2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim deeee 😂 bazen aklıma kötü bir şey mi var diye getiriyorum sonra da Allah nimet verdi geçti işte kaşınma seliiii diyorum 😂😂 geçen hafta da 2 gün geçmişti niye geçti diye düşünürken ertesi gün vurdu beni, al sana bulantı dedim 😂😂

Kötü bir şey olacaksa kafaya taksak da olacak takmasak da o yüzden stresi kalp atışınla bebişi strese sokmak yok ❤️
Hah işte mod bu beni biliyorsun zaten pimpirik ve kötü düşünme kraliçesiydim ama sonuç Rabbim ne zaman ol derse oluyor olma derse olmuyor biz ameliyatlar iğneler ilaçlar uğraşsak da tek gerçek nasibimiz olup olmaması ise tevekkül etmek en iyisi yoksa deli çıkarız bu süreçte 🙈o yüzdeeen mod herşey güzel olacak korkmak yok neden güzel gitmesin ki neden bize nasip olmasın ki Rabbim istedikten sonra zor değil ki 🥰

Hah işte mod bu beni biliyorsun zaten pimpirik ve kötü düşünme kraliçesiydim ama sonuç Rabbim ne zaman ol derse oluyor olma derse olmuyor biz ameliyatlar iğneler ilaçlar uğraşsak da tek gerçek nasibimiz olup olmaması ise tevekkül etmek en iyisi yoksa deli çıkarız bu süreçte 🙈o yüzdeeen mod herşey güzel olacak korkmak yok neden güzel gitmesin ki neden bize nasip olmasın ki Rabbim istedikten sonra zor değil ki 🥰
Hariiiiii vallaha süreç bizi buda gibi yaptı shahah 😂😂 pozitiflik saçıyor dört bir yanımız 🤣

Hariiiiii vallaha süreç bizi buda gibi yaptı shahah 😂😂 pozitiflik saçıyor dört bir yanımız 🤣
Ay eşim gibi konuştun o da bana sen nasıl içine keşiş kaçmış gibi oldun ya diyor 😂iki yıl evde karabasan gibi dolaşıp bir anda umut pıtırcığı oldum etrafıma hep pozitif enerji saçıyorum ve bu cidden içimden geliyor zorlama değil 🥰😂

Ay eşim gibi konuştun o da bana sen nasıl içine keşiş kaçmış gibi oldun ya diyor 😂iki yıl evde karabasan gibi dolaşıp bir anda umut pıtırcığı oldum etrafıma hep pozitif enerji saçıyorum ve bu cidden içimden geliyor zorlama değil 🥰😂
Heh keşiş aklıma gelmedi adı, buda ne ya ahahhaha 😂😂 yalnız o kadar bekleyip aynı ay annesi olmak, kader arkadaşım benim 🤩

Heh keşiş aklıma gelmedi adı, buda ne ya ahahhaha 😂😂 yalnız o kadar bekleyip aynı ay annesi olmak, kader arkadaşım benim 🤩
Cidden ne kadar şükretsek az 🥰 Az mı şey yaşadık ama şükür yüzümüz güldü inşallah geri kalan kızların da gülse de içimiz tam rahat etse mis🥰🥰

Anam oranın kışı da ılık ılık olur ne güzel
Tek eksisi deli bir rüzgarı ve gelince sakin gelmeyen yağmuru ikisi aynı anda oldu mu evde panjur sesinden mümkün değil uyunmaz zavallı yavruyu korkutmadan büyütmek bakalım nasıl olacak 😅ha bide ev hastahane ve itfaye dibinde siren seslerini saymıyorum gece 😂tabi bide gece boyu yatak odası macera dolu üst komşumuz bonus 😂😂

Kızlar bulantılarım bugün birden kesildi. Yemek yiyemezdim koca 1 tabak yedim. Korkmadım da degil belirtilerin bi başlayıp bi kaybolmasi normaldir dimiii
Benım de arada gidip gelmeye basladı canım ama son bır kac gundur artacagına gitti bulantılar. Vücut alısıyor olabilir. Bende vesvese yapıyordum da bıraktım artık. Belli olmaz bir kac gune daha şiddetli olarak gelebılır cunku, bebişler knedi kendilerine buyuyorlar bizde alısıcaz artık 😊

Tek eksisi deli bir rüzgarı ve gelince sakin gelmeyen yağmuru ikisi aynı anda oldu mu evde panjur sesinden mümkün değil uyunmaz zavallı yavruyu korkutmadan büyütmek bakalım nasıl olacak 😅ha bide ev hastahane ve itfaye dibinde siren seslerini saymıyorum gece 😂tabi bide gece boyu yatak odası macera dolu üst komşumuz bonus 😂😂
Sese alışık olur çocuk gürültüden etkilenmez bence iyi olur 😂 olumlu düşünelim 🤣

Benim ilk hamileliğimde kesenin etrafında beş tane kanama alanı oluşmuştu. Her an bebek ölebilir diyordu her gidişimde doktor. Şükür şu an 34 aylık... İki ay sonra üç yaşına basacak... Ama çok yıpratıcı oluyor. İğneler, haplar... Ama her şeye değer ☺️
Canim işte yaşadığım ülkede hiç bir ilaç verilmiyor. Düşük önleyici falan:KK43:

Bende de kanama alanı var. 5+3 te gittim. Çok kan geldi. İçerideki kanama alanından geliyor o bir süre daha akacak dedi. Depot iğne vurdu arada kahverengi lekelenmeye döndü. Bazılarında ise akmıyor vücut onu emiyormuş. Kese büyüdükçe kanama alanı azalıyormuş. Korkma bi çok kişide varmış. Bana düşebilir demişti çok telaş yapmıştım. Dikkat et kendini yorma
Canim dikkat ediyorum elimden geldiği kadar. Bu bebeğim büyük bir mucizeydi benim için. 2021 ocak ta 15 aylık kızımı beyin tumorunden kaybettim:KK43: bu bebek bana iyi gelmişti ama işte bu kez bu olunca baya üzüldüm:KK43: 1 saat kadar gene sarımsı akintim oldu. Düşük önleyici herhangi birseyde verilmiyor

Canim dikkat ediyorum elimden geldiği kadar. Bu bebeğim büyük bir mucizeydi benim için. 2021 ocak ta 15 aylık kızımı beyin tumorunden kaybettim:KK43: bu bebek bana iyi gelmişti ama işte bu kez bu olunca baya üzüldüm:KK43: 1 saat kadar gene sarımsı akintim oldu. Düşük önleyici herhangi birseyde verilmiyor
Allah rahmet eylesin. Okurken bile canım yandı. Rabbim sağlıkla hayırla bebeklerimizi kucağımıza almayı ve büyütmeyi nasip etsin. Bu bebeğiniz yaralarınızı sarsın inşallah. Dr bana ara ara leke şeklinde gelmeye devam eder demişti. Merak etme geçer inşallah

X