2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Allahım maşallah minnoşa biz hala neler değişti tam emin değiliz çünkü tedbir amaçlı bir ay kalça için bandaja devam ondan önce de hasta oldu aşı oldu derken çocuk kendine gelemedi ki 20 günde sadece 300 gr aldı galiba evde tartınca anlaşılan o çünkü antibiyotik kullandı ve hala ishal geçmedi antibiyotik yüzünden olan

Kızlar benim tam 20 gündür bitmeyen bir kanamam var bugün sürekli parça halinde ayın 5 ine kendi doktorumdan randevu aldım böyle benim gibi emzirmeyen annelerde yaşayan var mı bir de 5 gündür her gece ateş kusma kemik ağrısı sürekli hastanedeyiz önce oğlum sonra eşim şimdide ben serumlar iğneler fayda etmiyor bu kemik ağrısı mahvedecek beni beta diye bir şeymişim öyle dedi doktor var mı daha önceden yaşayan

Covid olabilir mi? Geçenlerde Ablam oldu kemikleri ağrıdı.

Antibiyotik gaz da yaparmış, biz kullanırken çok ağlardı, gece uykusu da olmazdı. Allah yardımcınız olsun. İshal yüzünden kilo alamamıştır. Sürekli emzir geçer inşallah. 1 ay bişe değil havalar da güzelleşiyor, arabasına koyup dışarı çıkınca vakit de hızlı geçer. Az kaldı

Kızlar :)))) benim kızçe eşim ve ailelerimiz dışındaki herkese, yani az gördüğü herkese tiksinir gibi bakıyor inanılmaz komik görünüyor ay insan sevmeyecek diye korkuyorumm 2 ay 12 günlüğüz bugün tarttım tam 7 kg olmuş. İlk ay 1600 gr 2.ay 1500 gr almıştı. 3.aya bakalım kaç kg ile gircez. Okuyamıyorum hiç inşallah tüm bebelerimiz iyidir

Aslında antibiyotik çarşamba bitti ama etkisi hala geçmedi şuan için sürekli emiyor bakalım inşallah bir an önce toparlar

Kızlar 2 hfta önce bı lekem oldu hatta fazlasi kan. Bı kere aktı arkası yok hiç olmadı devamı. Dün yine aynısı yine devamı yok . Neyin nesi ki bu? Adet mi olucam olamıyorum. Hic boyle bişey yaşamadım haystimda. İlk kızımda 9 ay snra adet oldum.

Bak sen cimcimeye..
Maşallah kilosu çok iyi mama alıyor mu sliyorsa hangi marka? Bende azıcık toparlak olsun istiyorum çünkü ayaklaninca almiyolsr pek. Biraz toplansın yeter. Sağlıklı olsunlarda gerçi.

Bende de olmuştu. Dr a gittim. Emzirdikçe rahim küçülecek daha adet görmezsin, emzirdikçe şu zar incelecek diye ultrasonda bişeler gösterdi , ara lekelenmeler normal sıkıntı yok dedi.

Ben varım hiç çıkmıyorum dessem yeridir doktora gittim bisey yoktu sadece enfeksiyon vardı hatta en son gittiğimde bir yumurtanın büyüdüğünü ilişki yaşarsan hamile kalabileceğini bile sohledi normal dedi bana bu durumunun çünkü görünürde birsey yoktu en muayenede bende ama sen yinede git doktora belki başka birsey der

Bak sen cimcimeye..
Maşallah kilosu çok iyi mama alıyor mu sliyorsa hangi marka? Bende azıcık toparlak olsun istiyorum çünkü ayaklaninca almiyolsr pek. Biraz toplansın yeter. Sağlıklı olsunlarda gerçi.
Yok sadece emiyor şimdilik. Ama etrafa ilgisi arttıkça emmeyi azalttı. Emerken sağa sola bakınmak istiyor benle konuşmaya çalışıyor gülüşüyoruz resmen oyun oynuyor benimle hoşuma gitsede emmeyi bırakacak diye korkuyorum

Arada bende yakaliyorum o bakisi cok komik oluyor sadece anne sutu mu yoksa mamada var mi ? Benim oglumun kilo alisiyoa ayni gitmis sizinkide ebe çok almis diyor hayir boyle devam ederlerse kaldıramayiz ben bazen tek kolla yemek yapıyorum agirlasirsa cok yapamam sonra

Bende de olmuştu. Dr a gittim. Emzirdikçe rahim küçülecek daha adet görmezsin, emzirdikçe şu zar incelecek diye ultrasonda bişeler gösterdi , ara lekelenmeler normal sıkıntı yok dedi.
Anladigim kadariyla emzirince daha hizli kuculuyor demek istedi cunku emziremeyen annelerde var. Bana doktor oyle bisey soylemedi ama alt karnimda topluk var 6 9 aya anca iner dedi

Sadece anne sütü. Ya ebe bana kilosu çok değil dedi. Doktorda baya iyi diyor her kontrolde ama bana nedense sanki alması gerekenden fazla kilo alıyormuş gibi geliyor
bende ondan korkuyorum biliyor musun fiziken güçsüz bir kadınım kollarım bileklerim incecik çok bi spor geçmişimde yok. Allah sonumuzu hayır etsin

Anne sütü alan bebeğin almasında sorun yok. Yani YouTube da osman gönülal anne sütü alan bebek 2 kiloda alsa ayda sıkıntı yok ama mama alan bebek aliyorsa sanırım müdahale ediliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…