2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar bebeğim ya uyuyor ya ağlıyor normal mi çok ağlıyor gibi geliyor bana.uyanıkken hiç durmuyor ya emiyor ya da çılgınlar gibi ağlıyor dr a götürsem mi acaba
Uyumak istediği için mi ağlıyor ki. Gece gündüz hep yapıyor mu? Uyku süresi nasıl? Karnının doyduğundan emin misin ? Yada gaz gibi sıkıntısı mi var? Aklıma bunlar geldi şuanda. Bizde de 4gundur 7de baslayip 2-3 saat süren ağlama var 2saattir kucağımda devamlı uyuma uyanma ağlama döngüsü var. Kolik demek istemiyorum tam atak haftasindayiz çünkü inşallah atak bitince geçer

Günaydın arkadaşlar depremden etkilenen herkese çok gecmis olsun. 2 sene Antakyada yaşamış biri olarak çok üzgünüm olanlara. Allah yardımcısı olsun herkesin.
Benim bebeğim de gaz sorunu yaşıyor. Gaz nedeniyle uykusunda sürekli ıkınıyor uykusundan ağlayarak uyanıyor emerken de sürekli ıkınma hali ve ağlayarak memeyi bırakıyor. Bazen 3 saat uyutmaya uğraşıyorum. Çok zor gerçekten. Relactaz isminde bir damla kullanıyoruz. Bilmem faydası var mi.. Bir de çok fazla kaka yapıyor. Uykudan kalkinca bakiyorum yapmis degistiriyorum bezini emzirirken tekrar yapiyor .Bu cok fazla degil mi? Bunu yasayan var mi aramizda?
Benim kızımds çok yapıyor ama normal mi şuan bilmiyrm. İshal olmaz demişti daha doktor en son gittiğimde

Uyumak istediği için mi ağlıyor ki. Gece gündüz hep yapıyor mu? Uyku süresi nasıl? Karnının doyduğundan emin misin ? Yada gaz gibi sıkıntısı mi var? Aklıma bunlar geldi şuanda. Bizde de 4gundur 7de baslayip 2-3 saat süren ağlama var 2saattir kucağımda devamlı uyuma uyanma ağlama döngüsü var. Kolik demek istemiyorum tam atak haftasindayiz çünkü inşallah atak bitince geçer
Canım atak takibi için kullandığın bir program mu vsr var ise hangisi

15gun kontrolünde doktor da dedi fazla değil karbonatlı su yap diye yaptım ama geçmedi dilinin arkasına sokturmuyor parmağımı orada çoğaldı iyice tabaka oldu emmesini etkiledi mecburen aldım ama buda tam geçirmedi devamlı da kullanmak istemiyorum karbonatlı suya devam sanırım
Ben tam ağlarken yakalıyorum yoksa yaptırmıyor dediğin gibi 😂

Eklentiler

• 86371ED6-9ADA-491B-A41A-5C73CA9B8C64.jpeg
    86371ED6-9ADA-491B-A41A-5C73CA9B8C64.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 93
Biz oğlumda ,40 taş topladık, yikayip suya attik, altın ve gümüş sonra bişeyler vardi süzek gibi biseyde herlade ondsn su döküp yikadik annem vardı o zaman, smdi kendimiz yapacağız. Benim oğlan 8 yaşında unuttum hep aslinda bunlar batıl inanç ama işte yapılıyor . Halam aradı geçen yarı kirki yaptn mi diyor. Hiç aklima gelmedi bu yeni çıktı sanırım u

Aynen 20 gunluk olunca bir de yarı kırkı diye bir şey varmış hatta erkeklerde 40 ı 41. Gün çıkartılırmış falan filan çok şeysileri var çok valla boş meşakkat başka birsey değil de işte büyüklerin gönlü olsun diye uyuyoruz 😊

Kizlar burun tıkanıklığı için ne kullanıyorsunuz serum fizyolojisinden başka bir türlü burnu açılmıyor 4 gündür hastanedeyiz ama düzelme olamadı bir türlü

Kizlar burun tıkanıklığı için ne kullanıyorsunuz serum fizyolojisinden başka bir türlü burnu açılmıyor 4 gündür hastanedeyiz ama düzelme olamadı bir türlü
Hasta mi oldu? Fizyolojiyle açılıyor ama soğan soyup 4 ez bölüp bas ucuna koyunca açıyor bebeğe denemedjm ama oğluma yapiyorum

Biz eve buhar makinesi aldık burnundan serum fizyolojiği buhar olarak veriyorum . Bezen de çekiyorum çok önerilmiyor ama bi çektiğimde baya yeşil akıntı geldi. Yastık kenarlarına nane yağı damlatıyorum keskin olmayan

Hasta mi oldu? Fizyolojiyle açılıyor ama soğan soyup 4 ez bölüp bas ucuna koyunca açıyor bebeğe denemedjm ama oğluma yapiyorum
Ewt ya deprem oldu bizim burda o ara işte hasta oldu elektrikler de yoktu bizim ev tek kat diye akrabalar bize toplandı çocukları hastaydı işte yalastirmiyordun ama arkamı döndüğümde öpiyorlsrdj ben ne kadar uyarsamda 🙄😬😬işte hasta olduk sonra 🥴☹☹okyanus suyu kullanan oldumu ise yarıyormu

Biz eve buhar makinesi aldık burnundan serum fizyolojiği buhar olarak veriyorum . Bezen de çekiyorum çok önerilmiyor ama bi çektiğimde baya yeşil akıntı geldi. Yastık kenarlarına nane yağı damlatıyorum keskin olmayan
Ay çekme çok ben çektim küçük kan damlacıkları geldi 1. 2 tane ondan sonra korktum çekmedim hiç nane yağını bende bi deniyeyim

Pamukcuk
Bugün kestim süt ürünlerini bakalım birkaç gün deneyeceğim. Kıyafette de biraz daha çok giydiriyorum evim müstakil fazla sıcak olmuyor
İnşallah yoktur alerji vs. Benim bebişindr pisigi bir iyi olmuyor düzeliyor sonra yeniden başlıyor. Neden oluyor anlayamıyorum

Canım atak takibi için kullandığın bir program mu vsr var ise hangisi
Program kullanmıyorum da buna bakıyorum. Diğer çocuklarında da bakardım buna tutardı hep. Doğduğu tarihi baz alıyorum ben sonuçta dünyaya geldiği zaman önemli degilmi

Eklentiler

• IMG_20230217_122920.jpg
    IMG_20230217_122920.jpg
    101,1 KB · Görüntüleme: 69
X