2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Esrar kısmına koptum 😂kuzum yoğurt yerim ben de ama kefirin yeri ayrı tam bi probiyotik deposu kefir içmeyen varsa denesin yanında meyve ile deneyin tek başına tatsız gelebilir ☺️
Ooo kefir zaten rutinim olunca onu atlamışım söylemeyi 🙈valla az önce de lavaboda az uzun kalmışım kapıya dayandı neden çıkmadın diye 😂

Kızlar benim söyle tatlı bi oglum var gelip sürekli sağıma yatiyor ( bebis de sagda). Daha hamile oldugumu ogrenmeden once suphelenmistim normalde kendini sevdirmez gelip sag kasigima gelip sürtünüyodu. Her gece de böyle gelip kardesine selam verip gidiyo. Çıldırmamak elde degil😍😍😍
20220520_000951.jpg

Teşekkür ederim 1042 den iki gün önce 326 çıkmıştı ilk değerim aşılamanın 13.günü tabi cumaya kadar ne olur bilmiyorum o zaman görmesem de gerilmez sakin sakin pazartesiyi beklerim artık 🙈
Canım beni de durumdan haberdar eder misin lütfen. Senin de beta değerin benim gibi fazla artmış. Benimde cuma akşam verdim 130 idi. Çarşamba sabah 1202 olmuş. Normalde 600-700 civarı birşey olması gerekiyordu. Arkadaşlar sizce bu durum normal mi? Bu durumu yaşayan var mı? Doktora haftaya gitmeyi planlıyordum.

Canım beni de durumdan haberdar eder misin lütfen. Senin de beta değerin benim gibi fazla artmış. Benimde cuma akşam verdim 130 idi. Çarşamba sabah 1202 olmuş. Normalde 600-700 civarı birşey olması gerekiyordu. Arkadaşlar sizce bu durum normal mi? Bu durumu yaşayan var mı? Doktora haftaya gitmeyi planlıyordum.
Gayet normal canim kese olustukca beta hızlı artar benimde 373 tü değerim 2 gün sonra tekrar verdim 1200 çıkmıştı bende senin gibi korktum ama sonra keseyi gördüm karından 5+2 iken

Gayet normal canim kese olustukca beta hızlı artar benimde 373 tü değerim 2 gün sonra tekrar verdim 1200 çıkmıştı bende senin gibi korktum ama sonra keseyi gördüm karından 5+2 iken
Cevap için çok teşekkür ederim canım. İnsan bu süreçte herşeyden korkuyor. Artsa da korkuyoruz artmasa da. Bende bugün 4+2 oldum. Haftaya Çarşamba tam 5 haftalık olacak. Haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum.

Hiç kötü düşünme ben doktora mesaj attım ilk zamanlar hızlı artar neden fazla arttı diye de korkan sensin hadi düşük mü diye korkan çok oldu ama demişti 🤗

Slm kızlar eşimle şuan kavga halindeyiz zorlana süt icirmeye calisiyor🤢🤢 midem almaz diyorum az az iç alır diyor çocuğuma dikkat etmiyorsun diyor sanki midem alsa içmeyecem. Sütü seviyordum aslında ama şimdi kokusuna bile tahammül edemiyorum.Birazdan imdat diye bağıracam pencereden az kaldı 😂😂🙄 . Sizinde eşleriniz bukadr bunaltiyormu?
Canım ben dr sormadan önce içiyordum ama gevrek aldım süt mısırı onla aonra dr sordum hayır süt değil süt içme dedi yoğurt ye

Günaydın, benimde 170 idi, bir anda 912 olmuştu bir sıkıntı değil bu ☘️

Plesantayı hızlı oluşturuyor güzel bişe, 5.haftanın ortasında kese rahatça görünür inşallah

Kızlar salı değerim 1042 çıkmıştı, yarın 4+3 olacağım sata göre doktorun özeli normalde cumartesi gel demişti ama sekreteri aradı cumartesi çalışmayacakmış yarın 6 gibi gelin dedi sizce kese gözükür mü çok mu erken, geç döllenme vs gibi bir durum yok aşılama oldu zaten sence Selizay Selizay
Canım görünebilir ama görünmeme ihtimali de var vajinal bakması gerekebilir 😍 rahim kalınlığına falan bakar en kötü

Slm kızlar eşimle şuan kavga halindeyiz zorlana süt icirmeye calisiyor🤢🤢 midem almaz diyorum az az iç alır diyor çocuğuma dikkat etmiyorsun diyor sanki midem alsa içmeyecem. Sütü seviyordum aslında ama şimdi kokusuna bile tahammül edemiyorum.Birazdan imdat diye bağıracam pencereden az kaldı 😂😂🙄 . Sizinde eşleriniz bukadr bunaltiyo
benım diyetisyenım sut yerıne içemezsen aşagıdaki süt grubuyla degiştirebilirsin demişti bilgi amaçlı istersen sende değiştirebilirsin

Eklentiler

• 746EBD0E-1315-438A-8CD0-1EECCD877832.jpeg
    746EBD0E-1315-438A-8CD0-1EECCD877832.jpeg
    187,4 KB · Görüntüleme: 54
Cevap için çok teşekkür ederim canım. İnsan bu süreçte herşeyden korkuyor. Artsa da korkuyoruz artmasa da. Bende bugün 4+2 oldum. Haftaya Çarşamba tam 5 haftalık olacak. Haftaya doktora gitmeyi düşünüyorum.
Aynen bence kan verme artık direk çarşamba günü git gör bosuna strese sokma kendini.büyük ihtimalle karından görülür kesen canim

X