2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
fionawoody göz kontrolüne gttiginizde çapak sulanmayi soracaktin ne oldu bişey verdi mi doktor ne dedi?

Sordum canım doktor gözyaşı kanalının tıkanıklığından oluyor bebekler de genelde olur ve çoğunlukla da bir süre sonra geçer ama geçmeyen bebeklerde var geçmezse de 1 yaş ile 1 buçuk yaş arasında 2 yaşına girmeden ufak bir operasyonla açılıyor kanal sıkıntı edilecek birsey değil dedi göz damlası verdi ve günde 3-5 kere 10 ar dakika göz masajı yap dedi kanalın açılması için damla baya fayda etti ama ben masaj da yapıyorum yinede

Hanımlar bu kehribar kolyeden alayım diyorum ama etkisine inanıyor musunuz ? Kullananınız var mı ? Cidden etki eder mi bilemedim ama yorumlar çok şaşırtıcı ya dikkatimi çekti alasım var

Ben kestim yoksa gozunu cikaracak 20 gunluk olduk eldivenleri artik cikardim kestim. Acaba erken mi kestim bir aorun olur mu bilemedim

reynax Cansurs Ben 40 ı çıkınca keseceğim henüz kesmedim kızlar cuma günü 40 ımız çıkacak

Bizim ki kendiliğinden döküldü canım.. Ama yine çıkmış sanırım yine dökülür gibi yumuşak çünkü.
Batıl inanç olduğunu düşünüyorum ama psikolojik kesmeye de korkuyorum çocuk doğduğundan beri eldivenli az az çıkarıyorum ama dehşet çiziyor tırnakları ne yapsam bilemedim dökülmüyorda

Batıl inanç olduğunu düşünüyorum ama psikolojik kesmeye de korkuyorum çocuk doğduğundan beri eldivenli az az çıkarıyorum ama dehşet çiziyor tırnakları ne yapsam bilemedim dökülmüyorda

Bende batıl inanç olduğunu düşünüyorum da işte büyüklerin gönlü olsun maksat

Hanımlar bu kehribar kolyeden alayım diyorum ama etkisine inanıyor musunuz ? Kullananınız var mı ? Cidden etki eder mi bilemedim ama yorumlar çok şaşırtıcı ya dikkatimi çekti alasım var
Kizimda kullandim oglumda almadim fiyatlar ucmus belki kiziminkini toprakta bekletir oyle kullanirim. Kizimingazi pek yoktu suanda baya sakin bir cocuk oldu kehribar etkisiyle mi bilmem ama

Kirildi biraz bizim ama tam istedigim gibi olmadi yani bir yerini incitcekti ondan kestim etrafi tanimasida gerekir. Batil inanclari da inandigin vakit gerçekleşip olduguna inanıyorum ben

Kizimda kullandim oglumda almadim fiyatlar ucmus belki kiziminkini toprakta bekletir oyle kullanirim. Kizimingazi pek yoktu suanda baya sakin bir cocuk oldu kehribar etkisiyle mi bilmem ama
Ben almadım oğluma kolye bişey olur boğazına oturur diye korktum ya da kopar boğazına kacar diye. Neden toprakta bekletiyorsunuz yani iki kişi kullanamaz mi?

Kizlar varmi bi cagreniz bnm oglum altini alirken etrafi suluyor bazen bunun önüne gecilirmi? yoksa etrafin cis olmasina alismalimiym :)
Bizim cis kaka bitmiyor.bu ara yapmadı ama acrke acele değiştiriyoruz.
Bu arada ben sünnet yapirmaya karar verdim. Doktoru arayıp konusacam bakalim.

Ben almadım oğluma kolye bişey olur boğazına oturur diye korktum ya da kopar boğazına kacar diye. Neden toprakta bekletiyorsunuz yani iki kişi kullanamaz mi?
Normalde de kullandığın zaman ayda bir toprağa koyacaksın birkaç saatliğine diye biliyorum ben unuttum gerçi de ayrıntıları. Kişiye özel diyorlar takan kişinin enerjisini aldığı için ben kızım da ayağına takardım büyüyene kadar

Kızdan bebeklerinize tuzladınız mı gerçi benim tuzlamam benim çevremdekilerin yaptigiyla oranla farklı da benim oğlum çok pişik oluyor kızım da tuzlamıştim ondan mi bilmem pişik olmamıştı bunu da unuttum bugün banyo yaptırıp tuzladım umarım işe yarayan bir işlemdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…