2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Benim de ilk bebeğim dün doğum günüydü durup durup duygulanıyorum ki hemen arkadan ona bile fırsat vermiyor ağlamaktan

Hasta olunca günler geçmiyor. 10 gün sürdü kızın hastalığı. 2 gündür iyi olunca 1 yaş aşılarını yaptırdım bugün. Ateş çıkmadı şükür. Kucağıma almam yasak, düşük riski var. Sarılıyor al diye ağlıyor, emzirmeyi azaltıyorum, meme diyor ağlıyor. Zor bir dönemden geçiyoruz. Sen bebeğin için eminim elinden geleni yapıyorsundur, drlar da normal diyorsa zamanı gelince hepsini yapacaktır.

Merhaba, iyi ki geldiler minikler. Büyüdükçe daha tatlı oldular. Allah size tekrar nasip etsin. Hayırla sağlıkla

Kizlar benim oğlusta kafasini yere vuruyor bisey istediğinde olmazsa ya da anlasilmazsa pat pat yere vuruyor. Abide yapardı hic tepkide vermiyoruz ama direkt vurup bakiyor gözümüze.

Yürümeden önceki son aşama sıralama canım bir de ayakta sabit durma sonda kendine güvenince hop gidiveriyor bizim minik kuş 1 haftadır yürüyor ,daha zor peşinden koşmak valla

1 yaşta kaç tane aşı var acaba? Biz de pazartesi kontrole gideceğiz umarım bizi de etkilemez

1 yaşta kaç tane aşı var acaba? Biz de pazartesi kontrole gideceğiz umarım bizi de etkilemez
3 aşı var biri biraz yaktı ama dediğim gibi menenjit aşıları yanında çok kolay geçti şükür
İnşallah şu süreç üçünüz için de en sağlıklı şekilde ilerler, zordur muhtemelen hem hamilelik hem ilgi isteyen ilk evlat ama yeterki hepiniz sağlıklı olun zamanla oturur inşallah herşey yani fiziksel bir sorun görmediler birde 18. Aya kadar normal gördükleri için bekle modundalar ama işte ben acaba bişeye geç mi kalırım bi ihmal mi olur tedirginliği ile galiba yürüyünceye diken üstü olacağım

Kızlar selam, bebeğim sandalyeden yüzüstü yere düştü. Burnu halıya sürtünmüş biraz şişti ve yara oldu. Hangi kremi kullanabilirim önerisi olan var mı?

Kızlar merhabalar 1 yaşı 1 hafta geçtik çok şükür. Onbeş gündür pişiğimiz var travazol kullandım geçmedi öneriniz var mı? Bu arada bizim miskin henüz yürümedi

Kızlar merhabalar 1 yaşı 1 hafta geçtik çok şükür. Onbeş gündür pişiğimiz var travazol kullandım geçmedi öneriniz var mı? Bu arada bizim miskin henüz yürümedi
Yaşınız kutlu olsun. Hametan pişiği 1 günde geçiriyor. Pişik olunca 1 ya da 2 kere sürüyorum. Sık kullanmıyorum. Geçmiş olsun

Kızlar selam, bebeğim sandalyeden yüzüstü yere düştü. Burnu halıya sürtünmüş biraz şişti ve yara oldu. Hangi kremi kullanabilirim önerisi olan var mı?
Merhaba ben bunu kullanıyorum en ufak çarpmada vs kızarıklıgi alıyor sismiyor çantamda taşıyorum

Eklentiler

• Screenshot_2024-01-14-19-24-49-98_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 26
3 gece geçti hala 1 yaş aşılarının etkisi devam ediyor. Ateş 39 üstüne çıkıyor. 1 bexero 1 nimerix aşımız var hala. 1.5 yaşta da devletin yine aşıları var. Yahu ne kadar zormuş. Sonra alışırsın cocuk böyle büyür diyorlar

Bu kez bizim 1 yaş aşısı çok rahat geçti sadece 1 kez calpol verdim ağrısı var diye gece 37 yi bi gördü ateş o kadar şükür sabahı iyiydi, bizi de salgın bitirdi hala çocuğun burun akıntısı ve öksürüğü tam bitmedi hani tamam öksürük ciddi azaldı ama bitmiş de değil 3. Haftayı bulacak resmen doktoru ciğere inmedi diye antibiyotik vermeden atlatmak istedi ama işte

Ben de ciğere inmesin diye antibiyotik kullandım 12 günde geçti. Senin yaptığın daha iyi. Bağışıklık gelişiyor. Antibiyotik bunu engelliyor. 1 yaş ateş yapar 6 saatte bir calpol kullan demişti hemşire. Ayağı da iğne etrafı kabardı şiş kırmızı. Herkese etkisi farklı demekki. Sonraki aşı 28 gün sonra menenjit. Eşim bexero 3. Yaptırmayalım yoruldum artık diye isyanlarda

Canim aşıdan ateş bu kadar sürer mi bilemedim.bizimde Çarşamba günü bir yaş aşısı var.15aylik bexero hayrlisi olsun.insallah geçer biran önce

Gecmis olsun asidan oldugu kesin mi? Burda asi atesi icin 38i gecmez diyorlar ve ates dusurucu vermiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…