2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Yaaa, çok sevinirim valla. İsmini verir misiniz
Mine Hatiboğlu, gaziosmanpaşa da kliniği. Siz nerde oturuyorsunuz? Çok memnun olan var okuyabilirsiniz yorumlarını hatta ablam çocuğunu kaybetmek üzereydi kendi doktoru yüzünden mine hanım acil olarak aldı doğuma falan. Çok ilgili çok enerjik bir kadın enerjisiyle sizi mutlu ediyor. Ve telefondan gece gündüz ulaşabiliyorsunuz o çok güzel bişey

Avcılardayım ben de. Tam olarak aradığım karakterde bir kadın demek ki doktorum çok ilgisiz maalesef. Hemen mine hanımdan randevu almaya bakayım çok teşekkür ederim

sinosko benimde bademcikler sismis ya gece cok rahatsız etti. Ilacta vermezler of her hamileliligim ilk hftalari bunu yasiyorum nedense var mi basina gelen?pastil kullandım gece birde aile hekimine gideyim bklm
İlk hamileligimde 3 ay neredeyse bademciklerim çok kötüydü çok zordu şimdi de başladı 1 haftadır bademciklerim kötü

Avcılardayım ben de. Tam olarak aradığım karakterde bir kadın demek ki doktorum çok ilgisiz maalesef. Hemen mine hanımdan randevu almaya bakayım çok teşekkür ederim
Size uzak ama isterseniz değerlendirin memnun kalırsınız özel klinik olduğu için biraz diğer yerlere göre fazla gelebilir ücreti ama karşılığını veriyor. Yemeniz gerekeni, yapmanız gerekeni, olması gerekeni siz sormadan sizi konuşturmadan söylüyor Konuşmadan kalkıyorsunuz soracak bişeyiniz kalmıyor çünkü

7 nisan canim senin? Benim de keseden yana suphelerim var ama dr olumsuz bi şey demedi nette de olumsuz bi şey gormedim sanırım kuruntu yapiyorum.4+6 gordum canim keseyi sen ne zaman gördün
10 nisan benimde.4+3 sanırım canım tam emin değilim ama heyecandan pek hatırlamıyorum. Ama bugün tekrar gördüm keseyi 10.8 mm olmuş Bende senin gibi şüpheliydim ama çok şükür herşey yolunda. Sende içini ferah tut

sinosko benimde bademcikler sismis ya gece cok rahatsız etti. Ilacta vermezler of her hamileliligim ilk hftalari bunu yasiyorum nedense var mi basina gelen?pastil kullandım gece birde aile hekimine gideyim bklm
Bende aynı şekilde boğazlarım çok ağrıdı burnum tıkandı nefes alamıyorum doğru düzgün 4-5 gündür

Benim canim.ama benim hafiflemedi yeni basladi. Boyle afedersin kusacak kadar degil ama bulanıyor yine de bi de aşırı halsizim ufacik is yapsam yoruluyorum

Benim canim.ama benim hafiflemedi yeni basladi. Boyle afedersin kusacak kadar degil ama bulanıyor yine de bi de aşırı halsizim ufacik is yapsam yoruluyorum
Yaa evet o adım atsan yorulma durumu oluyor. Hormon seviyesi arttıkça oluyormuş, ilerleyen zamanlarda o yorgunluğa çarpıntı da eşlik ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…