2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar ben bugün ilk kez biberonla sağdığım sütten vermeye çalıştım tam rezillik😬 işe başlayacağım mayıs sonunda tutmazsa yanarım valla.bakıcı ne yapacak o zaman. Ara ara denemem lazım ama biberonun deliği aşırı küçük geldi bana. 0+ aldım ama.siz hangisini kullanıyorsunuz? Genişlettiniz mi ucunu

Kızlar bebeğimin göz oranları aynadannbakinca farklı görünüyor normal baktığımızda çok bir fark yok gibi araştırdığımda göz kapağı düşüklüğü durumu diye bişey var bu aydaki bebekler için bu normal mi siznkiler nasıl

Hahahahah 😂😂😂 benimkinde geçen gün başucundaki peluş oyuncağa döndürmüş başını, bildiğin konuşup azarlıyordu oyuncağı🤣🤣 görünce şok olmuştum 🥹
Aşırı komikler ya 😂bizimki ilk denk geldi sanıyorduk ama altını babası değiştiriyorsa ki eşim çok yavaş yapar ağzında emzik babasına homurdanıyor 😂😂

Canım bizim ikinci antibiyotik kullanımınız bunkez ceftinex yazmış.
Gecenki zimaks idi.
Fayda zarar düşünüyorum. Çok çok beter huzursuz salya sümük tıkanıyor birde.
İlk çocukta bende kullnmazdim antibiyotiklik durum da olmadı olsaydida kili kirk yariyordum şimdi biraz daha iyiyim.
Siz hsngini kullnadiniz ishal ypti. Çok geçmiş olsun.
Bu arada geçen ayda kan tahlili temizdi antibiyotik vermedi hastalık geçmedi ilerdi mecbur verdi.
Bu kez direkt enfeksiyon var direkt verdi🤷🏻‍♀️
Bende işin kar zarar hesabına bakıyorum bişey kullanılacaksa mecbur kullanılacak modundayım ama ne bileyim şu antibiyotik bitirdi bizi gece 12 den beri şuan 5. Bezi çıkardık 🤦‍♀️klamer vermişti. Allahım tez vakitte iyi olsun kıyamam birde 2.kez kullanacak cidden etraf hastalıktan geçilmiyor çocuklar ne yapsın

Bende işin kar zarar hesabına bakıyorum bişey kullanılacaksa mecbur kullanılacak modundayım ama ne bileyim şu antibiyotik bitirdi bizi gece 12 den beri şuan 5. Bezi çıkardık 🤦‍♀️klamer vermişti. Allahım tez vakitte iyi olsun kıyamam birde 2.kez kullanacak cidden etraf hastalıktan geçilmiyor çocuklar ne yapsın
Sizede geçmiş olsun.
Doktora söyledin mi durumu antibiyotik e devam ediyor musun peki? Normalde kaka düzeni nsldi

Sizede geçmiş olsun.
Doktora söyledin mi durumu antibiyotik e devam ediyor musun peki? Normalde kaka düzeni nsldi
Antibiyotik biteli yarın 1 hafta olacak çok şükür ishal hariç iyi de oldu geçti artık bir hastalığı yok, çocuk doktoru olabilir probiyotik kullan demişti en başından dün birde sağlık ocağına sordum o da dedi küçük olunca bağırsakların düzene girmesi zaman alır kaka rengi güzel iştahı yerinde ateş de yok sen bol emzir ilaç ile müdahale etmeyelim kendi toparlansın dedi salı da 3.ay kontrolü var bakalım o zamana ne olur, normalde günde 2 kez yapardı yada 2 günde 1

Kızlar ben bugün ilk kez biberonla sağdığım sütten vermeye çalıştım tam rezillik😬 işe başlayacağım mayıs sonunda tutmazsa yanarım valla.bakıcı ne yapacak o zaman. Ara ara denemem lazım ama biberonun deliği aşırı küçük geldi bana. 0+ aldım ama.siz hangisini kullanıyorsunuz? Genişlettiniz mi ucunu

Biz 1 numara ile basladik simdi ikideyiz. Iki delikli yani Avent kullaniyoruz

Benim oyun halısı piyanosuz dolaptan aldım oyuncakları kendisi temizdi ilk başlarda boşuna gibi geliyordu ama şu son 2 haftadır olayı anladı şimdi oyuncaklar ile konuşuyor onlardan ses gelmedi mi sinir oluyor 😂günde farklı zamanlarda 10 dk bile dursa bana bir dinlenme oluyor
Benim büyük oğlum aynaya bakip konuşuyordu. Onu birine vermstim 😬 bakayim bende alayım olmazsa.kaca aldin sen

Antibiyotik biteli yarın 1 hafta olacak çok şükür ishal hariç iyi de oldu geçti artık bir hastalığı yok, çocuk doktoru olabilir probiyotik kullan demişti en başından dün birde sağlık ocağına sordum o da dedi küçük olunca bağırsakların düzene girmesi zaman alır kaka rengi güzel iştahı yerinde ateş de yok sen bol emzir ilaç ile müdahale etmeyelim kendi toparlansın dedi salı da 3.ay kontrolü var bakalım o zamana ne olur, normalde günde 2 kez yapardı yada 2 günde 1
Anladım canım rota asisi yptirmistim sen dimi

Olsun canim doktor bilir..bizim enfeksiyon değeri viral enfeksiyona benziyor dedi ondan vermedi.. inşallah hemen iyi olurdu
Kan istemedi bu kez bogaz kızarık olunca direkt antibiyotik yazdı. Oncekinde muayenede boğazda kulakta bisry yoktu ateşte yoktu. Vermedi . Snra arttı hırıltı mecbur verdi antibiyotik. İnşallah sorun olmaz toparlar hmn

İnşallah çabucak geçer canım . Salgın vae yine igrenc
Çocuğun ve eşimin hastalığı geçti benim hala burun tıkanık öksürük var gülüyorum artık bakımı iyi olanlar atlattı diye 😅inşallah senin minik de toparlar hemen ufacık bebekler hasta oldu mu bi zoruma gidiyor o kadar küçükler ki insan yakıştıramıyor 🥺eşim hala atlatamadı psikolojisini benim yüzümden 2 aylık çocuk hasta oldu diye, diyorum ne alaka olacaksa illa olacak ama baya içerledi ilk olunca 😐

Kızlar benim kızım anne diyerek bağırıyor ya da anne diyerek ağlıyor bazen çağırıyor gibi. Ilk 1 ay önce duydum. Inga agu diye sesler çıkarıyor ama çevremdekiler de duydu ve bebek anne diyor dediler. Çok şaşırdım. 😊Anne sözcüğünü henüz bilmesi mümkün değil tesadüf diye düşünüyorum. Bunu yasayan var mi aramızda?

Benim büyük oğlum aynaya bakip konuşuyordu. Onu birine vermstim 😬 bakayim bende alayım olmazsa.kaca aldin sen
Ben de dolaptan aldım Kızımda aldığım herşeyi dağıtmıştım😃.piyanolu aldım ama çok da şart değil.halısı yuvarlak üstü çarpraz olanlar daha iyi sanki.kızım onda rahatça dönüyordu uzun kullanmıştım.

Çocuğun ve eşimin hastalığı geçti benim hala burun tıkanık öksürük var gülüyorum artık bakımı iyi olanlar atlattı diye 😅inşallah senin minik de toparlar hemen ufacık bebekler hasta oldu mu bi zoruma gidiyor o kadar küçükler ki insan yakıştıramıyor 🥺eşim hala atlatamadı psikolojisini benim yüzümden 2 aylık çocuk hasta oldu diye, diyorum ne alaka olacaksa illa olacak ama baya içerledi ilk olunca 😐
Büyük kızım ilk hasta olduğunda 20 günlüktü kahvaltıya gitmiştik orada üşüdü bence. Hasta oldu diye oturup ağlamıştım.😞 Rabbim beterinden korusun olacak bunlar en hafifinden geçsin gitsin yeter ki

Kızlar benim kızım anne diyerek bağırıyor ya da anne diyerek ağlıyor bazen çağırıyor gibi. Ilk 1 ay önce duydum. Inga agu diye sesler çıkarıyor ama çevremdekiler de duydu ve bebek anne diyor dediler. Çok şaşırdım. 😊Anne sözcüğünü henüz bilmesi mümkün değil tesadüf diye düşünüyorum. Bunu yasayan var mi aramızda?
Ben varim :) 😻

O ağlarken çıkardığı ses çoğu keZ oğlumda da oluyor, abisi anne ,anne dedi duydun mu diyor . Yani mümkün degil, insanlar hep öyle şeyler diyor ama ağlarken o ses çıkıyor

X