2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Gaziosmanpaşa da kayınvalidemler var bir ayağımız hep orda o yüzden eşimin de canına minnet olur ayy ne güzel ya ben de cımbızla laf alıyorum ağzından. Heyecanımı stresimi anlamıyor doktor, bilmen gerekeni söyledim diyor. Resmen soru sormaktan korkuyorum

Ooo süper denk gelmiş o zaman, yok canım susmuyor bizim ki herkese aynı şekilde yani aman hastam sırada bekliyor çabuk bitsin değil detaylı detaylı konuşuyor anlatıyor eşim şu an bırakmak istemiyor tayin çıkarsa doğuma gelmez mi diyor ya da ben seni buraya göndereyim diyor

Benim doktorumda öyle. Hic sormadan gerekli herseyi söylüyor. Insan gercekten bu donemde boyle iyi doktorlara ihtiyac duyuyor

Şimdi araştırdım biraz bende çok güzel yorumlar var hakkında. Yaa gerçekten çok teşekkür ederim, gökte ararken yerde buldum derler ya öyle oldu

Kızlar ben bi yaramazlık yapıyorum doktor istirahat et hic is yapma dedi ama ben hamile oldugumu ogrenmeden once de bi sebeple hiç dışarıya çıkmamıştım yani 1 aydir adım atmadim dışarıya sadece 3 kere hastane icin çıktım. Simdi bi asilik yaptim arkadaslarla piknige gidiyoruz inşallah sag salim dönerim eve ama şükür ne ağrım var ne lekelenmem ben de ona guvendim

Bence kanama yada ciddi bir rahatsızlık yoksa ufak ufak hareket rahime kan akışının kolay olması için iyidir, sadece piknikte çok aşırı hareketli olma bide araba ile gideceksen süren çok sarsmasın tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…