2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bu bebekler ne kadar değişik bende cidden ağzını yemek için mi açıyor denk geliyor da ben mi veriyorum öyle arada anlamıyorum yani hani şahane bir istek arzu yok
Bak fotolara böyle bekliyor. Önlüğüde giydirmedi

Eklentiler

• IMG20230802095149.jpg
    73,2 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG20230802095134.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG20230802095126.jpg
    80,8 KB · Görüntüleme: 56
Ben normal poşete koyuyorum balkona hergun cok aliniyor veriyorum tabi ki poşeti açınca kötü koku oluyor bide sıcak

ben de korbelin yanından geliyorum şuan 2 gündür benim de burnuma geliyor koku acaba bi yerinde kaçak mı var bakayım dedim her şey normal.. aslında oda da çok pratik oluyordu alıp ona atmak ama böyle dışarıya koku verirse bi esprisi kalmıyor kışın her yer kapalıyken kokmadı şimdi yaz her yer açık koku geliyor burnuma.. siz kapak kısmını lock yapıyor musunuz ben bi onu yapmıyorum acaba ondan mı sızıyor

Bence işe başlamak ikinizede iyi gelecek, bazen okadar bunalıyorumki bakıcak birisi olsa sanırım bende başlamayı düşünürdüm
Kızlar size 2 sorum olacak ilki bebeklere suyu günde ne kadar veriyorsunuz
2. Kakaları ek gıdadan sonra katılaştı mı ?
Benimki çok az içiyor yaa
Hep teklif ediyorum ama bir iki yudum alıyor en fazla
Malesef lock yapsam da kokuyor

Bizim balkon aşırı sıcak oluyor güneş de hep alıyor o yüzden bende napacağımı şaşırdım
Korbel de işe yaramıyormuş boşa oladar para vermişim valla
Ben normal poşete koyuyorum balkona hergun cok aliniyor veriyorum tabi ki poşeti açınca kötü koku oluyor bide sıcak

Ya tabi çok haklısın hep seradan yiyoruz biz tarla yok malasef .bi dünya ilaç kullanıyorlar.öyle düşününce hiç bişey yiyemicek hale geldik.cicibebeyi bu ara instagramda falan çok gördüm de o yüzden araştır dedim .bizimki katı gıdaya çok mesafeli tadına bakıp ona göre ağzını açıyo bi kaç ayda anca o kadar ilerleyebilirsek şükür

Slm kızlar hep ek gıdayla uğraşıyoruz bu aralar ben başka bişey sorayım.bebişler emeklemeye başladı mı .bizimki daha emeklemiyor ama dönerek falan bi şekilde odayı turluyor.odayı boşalttım resmen rahat hareket etsin diye.siz evde değişiklik yaptınız mı.bi de emekleyince odadan çıkacak o zaman naparım bilmiyorum.kafasını falan çarpcak diye korkuyorum.

Selam. 6 ay 12 günlükken kısa mesafeli ilerliyordu, bugün 7 aylık olduk rahatça emekliyor. Benim evde pek eşya yok diyebilirim. Deprem sonrası düşebilecek şeyleri de kaldırdım. Boş alan cok. Odada yere bırakıyorum önüne uzak mesafelere oyuncak koyuyorum. Sıkılınca ya da yorulunca söylenmeye başlıyor. Oyuncaktan cok halı üstünde, kıl bulup oynamayı seviyor. Ne kadar süpürsem de saçım cok dökülüyor, buluyor

Biz daha o aşamaya gelemedik yüz üstünden sırt üstüne döndüğünü kaç kez gördüm sırt üstünden de yüz üstüne döndü ama bunu seri yapıp hareket halinde olayım gibi bir çabası yok henüz hiç

Ahaha benim de vakit olmuyor ben mi beceremedim diye düşünürken gördüm yazınıYalnız değilsin

Günaydın herkese dün dr kontrolü vardı güzel herşey şükür tek öğüne devam dedi 7. Ayda yumurta sarısına başlayacak inşallah sebze ve meyveleri geçtik yoğurtta da sıkıntımız yok,birkaç gündür kabızdı dr ek gıdaya geçiş sürecinde olabiliyor dedi fitil önermedi refloor sprey alırsın probiyotik dedi,kan ilacı d vit. Devam, seri dönmeye geçemedi henüz gece dönüyor minik merdanem tekrar dönemediği için sürekli ağlama modunda ,dişimiz çıkmadıburda dişi çıktı galiba diye ortağı velveleye vermiştim en geç bizimki çıkacak galiba

Bende kel kalcam diye korkuyorum bazen saç her yerde dün halıyı kemirmeye çalışıyodu zor tuttum abartma dedim artık emeklerken bi de o var herşeyi ağza atacak demi

Bizimki emeklemiyor ama sürünerek gidiyor bazen dizlerinin üstünde bir adim atiyor devami yok. Bu haftaya kadar odadan asla dışarı cikmiyordu tam kapi eşiğine geliyor bekliyordu pat pat yere vurup agliyordu. Ama artık dışarı çıkıyor. Ben yere battaniye seriyorum çarpacak tv sehpası var oraya yastıkları koyuyorum ama artık heryere gittiği icin battaniye çok işe yaramıyor şu durumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…