2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Normal bence de alerji olunca sümüksü oluyor canım ve kanlı

10 yıl olunca unutuyor insan aşı konusunda kararsızdım yaptırmayım dedim ama cesaret edemedim yine Allah’a emanetler

Yok gayet normal ya alerjide köpük ve sümüksü yapı hatta kan oluyor
Ben de tam bu cümleyi kurdum bugün şans valla
Ay valla bilmiyorum ya saat 11 den beri 5 dk uyumadı mızık mızık edip duruyor

10 yıl olunca unutuyor insan aşı konusunda kararsızdım yaptırmayım dedim ama cesaret edemedim yine Allah’a emanetler

Hepatit-B aşısını doğduğunda vuruyorlar zaten hastanede buda ikinci dozuydu yani zaten aşıyı oldu bebeğin bence eksik kalmasın ikinci dozunu da vurdur hiç vurulmamış olsa neyse de zaten vuruldu ilk dozunu bari tam olmuş olsun ama sen bilirsin yinede

Canim bana dert olmuştu ben yanlış hesaplamışım. 26 Şubat pazara geliyormuş:) eşim evde olur. Sağolasın.
bizde bebekten sonra duş alıp abdest alacağız demi

Aynen canım bebekten sonra banyo yapıyorsun sende bu 40 çıkartma olayında daha çoook detaylar var ama ben o kadar detaya girmedim

Yok gayet normal ya alerjide köpük ve sümüksü yapı hatta kan oluyor

Ay valla bilmiyorum ya saat 11 den beri 5 dk uyumadı mızık mızık edip duruyor
Şükür öyle değil evet onları duydum bende. Sanırım yoğun gaz yapan şeyi buldum zaten. Pamukçuk için mikostatin diye bı ilaç kullandık 3gun o yaptı herhalde. Akşamdan beri vermedim bugün daha rahat uyudu gün içinde

Aynen canım bebekten sonra banyo yapıyorsun sende bu 40 çıkartma olayında daha çoook detaylar var ama ben o kadar detaya girmedim
Biz oğlumda ,40 taş topladık, yikayip suya attik, altın ve gümüş sonra bişeyler vardi süzek gibi biseyde herlade ondsn su döküp yikadik annem vardı o zaman, smdi kendimiz yapacağız. Benim oğlan 8 yaşında unuttum hep aslinda bunlar batıl inanç ama işte yapılıyor . Halam aradı geçen yarı kirki yaptn mi diyor. Hiç aklima gelmedi bu yeni çıktı sanırım u

Canım yok ya zaten cesaret edemedim ama içinizden aşı yaptırmayacak var mııııı

Mukus var gibi alerji sanırım. İlk başta süt ve süt ürünlerini içeren hiçbir şey yemeden bakmalısın. geçmiş olsun. Ama bi ihtimalde usutmus olabilir belki

Pamukcuk için karbonatlı ılık su yapıp ince bir yemeniyle siliyorum ben canım. Günlük yapıyorum. Oglumda da yapardım ablam demişti.

Kızlar bebeğim ya uyuyor ya ağlıyor normal mi çok ağlıyor gibi geliyor bana.uyanıkken hiç durmuyor ya emiyor ya da çılgınlar gibi ağlıyor dr a götürsem mi acaba

Geçmiş olsun, inşallah kendi düşer ve sağlıklı bebeklere kavuşursun. Rabbim hayırla ve sağlıkla nasip etsin

Bu videolar bana hiç samimi gelmiyor , almışlar ellerine oyuncak bebek, yapıyor masajı bol keseden . Ağlayan bir bebeğe masaj yapsınlar be sakinleştirsinler de görelim
Zaten bebek ağlarken ya da gazı varken yapılmıyor , bilmiyorum izlediniz mi ama video da söylüyor zaten . Sabah uyandıktan sonra ,gün içerisinde bebeğin sakin ,keyifli olduğu anlarda ,bez değiştirirken vs yapılmasını tavsiye ediyor . Ben de o şekilde yapıyorum. Bebek ağlarken ya da zaten halı hazırda gaz sancısı varken yapılırsa bebek iyice huysuzlanir yoksa .

Mukus var gibi alerji sanırım. İlk başta süt ve süt ürünlerini içeren hiçbir şey yemeden bakmalısın. geçmiş olsun. Ama bi ihtimalde usutmus olabilir belki
Bugün kestim süt ürünlerini bakalım birkaç gün deneyeceğim. Kıyafette de biraz daha çok giydiriyorum evim müstakil fazla sıcak olmuyor

Pamukcuk için karbonatlı ılık su yapıp ince bir yemeniyle siliyorum ben canım. Günlük yapıyorum. Oglumda da yapardım ablam demişti.
15gun kontrolünde doktor da dedi fazla değil karbonatlı su yap diye yaptım ama geçmedi dilinin arkasına sokturmuyor parmağımı orada çoğaldı iyice tabaka oldu emmesini etkiledi mecburen aldım ama buda tam geçirmedi devamlı da kullanmak istemiyorum karbonatlı suya devam sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…