2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kesinlikle sıkışık git adam karnıma tutar tutmaz ultrasonu ben bile aha kese orda dedim sesli güldü doktor
Evet evet onu biliyorum maşallah sıkışık olunca daha net gözüküyor sadece ben ters rahimim bende biraz daha geç gözüküyor sıkışık gidip dur vajinal bakalım derse bak cümbüşe

Evet evet onu biliyorum maşallah sıkışık olunca daha net gözüküyor sadece ben ters rahimim bende biraz daha geç gözüküyor sıkışık gidip dur vajinal bakalım derse bak cümbüşe
Müsade isterim ben valla ama şuan 2 farklı doktora göründüm ikisi de vajinal bakmadı şükürler olsun sorun da görünmüyor bundan sonrası takdiri ilahi

Slm kızlar eşimle şuan kavga halindeyiz zorlana süt icirmeye calisiyor midem almaz diyorum az az iç alır diyor çocuğuma dikkat etmiyorsun diyor sanki midem alsa içmeyecem. Sütü seviyordum aslında ama şimdi kokusuna bile tahammül edemiyorum.Birazdan imdat diye bağıracam pencereden az kaldı . Sizinde eşleriniz bukadr bunaltiyormu?

Yaaa canım benim çok duygusal oluyor vallahi benimde gözlerim doldu o an video çekti eşim arada inanamıyorum açıp izliyorum
Keseyi görüpte ilk ultrason resmini eline alınca da çok duygulanıyor insan
Kesinlikle öyle ben bir kez 9. Haftaya kadar gelebildim tabi sonrası olmadı öyle olunca daha bir heyecanlıyım daha bir duygusal geliyor

Bu örneği hep vereceğim bir bardak kola içtim diye ki daha o zaman pozitif haberi almamıştık esrar kullanmışım gibi başıma kakan bir eşim var bu arada benim diyetisyenim süt değil de yoğurt yemenin daha iyi olduğunu söylüyor bizim için

Esrar kısmına koptum kuzum yoğurt yerim ben de ama kefirin yeri ayrı tam bi probiyotik deposu kefir içmeyen varsa denesin yanında meyve ile deneyin tek başına tatsız gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…