2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Evet banada öyle dedi 2 hafta uzun geliyor ama hemen de bitiyor

Canım duzenli artis olmussa ki olmustur Allahin izniyle 3000 i geçtiği icin gorme ihtimalin var ama belki bikac gun daha gerekebilir cumadan snra. Ben 4+3 de gordum keseyi 3100 degerle..

Canım duzenli artis olmussa ki olmustur Allahin izniyle 3000 i geçtiği icin gorme ihtimalin var ama belki bikac gun daha gerekebilir cumadan snra. Ben 4+3 de gordum keseyi 3100 degerle..
Teşekkür ederim 1042 den iki gün önce 326 çıkmıştı ilk değerim aşılamanın 13.günü tabi cumaya kadar ne olur bilmiyorum o zaman görmesem de gerilmez sakin sakin pazartesiyi beklerim artık

Günaydın kızlar gerçi öğlen oldu, ben daha iyileşemedim sizler nasılsınız? İyisinizdir umarım..

Teşekkür ederim 1042 den iki gün önce 326 çıkmıştı ilk değerim aşılamanın 13.günü tabi cumaya kadar ne olur bilmiyorum o zaman görmesem de gerilmez sakin sakin pazartesiyi beklerim artık
Ne guzel 2 katından fazla artıyor gayet iyi canim.. 3000 u gectigini dusunuyorum gecmemisse bile pazartesi kesin gorursun insallah. Benim 3100 de goremeyebiliriz ama bi bakalim dedi doktor gorduk sukur ama görmesekte problem değildi süreç için.. insallah görür gelirsin yarin

Amin amin inşallah görürüm de birinci aşama aklımdan kalkar

Banada dün 2hafta sonra gel dedi ama 3hafta sonra mı gitsem diye düşünüyorum ben. Daha garantiye almak istiyorum sanırım. 7+ olsun

Benim dün 4+6 da karından net göremedi aslında belliydi de bide aşağıdan baktı net görsün diye orda net göründü. Ama bence doktorun makinesiyle alakaliydi cok etkiliyor çünkü. İlk gebeligimde özel muayenehaneye gidiyordum herşeyi son sistemdi 4+5te karından çok çok net görünmüştü. Biraz değişiyor işte. Aslında ptesi daha netleşir ama vardır bir bildikleri belki sonuçta uzman onlar

Banada dün 2hafta sonra gel dedi ama 3hafta sonra mı gitsem diye düşünüyorum ben. Daha garantiye almak istiyorum sanırım. 7+ olsun
Sabredebilirsen bekle dicem de ne olur ne olmaz git ya belki birsey gelisir müdahale edilmesi gereken fec klmak istemem 6+6 oluyorum birdahaki randevuya bnde

Kizlar hiç endişe etmeyin gerçekten sağlıklı gebelikse zaten o minikler tutunuyor. Size örnek vereyim benim 2.gebeligimde hamileyken üstüne adet gördüm ilk ay hemde hiç anlamadım tabiki ve ozaman 15aylik tombik emzirdigim bir oğlum vardı hep kucağımda gece gündüz ve ben spor yapiyordum baya mekik şınav falan yani. 6+ da hafif mide bulantısı ve tükürük fazlaligiyla şüphelenip test yaptım yoksa hala haberim olmayacak. 7+0 da direk kalp atışıyla öğrendim bebeğimi sonrada hatta ilk oğlumu 3ay emzirdim ve yine hep kucağımdaydi ama birdaha kanama risk vs birşey olmadı. Yani sağlıkla gelecekleri varsa geliyorlar minikler. Siz rahat olunki onlarda olsun siz ne söylerseniz şimdiden bilirler duyarlar. İstenilmeyen, hakkında olumsuz konuşulan bebeklerde genelde doğmuyor. Hep güzel şeylerden olumlu seylerden bahsedin inanın ama önce tabi

Betaya göre düşündü bence ama görmezse de pazartesi giderim benim de önce yanlış değilsem 4+4 de vajinal görmüştü hatta o zaman değerlerim bu kadar yüksek de değildi

Canım biz keseyi gördük 10 gün kontrol süresi dolmadan yine gel dedi

Ben de işe gitmiyorum artık. 1 tane depot iğne ve tuzlu su serum. Ekstra yapacağımız bir şey yok dedi. Bende öyle yapıyorum. Yemek yemeye ve tuvalet e kalkıyorum sadece. Ara sıra kan yine geliyor ama rengi kahverengiye döndü. Allah büyük.

Kahverengi olması iyi eski kan olmuş oluyor aynı onun da en son kahverengiye döndü sadece onun umudu 3 ay sonra biter demişti ama yok iğne bırakırsa yine oluyor iğne ile sıkıntısı yok inşallah sizin de sorunsuz ilerler

Kızlar kayınvalidem devamlı ye diyor ama sabah çok az yemek yiyprum sonra kusuyorum ve akşam çok az yemek yiyorum hatta kilo vermişim 1 kilo 8 haftalık hamileyim benek büyümez diyor doğru mu korktum açıkçası ama içimden gelmiyor da

Zorla yemenin bı yararı olmaz ki zaten çıkıyorsa. Sen kendini bilirsin aç yaşamaz ya insan. Kimi insan birka ay serumla beslenebiliyor ki sağlıkla doğum yapıyor. İlk zamanlar mideyi çok zorlamamak lazim bence istemiyorsa tabi. Yararlı meyve sebze kuruyemiş özellikle ceviz ve bol su önemli

Ben ilk hamileliğimde ilk üç ayda 5 kilo verdim... Sonra ki üç ayda hiç kilo almadım. Son bir ay kala 3 kilo aldım. Hamileliğimde sadece çağla, çilek, salatalık yiyebiliyordum. Benim kayınvalidem de aynı şeyleri söyleyip durdu. Çocuğum 3 kilo doğdu şükür şu an üç yaşına basacak tam bir tombalak Canını sıkma boşver sen faydalı şeyler yemeye calis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…