2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Selam kızlar 4+5 de bende ikinci an testimi verdim . 2 gün önce 28,75 iken dün 87 çıktı:) doktor haftaya cuma kontrole çağırdı. böyle günler geçmek bilmiyor ne yapmak lazım:)
Hepimiz öyleyiz gün sayıyoruz ben dün gece acile gittim kalp atışını dinlemek için bir kaybim var diye diken ustundeyim ama kalbi atiyordu çok şükür 🥲

Kızlar içim böyle çok sıkılıyor... Bugün oğlumun ultrason resimlerine bakarken kalp atışıni 6+3 de duyduğumu gördüm. Daha çok moralim bozuldu. 8 haftalık olacağız ve hala yok 😭 eve sigamiyorum resmen. Midem bulanıyor, vücudum ağrıyor adeta... Ne yapacağımı bilmiyorum 😭😭😭
Gönlünü ferah tut Lütfen doktor ne yorumladı

Güneş kremini aldım, baya büyük geldi. Solantenin gebelik için ürettiği özel seri. Fikir arayışında olanlar için paylaşıyorum. Kullandıktan sonra memnuniyet bilgisi girerim ❤️
IMG_20220526_095251.jpg

Güneş kremini aldım, baya büyük geldi. Solantenin gebelik için ürettiği özel seri. Fikir arayışında olanlar için paylaşıyorum. Kullandıktan sonra memnuniyet bilgisi girerim ❤️
Eki Görüntüle 3072912
bende bundan kullanıyorum canım şimdilik memnunum, yüzümde aksi bir durum yaşamadım sivilce vs gibi hatta parlaklık veriyor bb krem gibi güzel oluyor, umarım sende memnun kalırsın :)

X