2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kızlar mama verenler
Hangi markayı kullanıyorsunuz
Biz hipp kullanıyoruz ama sindirim sistemine iyi gelmedi sürekli gurul gurul karnı ve aşırı kaka yapıyor sürekli huzursuz
Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz mama veren kızlarım?

Grupta sma yazıyorlar sürekli . İlk oglumda Aptamil kullanıyordu herkes sanırım şu an gündemde sma var

Grupta sma yazıyorlar sürekli . İlk oglumda Aptamil kullanıyordu herkes sanırım şu an gündemde sma var
Ya onu bende hep okuyorum canım
Doktor bize hipp vermişti ama dediğim gibi karnı çok hareketli aşırı ve huzursuz
Sma da gaz yapıyor demişti doktorum
Bende tecrübeli annelere sormak istedim
Arkadaşım da hepsini denedim en iyi aptamil geldi dedi
Ne yapsam bilemedim
Kızlar belki kullananlar yazar

Ayy onu ben olmuştum büyük kizimda oda çok zor. Ucu tam kavrayacak memenin köyü bölgesi bebeğin ağzında olacak neredeyse tamamı. Sadece burnu açık kalacak sundurtmeden emzir kuzum yapissin memeye

Hipp organik combiotic kullanıyoruz gerek oldukça. Güzel bir mama doktorumuzda onayladı

Kizkar kilolar ne durumda? Benim 5 kilom kaldı ama zayıf hamile kaldığından vermek istemiyorum.ne yapsam ne kullansam ki? Multivitamin ve kan ilacina devam ediyrm

Ayy onu ben olmuştum büyük kizimda oda çok zor. Ucu tam kavrayacak memenin köyü bölgesi bebeğin ağzında olacak neredeyse tamamı. Sadece burnu açık kalacak sundurtmeden emzir kuzum yapissin memeye
Olmuyor ya asla tamamını ağzına almıyor, alsa bile sonra çekiştire çekiştire ucuna getiriyor. Gerçekten çok yoruldum artık. Ağlıyor durmuyor memede kavratamıyorum o yüzden

Bizde sma kullanıyoruz iyi geliyordu ama 3 gündür kaka yapmadı mamayla ilgisi var mı bilmiyorum takıp etmem gerekiyor

Kizkar kilolar ne durumda? Benim 5 kilom kaldı ama zayıf hamile kaldığından vermek istemiyorum.ne yapsam ne kullansam ki? Multivitamin ve kan ilacina devam ediyrm
Kaç kilo almistin ben 14 kilo aldım ama sadece 7 kilo verebildim sütüm çok az olduğu için fazla şekerli şeyler tüketiyorum kaynar tatlı helva hosaflar o yüzden gitmiyor

Olmuyor ya asla tamamını ağzına almıyor, alsa bile sonra çekiştire çekiştire ucuna getiriyor. Gerçekten çok yoruldum artık. Ağlıyor durmuyor memede kavratamıyorum o yüzden
Uçları mi küçük. Meme başını burnundan ağzına doğru dikey sürterek soktur ağzına.
Zamanla alışır canım sen pes etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…