2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
sinosko benimde bademcikler sismis ya gece cok rahatsız etti. Ilacta vermezler of her hamileliligim ilk hftalari bunu yasiyorum nedense var mi basina gelen?pastil kullandım gece birde aile hekimine gideyim bklm

sinosko benimde bademcikler sismis ya gece cok rahatsız etti. Ilacta vermezler of her hamileliligim ilk hftalari bunu yasiyorum nedense var mi basina gelen?pastil kullandım gece birde aile hekimine gideyim bklm
Canım hiç bişey vermiyorlar, taze zencefil kaynatıp içebilirsen iç bende aynı şekildeyim birde alerji üstüme hiç bişey yapamıyoruum..

Ilık suya biraz bal bir yemek kaşığı sirke bademciğe çok iyi geliyor ama hamile iken içilir mi içilmez mi bilmiyorum mantığım ayrı ayrı bal da sirke de yasak değil bişey olmaz diyor ama tabi doktora sormak gerek

Dün tuzu fazla kaçırıp sabah eli yüzü şişenlerden birisiyim bugüünn dokturum duysa küçük çaplı kalp krizi geçirebilir

Virgo women vermemeleri sebebi de organ gelişimde oldukları için galiba normalde ablam söyledi hamilelikte kullanan düşük mglı ilaçlar varmış çok çok kötü olduğun zamanlar da verilen ya da en kötü serumla geçiştirceksin

Bana ağrın sızın olursa sadece parol e iznin var demişti dr. 6 aylıkken covit geçiren akraba da günde 2 tane parol kullanmıştı. Bebiş sağlıkla doğdu. Çok zorlarsa parol sorabilirsin dr una.

Ihlamur yptim balli limonda sıktım icicem birsey olmaz bence dediklerinden..

Ilk hamileligimde 7.hafta da bir hastalandim ates im vardi bademcikler cok fenaydı hayatımda hicboyle hasta olmamıştım.. bagisiklik dusuyo gebelikte dikkat edin. Neyse bana penisilin igne verdiler dogum doktoru da kullnman gerek dedi bebege bisey olur diye agliyordum kullnmam diyordum tedavi olmazsan olur dedi doktorum mecbur igneyi oldum ama birde bna sor bayilliyirdum birde her igne sonrasi. Dedim analik boyle birseymis kendinden once onu düşünmekmis

Bana ağrın sızın olursa sadece parol e iznin var demişti dr. 6 aylıkken covit geçiren akraba da günde 2 tane parol kullanmıştı. Bebiş sağlıkla doğdu. Çok zorlarsa parol sorabilirsin dr una.
Evet parol kullaniliyor biliyorum onu kuzum.ama emzirme döneminde de ilac verilmez pek mesela bi antibiyotik vardi ona izin vermislerdi bna emzirirken o olur mu acaba diye aklima takildi ama bebege bisey olur korkusu ile onuda kullnmam kesin

Ne is yapiyordu?
Sivil polis canım, yabancıları falan götürüyor. Dün bile geldi hemen pinpiriklendi götürdüğü afkan hastaymış ben böyle bir hastalık görmedim diyip banyoya koştu ne olduğunu da anlamadım elime poşetleri sıkıştırdı kafayı yedi

Ihlamur yptim balli limonda sıktım icicem birsey olmaz bence dediklerinden..
O zaman kesin iç eşimin çok bademcik sorunu olurdu inanmazdım ben böyle bitkisel şeylere ama cidden kendim de denedim bir iki içmede o sirke bal çok iyi geliyor su ne çok sıcak ne çok soğuk olacak, varda turşu ye suyunu için alırsa bir iki kaşık iç boğazdaki enfeksiyonu en iyi bunlar alıyor

Benimde dünden beri şiş canım ben ılık su, tuzla gargara bide karabiberle bal yuttum bir iki kaşık bugün daha iyiyim. Gargarayı tavsiye ederim ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…