2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Kizlar 4.30’da hastaneye geldik. 2 cmlik acilma var. 10’a kadar bekliycez. Kafa inerse normali deniycez, inmezse seseryana karar kildik. Dua edin lutfen, rabbim hayirlisini sagliklisini versin hepimize.
Nasılsın canım durum nesle umarım sağlıklı bir şekilde doğum gerçekleşir ve kavuşursunuz

kızlar merhaba, bir sorum olucaktı lütfen cevaplar mısınız
Bu ay ovülasyon testiyle deneme yaptık,
tüm belirtilerim neredeyse var
bel ağrısı, kasık batması, göğüs ağrısı ve şişkinliği, sürekli uykulu ve halsizlik
ama akıntım hiç yok :KK43: hiç akıntı yaşamadan hamile kalan arkadaşlar var mı, akıntı şart mı acaba

Bizde sma kullanıyoruz iyi geliyordu ama 3 gündür kaka yapmadı mamayla ilgisi var mı bilmiyorum takıp etmem gerekiyor
Sma ile ilgili de çok gaz yapıyor demişti doktorum
Okadar arada kaldımki bizde hipp kullanıyoruz ama o da aşırı bağırsak hareketi yapıyor ve çok kaka yaptırıyor
Çocuğun karnından sürekli ses geliyor huzursuz halde

Kizkar kilolar ne durumda? Benim 5 kilom kaldı ama zayıf hamile kaldığından vermek istemiyorum.ne yapsam ne kullansam ki? Multivitamin ve kan ilacina devam ediyrm
Benim de 5 kilom kaldı asla vermek istemiyorum yüzüm güzelleşti 😂 aynı vitamin ve kan ilacı içiyorum ama günden güne veriyorum kilo ya

Olmuyor ya asla tamamını ağzına almıyor, alsa bile sonra çekiştire çekiştire ucuna getiriyor. Gerçekten çok yoruldum artık. Ağlıyor durmuyor memede kavratamıyorum o yüzden
Bzai bebekler öyle oluyor canım normal 2 oğlumda sapur şupur emerdi ama kızım çok nazliydi aç kalmaya razı bir huyu vardı zorla verdim.Kafasini ittiriiyordu arkaya böyle çok üzülüyordum bir kaç ay sabret inşaallah düzelecektir sonra aşk oluyorsunuz birbirinize ❤️ İnşaallah

Kızlar mama verenler
Hangi markayı kullanıyorsunuz
Biz hipp kullanıyoruz ama sindirim sistemine iyi gelmedi sürekli gurul gurul karnı ve aşırı kaka yapıyor sürekli huzursuz
Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz mama veren kızlarım?
Sma optipro aldım ama. Hastanede aptamil vardı ilk 2 gün onu kullandık. Sonra sadece süt. Sürekli süt.. Günde 7 8 kere kaka yapıyor.
Artık çiğ köfte dürüm yiyebiliyor muyuz ya , 9 aydır aklımda sadece o vardı 😂 hala mı yiyemiyoruz
Ben gebeliğin son 2 Haftasında yedim 😄 doğurduktan sonra süte geçiyor, baharatı rahatsız eder diye yemedim, ayrıca bulgur çok gaz yapar😅

Kizkar kilolar ne durumda? Benim 5 kilom kaldı ama zayıf hamile kaldığından vermek istemiyorum.ne yapsam ne kullansam ki? Multivitamin ve kan ilacina devam ediyrm
62 ile hamile kalmıştım 74 le doğum yaptım. Bugün 65 çıktım canım ama bizimkiler ne bulsa yediriyor bana Allah büyük bakalım😂

Emzirme danışmanı ile gorussen mi bizim şehir hastanelerinde bile var çokta güzel ilgileniyorlar
Devlet hastanelerindeki gebe okulunu aradım ilgilenmediler.
Meme ucum küçük de değil. Küçük olsa ağzına sığar bir türlü tam girmiyor. Kızımın ağzı küçük herhalde. Yani o videolardaki gibi açmıyor ağzını hiç. Yarın çocuk doktoruna gideceğiz ona sorayım olmadı emzirme danışmanıyla görüşeceğim.
Elleri hiç durmuyor ki, ağlıyor kendini sıkıyor kafasını da ittiremiyorum.
Bzai bebekler öyle oluyor canım normal 2 oğlumda sapur şupur emerdi ama kızım çok nazliydi aç kalmaya razı bir huyu vardı zorla verdim.Kafasini ittiriiyordu arkaya böyle çok üzülüyordum bir kaç ay sabret inşaallah düzelecektir sonra aşk oluyorsunuz birbirinize ❤️ İnşaallah
Dün bir kere doğru kavradı hiç acımadı o kadar güzeldi ki. Hep öyle olsa aşkla emziririm. Ama işte bir kere oldu sadece şimdiye kadar. Benimki acıkıyor, emmeyi seviyor. Acıkınca kıyameti koparıyor, zaten çok ağlayıp kendini sıktığı için de tam kavratamıyorum. İnşallah düzelir valla halim kalmadı.

Kızlar mama verenler
Hangi markayı kullanıyorsunuz
Biz hipp kullanıyoruz ama sindirim sistemine iyi gelmedi sürekli gurul gurul karnı ve aşırı kaka yapıyor sürekli huzursuz
Siz hangi mamayı kullanıyorsunuz mama veren kızlarım?
Önce normal bebelac denedim kabız yaptı sonra sma comfırt denedim ishal yaptı şimdi bebelac gold deniyorum iyi geldi bakalım

Ya onu bende hep okuyorum canım
Doktor bize hipp vermişti ama dediğim gibi karnı çok hareketli aşırı ve huzursuz
Sma da gaz yapıyor demişti doktorum
Bende tecrübeli annelere sormak istedim
Arkadaşım da hepsini denedim en iyi aptamil geldi dedi
Ne yapsam bilemedim
Kızlar belki kullananlar yazar 🤗
Gaz olmasın diyorsan comfort olanlara bakacaksın canım

Sma optipro aldım ama. Hastanede aptamil vardı ilk 2 gün onu kullandık. Sonra sadece süt. Sürekli süt.. Günde 7 8 kere kaka yapıyor.

Ben gebeliğin son 2 Haftasında yedim 😄 doğurduktan sonra süte geçiyor, baharatı rahatsız eder diye yemedim, ayrıca bulgur çok gaz yapar😅
Yiyemiyoruz yani bu anaların hakkı ödenmez 😂

Kızlar dün sarılık tahlili yapıldı minnoşuma 13 çıktı yarın sabah da yapılacak çok gerginim acaba yükseldi mi diye aman aman sütte gelmedi mamayı da az verdim,sizler kaç cc veriyorsunuz

Kızlar dün sarılık tahlili yapıldı minnoşuma 13 çıktı yarın sabah da yapılacak çok gerginim acaba yükseldi mi diye aman aman sütte gelmedi mamayı da az verdim,sizler kaç cc veriyorsunuz
Bizde de sarılık vardı ilk yaralardan içmiyordu sonra ateşlendim sütüm acıdı herhalde içti kustu hep şimdi hiçbir şey yok ama sütüm yok bir yemek kaşığı anca çıkıyor sağmama rağmen saatlerdir o yüzden 50 cc veriyorum bazen 60

X