2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar merhabalar bu başlıkta yeniyim sizlerle konuşmak bana güç veriyor inşallah sağlıkla ilerler gebeliklerimiz. Bulantılarınız başladı mı ne durumdasınız daha bende hiçbir şey yok

Diyenlere kulak asma hepimiz yaşadık o iştahsız bulantili günleri. Sen kuruyemis yemeye calis hic yemesen bebek zaten son aylar kilo alıyor dert etme..acta kalma çokta zorlama.

Kuzum gecmis icin cok gecmis olsun. Ama saglikla almışsın masallah kucagina.
Folik asit baslaman gerekiyor zaten ogrendigun andan itibaren hatta onceside kullnmak gerekti. Demir icin de bikac hftays demir takviyede yazar doktorlar ayrintili kan bakacaklar kalp atışından sonra.ben folik asit diofol kullaniyorum.eger baslamadiysan hemen baslamalisin doktorunla görüş uygun ilaci söyler. Bebeğin ilk 3 ay sinir sistemi gelisimi icin zorunlu kullanicaz

Cok normal benimde artış fazlaydı doktor birsey demedi..ki zaten 2 günde 2 katını da katlayıp artıyor zaten.

Kesinlikle haber veririm benimki bir umut vajinal görünür mü diye gidiyorum çünkü daha küçük ama kese gözükür gözükmez ona göre oksapar iğne kullanacak olunca acelem ondan

Ya kızlar çok stresliyim... Sata göre 7+3 ama kese sanırım bir hafta geri çünkü tam 7 iken kese 6 haftalık dedi... Karından kalp atışı duyamadık, alttan muayene istemedim ben. Ama şu an içim içimi yiyor... Doktora gitmemek için zor tutuyorum kendimi ama eşim 30 una kadar bekleyeceğim ben gitmeyeceğim duruyor. Tek başıma da gitmek istemiyorum kötü bir şey duyarsam diye... Çok canım sıkılıyor bu arada kalp atışını duyan bütün arkadaşlarımı tebrik ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…