2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Hanimlar
Benim bebis yogurt yemiyor, sevmedi ne yaptiysam. Pekmez, meyveler vs vs
Acaba diyorum kuru incir hurma filan mi denesemnicine. Verren oldu mu kuru meyve? Sakincasi var mi?

Bebeklere suyu nasıl veriyorsunuz hangi alıştırma bardağını kullanıyorsunuz biz philips avent almıştık ama yok onunla ya oynuyor içirmek istediğimde de çok gidiyor bir türlü su işini çözemedim sizler ne kullanıyorsunuz kendi içebilen bebek var mı

Ben alıştırma suluğu denedim ondan çok su geliyodu öksürüyodu sonra avente geçtim 1 aydır ben tutuyorum oda rahatça içiyor

Bundan almistim ben damlatmiyo ama icmedi bizimki cay bardagiyla deniyim dedim baya icti oyle devam ediyorum

Eklentiler

• IMG_2255.png
    154,1 KB · Görüntüleme: 38
Ben alıştırma suluğu denedim ondan çok su geliyodu öksürüyodu sonra avente geçtim 1 aydır ben tutuyorum oda rahatça içiyor
Aventin bardağı mı pipetli suluğu mu? Ben chicco bardak aldım sanırım emerek geliyor bunlarda yok içmedi. Alıştırma bardakları evet fazla akıtıyor her yer su. Normal bardakla veriyorum

Kızlar sleepy natural kullanıyoruz 5 numara aldık geniş geniş olsun sıcakta daralıyor diye ama hava almıyor bezi sizler nasıl bir çözüm buldunuz poposu çok terliyor yavrumun sürekli ağlıyor sıcaktan

E bebekte su kolisinin içinde 2 tane su ağızlığı var. Onunla içiyor. 3 delikli. Avent lansinoh wee.. Ne aldıysak kabul etmedi. Bir tek bununla içiyor

Kızlar sleepy natural kullanıyoruz 5 numara aldık geniş geniş olsun sıcakta daralıyor diye ama hava almıyor bezi sizler nasıl bir çözüm buldunuz poposu çok terliyor yavrumun sürekli ağlıyor sıcaktan
Biz de molfix 6 kullanıyoruz. Sürekli serin yerde tutmaya çalışıyorum. Çoğu zaman klimalı yerde. Sık değiştirip sürekli kremlerim.Yine de 10 gündür pişik var. Diş çıkarırken olur dediler, ne kadar doğru bilmiyorum. Ben de çözüm arıyorum

Canim philips avent suluk ve munchkin pipetli olani kullaniyoruz. Akitmiyorlar. Ama tabi oyun oynadigi zaman ustu basi su cunku agzindakileri cikariyor :)

Son düzenleme:
Canim doktoruna sordun mu? Bazi pudralae varmis bebeklere ozel, guvenli onlardan belki deneyebilirsin. Bir de mantara donusuyorsa yani artik derin bir kirmizilik oluyorsa mantar kremi verir doktor.

Bez markani degistirebilirsin. Bezin pahali ya da ucuz olmasi sonucu degistirmiyor olabilir, her popo her bezi sevmeyeniliyormus.
Biz cok sukur basladigimizla devam ediyoruz bir sorun yasamadik.

Bezi sik sik degistirmeyi deneyin
Islak mendil kullaniyorsan kullanma, direkt pamuk islayip sil ama mutlaka iyi kurula. Bu onemli.
Bez degistirince alt bezini ser biraz oyle serbest birak ama konteollu tabi yine cis yapabilir :) ben bu sekilde ilerliyorum canim.
Arkadasim sudokrem kullandigini ve cok faydasini gordugunu soylemisti Pittik . Sicaklarla cidden zor. Allah kuzularin yardimcisi olsum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…