2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar günaydın arka planda hafif hafif mide bulantısı olan var mı acaba. Böyle tam bulantı gibi değil ama huzursuz edici bişeyler ağrılar falan da azaldı baya bende bulantı da iyice hafifleyince bi korkmadım değil randevuya da 2 haftadan fazla var daha normaldir herhalde değil mi

Bende de var o bazen tam bulanıyor bazen içten içe huzursuzluk gibi iştahın nasıl yemekten sonra mı oluyor g bir şey yemeden de oluyor mu

Yaş 27 muhtemel doğacağı tarih 3.01.2023 1. Çocuk :)

Halsizlik aşırı uyku yorgunluk bide dün bademciklerim şişti heralde ondan daha bi bitkin hissediyorum kendimi sizde ne gibi belirtiler var
Aynı şekilde çok fazla halsizlik yorgunluk ve uyku hali. Aşırı şişkinlik ve gaz problemi birde maalesef. Bir de çarpıntı başladı son günlerde ama doktor çok normal dedi Rabbim hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Belirti olsa da stres yapıyoruz olmasa da herhalde hormonlardan

Aa hep aynıymış belirtiler Büyük ihtimalle hormonlardan ama insan kendini hamile gibi değilde hasta gibi hissediyor Buda ilk üç ayın ceremesi sanırım benim doktorum hiç iyi değil ya değiştirecem inşallah yeni gideceğim doktor iyidir

En mantıklısı dokturun öneriside o oldu, ıhlamur, nane limon, zencefil özellikle zencefil içebiliyorsan iç çok iyi ben içemedim midem bulandı
Doktor birşey vermedi orgsn gelisimi icin ilk 3 ay olmaz dedi pastil bile önermiyor bizim aile hekimi . Ates öksürük halsizlik olursa dogum doktorunla görüş dedi.. simdilik iyiyim ama yutkunmak acılı dogal yollarla atlatmaya çalısicam.kizimda aynı şekilde birbirimize bulastirmisz sanirim

Benim esimde sivil narkotik cok iyi anliyorum

Gerçekten öyle zaten tıpta da hamilelik hastalık olarak geçiyormuş ya öğrendiğimde şaşırmıştım doğruymuş
Ben de hiç memnun değilim doktorundan 2 hafta sonraki kontrolden sonra değiştireceğim arayıştayım

Mevsim geçişlerinde herkes birbirinden kapıyor, salgında var bu aralar dikkat etmek lazım

Benimde aynı anlattığın gibi ama zorlasa olsa biraz yemeye çalışıyorum hafif şeyler yoksa aç kalınca daha kötü oluyor

İstanbul, Avrupa yakasındayım siz
Bende istanbul avrupa yakasındayım, doktorumdan memnunum iki ablam ve teyzem doğumunu o doktorda yapmıştı özel bir klinik imkanınız olursa değerlendirebilirsiniz. Memnun olmadığınızı okudum doktorunuzdan o yüzden yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…