2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım gazlı bezi kanamanın yoğunluğunu takip etmek için koymuşlardır.

Kızlar tırnak konusunda hemşire söyledi şimdi kesmeyin dedi 6 haftaya kadar bilmiyorum şimdi bazı parmaklarında uzun tırnak var hepte eldiven kullanmak istemiyorum elleri hava alsın. Keseriz belki birkaç gün içinde, yada haftaya.. Bilemedim şimdi.

Nasılsınız kızlar nasıl gidiyor bebişlerle
Doğum yapan arkadaşlar olmuş gözünüzaydın kızlar
Dünden beri bende aksiyon bitmiyor Büyük kızım gece ateşlendi geçen komşumuz ziyarete gelmişti iki çocuğu hasta muhtemelen onlardan bulaştı.. Umarım bebeğe bişi olmaz Hastane günümüzdü bugün ablasını da bebişi de gösterdik ablası grip ve enfeksiyon olmuş Allahtan annem yanımda da yoksa perişan olmuştum bebek 3 kilo olmuş çok zayıflamıştı 2500e düşmüştü.. Şükür toparlanıyor. Sarılığı hala var Bol bol emziriyorum.. Haftaya tekrar çağırdı annem haftaya gidicek ben de Annemle gitmeye karar verdim bebek toparlanıncaya kadar yoksa çok zorlanırım

Bizim ki döküldü kendiliğinden tırnakları hiç kesmedim

Doğum yaptim suni sancı ile ilk çocuktan daha zor oldu malesef suyum çok azaldığı ve bebek 2550gr doğduğu için dün gece de birsey de yiyemedim uyuyamadim sürekli gebelik için takip yapıldı kalp atışı ve sancı icin bitik şekilde girdim dikislerden oturmakta zorlanıyorum şimdi kızımin minnosluguna ve ağrılara alışmaya uğraşıyorum Allah tüm doğum bekleyenlere hayırlı sağlıklı kavuşmalar nasip etsin

Canım ben mantığıni hiç sorgulamadim öyle gördüğüm öyle bildiğim için. Kesilmez bizim burda hiç kesen görmedim.

Ya nasıl verdin ben sadece 6 kilo verdim yaa toplamda 16 almıştım veremiyorum
18 kilo aldım. Benim doğumda 8 kilo gitti, doğumdan 1 hafta sonra 2 kilo daha gitti. Tuvalete çıkamıyorum diye sıvı ağırlıklı beslendim. Katı sadece ciğer yedim. Ekmek hiç yemedim. Bu hafta tam tersi dışarıdan yemek yiyorum, burger, dürüm vs. Kiloyu tekrar alıcam sanırım

Ayyy çok benziyoruz ben de çılgınlar gibi un helvası yiyorum ya ama nasıl canım çekiyor anlatamam, aşermeden beter verdiğim bütün kiloları geri alacağım bu gidişle

Ya nasıl verdin ben sadece 6 kilo verdim yaa toplamda 16 almıştım veremiyorum
Canım ben 70 ile hamile kaldım 70 ile doğurdum normal doğururken bile bir yandan kusuyordum doğumda bebeğin her şeyi çıktı pislik falan emzirirkende çok ye çok ye demelerine rağmen gaz yapmayan ve süt yapan ne varsa yemeğe özen gösteriyorum zaten midem hala almıyor yemekler kokuyor gibi geliyor sürekli bir de 3-4 litre su içiyorum rezene bitki çayları şimdi sarkmalar içinde korse takıyorum oda iştah kesiyor dediler sıkı diye miden kendini tok sanıyor dediler ama bilmiyorum

Bizde de oldu, kıskanma vurma zarar verme değilde kndini onunla kıyasladı beni paylaşamadi ara arada oluyor. İlk günlere gore gelişme var ama şükür.cokta seviyor narin yaklaşiyor.
Mama da veriyor musun kizceye?
yok canım mama vermiyorum zaten bir kaç kez denedim vermeyi almıyor. Şu an bir sıkıntı yok ama şubat sonu ise başlayacağım o zaman sagamazsam, azalırsa baya sıkıntı olacak

Kızlar ya ben nasıl kilo verebilirim yaa fikir verin
Merhaba kızlar tecrübeyle sabittir kafanıza yakmayın ilk 6 ay anne sütü çok önemli bebişinizle ilgilenin 6 ay sonra kilonuz tamamen eski haline döner inşaallah sağlık ve eski düzende beslenirsenizRabbim bebeklerinizle birlikte sağlıklı huzurlu günler nasip etsin sizlere.

Ah canim benim yaaa. Gozun aydin olsun, anali babali saglikla buyusun minik kiz

Ben de malesef bu suni sancinin bana edeceklerini tahmin ettigimden vazgectim bugun. En beteri bu olmus olsun canim, allahim bundan sonra hep nese hep saglik yasatsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…