2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Görünürde gelen bir diş yok kabardı mı onu ben anlayamıyorum ya tek fark ettiğim değişiklik emerken alt damakta önde bir yer acıtıyor alakası var mı bilmiyorum ara ara diş granülü ile rahatlatınca bıraktığım zaman ağlıyor demekki baya sıkıntısı var, uyku düzeni vs diş yüzünden mi bilmem alt üst durumda

Ha-ri canım bende buhar makinesi aldım da günde 4 defa dedi doktor sizin bebiş kaç günde iyileşti antibiyotik kullandı dimi birde başka şurup kullandı mı

Parmağınla kasiyip az bastırınca anlaşılıyor aslında minik minik sertlik. Ama işte deriyi patlatma kimi bebekte uzun sürüyor. Uyku düzeni herşeye bağlı olabiliyor ya bizde hala biogaia kullanıyoruz 2gun unuttum vermeyi hemen karnı ağrımaya başladı mesela. Devam ediyor gaz durumları bizde

Ha-ri canım bende buhar makinesi aldım da günde 4 defa dedi doktor sizin bebiş kaç günde iyileşti antibiyotik kullandı dimi birde başka şurup kullandı mı
Sadece antibiyotik ve buhar kullandık size de mi antibiyotik verdiler bizimki 2 kez antibiyotik verip 4 buhar erişimde öksürük bitmişti şükür, 2 güne de tam iyi olmuştu, inşallah senin de hemen toparlar

Kız kardeşim de çok zor çıkarmış inşallah bizimki ona çekmez diyeceğim ama ona çekmiş gibi

Aman canları sağolsun hakikaten giden bez olsun bugün kakalı bez sayısı 3 e düştü ben şok bakalım yarında böyle olacak mı..
ben şuan sadece süt yoğurt tereyağına dikkat ediyorum bence epey etkisi oldu bizde

Bizimde kalındı yağlayıp epey beklettim sonra ince erkek saç tarağıyla taradım öyle kalktı.. bizimde hep saçlarla geldi merak etme çıkıyor hemen

Yaaa ne güzel 3 e mi düştü maşallah kaç gün olmuştu kesin söyledin ama akıl kalmadı bende bizim yine 7 var tabi bir ikisi az az ben yumurta da yemiyorum beni şüpheye düşürmüştü bakalım, peki huzursuzluk vs nasıl azaldı mı

Yarın 1 hafta olmuş olacak bezde kan görmeyeli
Peki şimdi kalsiyum almıyoruz biz süt peynir yoğurt yok sen herhangi bir takviye kullanıyor musun
İnşallah sizinde dönecek normale kakasız bez değiştirmek ne güzelmiş
Tam kan olayı geçsin bi yumurtayı denersin olmadı

Oh çok iyi hep böyle güzel gitsin inşallah öyle yapacağım az bi zaman geçsin öyle deneyeceğim yumurtayı, perşembe kontrolümüz var kendi asıl doktoruna o zaman soracağım ona göre sana da söylerim bişey verirse şuan kullanmıyorum çünkü

Sadece antibiyotik ve buhar kullandık size de mi antibiyotik verdiler bizimki 2 kez antibiyotik verip 4 buhar erişimde öksürük bitmişti şükür, 2 güne de tam iyi olmuştu, inşallah senin de hemen toparlar
Bizim bugün sağlık ocağında antibiyotik iğne yaptı 1 kez birde buhar verdin dedi başka antibiyotik yapmayacaklarmış birde şurup verdi öksürük için. İnşallah canım inşallah hemen iyi olur

Bizim bugün sağlık ocağında antibiyotik iğne yaptı 1 kez birde buhar verdin dedi başka antibiyotik yapmayacaklarmış birde şurup verdi öksürük için. İnşallah canım inşallah hemen iyi olur
Sen tedavine güven o buharı ver bak gör nasıl etkili buhar için ne verdiler ilaç, ben uyanıkken zorlanırsam uyutup eşimle birimiz çocuğu dik tutuyor birimiz buhar veriyorduk en iyi dik tutarak vermekmiş bana doktor öyle demişti

4 aylık aşıları ateş yaptı. Dün geceden beri ateş ara ara çıkıyor. Bu akşam 38.8 gördük. Calpol ile 1 saat sonra 37.5 indi. İnşallah yarın 3. Gün geçmiş olur, bacağında iğne yeri şiş ve kızarık, sanırım ağrısı da var. Makatta çatlak varken 2 gündür kan ilacı başladık. Ya ishal ya kabızlık yapabilir dedi hemşire. Bugün kaka yapmadı. Gaz çıkarken zorlanıyor bağırıyor. Calpol verdim diye gaz şurubu vermedim. Etkiler mi bilemedim. Her ay büyümesi ile güzellikler yanında yeni bir endişe.. Allahım sağlık versin bebelereq

Buhar için ilaç vermedi şimdilik evet dik tutup veriyorum bende

Amin geçmiş olsun bakalım bizim aşılarda neler olacak

Bu ateş korkusuna koltuk altı ateş ölçer yanına birde kulaktan ölçen aldım yetişse bari aşı zamanına, beni çok tedirgin ediyor ateş yaa sakin olamıyorum resmen, inşallah seninki de hemen toparlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…