2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Nurse HARVEY’S ve sab simbles :) başta etki etmiyordu da 2 hafta oldu 2 gündür damlatır damlatmaya gazman gibi osurup uyuyor sonra :) bu seferde tedirgin oldum sürekli ağlayan yavrum zor uyandır oldu
Canım ikisini nasıl kullanıyorsun dönüşümlümü yoksa peşpeşe mi

Canım ikisini nasıl kullanıyorsun dönüşümlümü yoksa peşpeşe mi
Dönüşümlü kullanıyorum . Her ürünü 8 saatte bir ama Farklı saatlerde. Doktor ikisini de kullan dedi. 2 hafta oldu şimdi de sakinleşti birini kullanmayı bıraksam eskisi gibi olur mu sürekli ağlıyordu ? Kafam karışık

Nurse HARVEY’S ve sab simbles :) başta etki etmiyordu da 2 hafta oldu 2 gündür damlatır damlatmaya gazman gibi osurup uyuyor sonra :) bu seferde tedirgin oldum sürekli ağlayan yavrum zor uyandır oldu
Yarın dr a gideceğiz. İlk işim dr a sorarak damlayı almak. 2 gündür benim bebem düzgün uyumuyor. Sürekli gaz.

7 ocakta dogum yaptim daha yeni bakabiliyorum buralara hwrkes ayni durumda

Çocukların tırnaklarını ne zaman kestiniz bir zamani yok değil mi?
Biz 27 gunlukken kestik cok keskindi gozune falan zarar veriyordu daha once de keserdim de ben kendimi hazir hissetmiyordum
Burda 6 hafta diye yazmışlardı. Bizim 5. Hafta bekliyorum. Haftaya keserim.
Neden böyle bir süre var? Biz kestik

Bu süt akması ne zaman biter peki benim artık tişört değiştirecek takatim kalmadi

Canım geçmiş olsun.çözüm bulabildin mi .dün geceden beri bende ateşle uğraşıyorum .parol içiyorum kesiyo ilaç etkisi geçince tekrar çıkıyo.pazar olunca doktora da gidemedim.hep soldan emiyodu sağ göğsü geceleri falan sağamadığımdan oldu sanırım.dünden beri sıcak duş sağma uğraşıp duruyorum.sağdan sütte gelmez oldu.stres yapmayayım diyorum ama ağlayasım var ya emzirmek bu kadar zormuymuş.

Bizim de 5gunlukken oldu çok korktum gözünü açamıyordu damla kullandık ama ne kadar faydalı oldu bilmiyorum. Gecmeyince başka doktora gittik damla 1-2gun daha devam edin bir de burun kenarlarına çok bastırmadan masaj yapın gün içerisinde tıkanıklığın acilmasina yardımcı olur dedi. Masaj daha faydalı oldu bence şükür 2haftadir yok bisey

Tedirgin olma hic normali bu donemde uyuyan bebektir sutunu yada mamasini guzelce yiyorsa islak bezleri 24 saat icinde 5 bez oluyorsa tamamdir diger turlu uyusunda buyusun suan uyumayan bebek cok zor uyanikken oyaoanmiyor ya sancisi var uyaz ya actir yada keyfi istemiyordur bu sefer surekli memede yada pis pis yapma oluyor bizde oyoe cunku

Sag gogsumden sutt gelmez oldu dedin peki şismi göğsün? Eger öyleyse kanallar tikanmis olabilir ben cok yasardim masaji oluyor onun internetten sut kanallarini acmak icin video izle ve koltuk alti pozisyonunda bebegini emzir kanallari acar diye biliyorim

Yaptım canım baya da söndü zaten .tekrar dolar mı bilmiyorum.ateşim var bi yandan o nasıl düşcek bilmiyorum.çok sağol yine de

Geçti canim..hep sıcak odada durdum vucudumu sicak tuttum.birde bir Göğsüm bosalmadan digerine gecmedim normalde rahatlasin diye ikisinden de emziriyordum.
Cok zordu canım ins kısa zamanda iyilesirsin

Hmm birde doktor sicak uygula gogsune demişti evde su torbasi yoktu sicak susisesi gezdirdim gogsumde o da iyi geldi bana ayaklarimin yanina da koydum vucudum isininca iyi oldum.

Evet masaj çok fayda ediyor gerçekten çok geçmiş olsun size de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…