2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bugün park yatağı alt kademeye aldik. Uyuyayackti birden tutunup parmak uçlarında kalkti sallanip durdu. Alta alinca başta çok ağladı uyuyamadi sonra sakinleştirdim

Bugün park yatağı alt kademeye aldik. Uyuyayackti birden tutunup parmak uçlarında kalkti sallanip durdu. Alta alinca başta çok ağladı uyuyamadi sonra sakinleştirdim
😄 Maşallah 9. Ayda yürür o zaman.ben park yatağın kenarına ayakta bırakıyorum yorulunca pat kendini bırakıyor içine düşüyor

Kızlar bebeğe ıspanak çorbası yaptım içine de tat versin diye domates kattım zarar verir mi acaba içime kurt düştü yedikten sonra dank etti bende

Kızlar bebeğe ıspanak çorbası yaptım içine de tat versin diye domates kattım zarar verir mi acaba içime kurt düştü yedikten sonra dank etti bende
Ispanak mevsimi değil ama geçen burada biri daha yazmıştı Instagram'da bir doktorun soru cevap ta Ispanak vermeyin yazıyordu.

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-29-12-15-01-99_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2023-07-29-12-15-01-99_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    62,7 KB · Görüntüleme: 38
benim bebiş iki gündür öğleden sonra uyumuyor 30 dk ya uyuyor ya uyumuyor ne oldu hic anlamadım. Yatağı alta almıştık ondan beri böyle

Kızlar tatile gidecez çarşambadan cikip geze geze gidecez birkaç şehir gezip öyle kaş a gidecez, yanıma bebek icin yiyecek kavanoz mamalari mi alayım guvenilir ben kendim konserve gibi yapsam diyorum ama ondanda korkuyorum kapağı olmaz zehirler filan sizce ne alayim

Kızlar tatile gidecez çarşambadan cikip geze geze gidecez birkaç şehir gezip öyle kaş a gidecez, yanıma bebek icin yiyecek kavanoz mamalari mi alayım guvenilir ben kendim konserve gibi yapsam diyorum ama ondanda korkuyorum kapağı olmaz zehirler filan sizce ne alayim
Biz dün 6. ay kontrolüne gittik . Doktorumuz daha ben sormadan söyledi seyahatte ve kışın kavanoz meyve pürelerinden verebilirsin dedi .Kışın meyve çeşiti az olduğundan seyrek olarak kayısı şeftali gibi seçeneğin olması açısından . Yoksa rutinde önermiyorum dedi . Belki yurt dışı seyahatimiz olabilir . İlk kez bebekle gideceğim için ne var ne yok hiç bilmiyorum kaşık mamasını sordum tahıllı vs ona da ok dedi seyahat için . Emzirdiğim için zaten mutfağınla gideceksin dedi ☺️ verecek bişey bulamazsan da emzir dedi .

Slm kızlar hep ek gıdayla uğraşıyoruz bu aralar ben başka bişey sorayım.bebişler emeklemeye başladı mı .bizimki daha emeklemiyor ama dönerek falan bi şekilde odayı turluyor.odayı boşalttım resmen rahat hareket etsin diye.siz evde değişiklik yaptınız mı.bi de emekleyince odadan çıkacak o zaman naparım bilmiyorum.kafasını falan çarpcak diye korkuyorum.
Sürekli dönüyor uykusundan da bu sebeple uyanıyor hatta bi anda ellerinin üstünde olduğu için ama emekleme yok. Bizimki tembel herhal yüzüstü döndüğünde oyuncağa gitmek için pek çabası yok direk mızlıyor 🫠

X