2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bebişi zaten umut etmedim ama yolk bari az gözükür sanmıştım🙈kanama yok şükür zaten progestan fitil oksapar kullanıyorum bakalım sabırla bekleyeceğim🥰🥰
Kuzum yolku göremedim diye de dert ettim ben ama şunu anladım aynı hastanede iki farklı doktora gittim birindeki ultrason cihazı daha iyiydi ilk gittiğim doktor keseyi görememişti bile saçma şekilde bak rahmin boş gebelik emaresi yok gibi saçma cümleler kurmuştu. İki gün sonrası başka hasteneye gittiğimde ise kendim bile ne güzel şekilli şüküllü kese be demiştim 😂🤣Sen azcık daha sabret annesi minnaklar vakti gelince el bile sallar bize 😇🤗🌸

Cidden önceki yaşadıklarımız olmasa ne zaten acayip gamsız bir insanım tövbe takmazdım gibi😅cidden değişik bir süreç ya hem her gebelikte farklı hem bir hafta şöyle dursun aslına bir gün ara ile bile çok farklı bak sana az önce attığım 5+3 dünün ondan bir gün önce perşembe de özel hastahaneye gittik ya rapor için Allah aşkına o doktorun çektiği resime bak bir gün var arada 😂😂
😂😂 Gs kısmında kaç yazıyor okuyamadım

Kuzum yolku göremedim diye de dert ettim ben ama şunu anladım aynı hastanede iki farklı doktora gittim birindeki ultrason cihazı daha iyiydi ilk gittiğim doktor keseyi görememişti bile saçma şekilde bak rahmin boş gebelik emaresi yok gibi saçma cümleler kurmuştu. İki gün sonrası başka hasteneye gittiğimde ise kendim bile ne güzel şekilli şüküllü kese be demiştim 😂🤣Sen azcık daha sabret annesi minnaklar vakti gelince el bile sallar bize 😇🤗🌸
Cidden doktordan doktora çok fark ediyor ya hem cihaz hem de konuşma şekilleri 😅

Rabbim sağlıkla devam ettirsin 🥰ben henüz 5+4 üm dün sadece keseyi gördük karından yolk yada bebeğe dair bişey yoktu kafamda teori üretmemeye çalışarak sakin sakin bekliyorum bakalım haftaya cumayı🙈
Tek psikopata bağlayan ben miyim diye düşünüyordum. Bende 4+3te acile gitmiştim lekelenme için. Kese oluşmuş 6mm dedi. Ama yolk ve bebek yok. Senin gibi kafamda bin bir türlü soru. Bugün bizde 5+3 olduk. Çarşambaya da kontrole gideceğiz.insallah hem bebeği görürüz hemde kalp atışını duyarız 🤲🤲

Günaydın hanımlar biz de henüz bi ilişki yaşamadık. Zaten çatlama gününden sonra bir türlü denk gelememiştik. Su anda 2 hafta oldu. Ama doktor bi tanidikla konustüm kendisi de 2 aylik hamile. Ilişkini kisitlamana gerek yok dedi ama ben yine de korkuyorum 😔
Canım doktor bize de sıkıntı yok demişti ama ilişki sonrası lekelenme oldu bende. Ondan sonra korktuk tabi şimdilik ara verdik su 3 ayı atlatana kadar

Ben bebegim icin hic yararli bi sey yiyemiyorum y 😔😔 ne süt ne yogurt ne yumurta ne ceviz. Düşündüğüm an midem kalkıyor. Bu bebek nasıl büyücek gelisecek böyle kendimi cok kötü bi anne gibi hissediyorum 😔😔😔😔😔 cocuguma bakamiyomusum gibi herkes ye ye diyo ben tek lokma yiyemiyorum.

Kızlar günaydın, nasılsınız? Beni sormadan söyliyim. Tayinimiz Hakkariye çıkmış bu durumda nasıl gideceğim nasıl geleceğim bilmiyorum, fikri olan var mı hiç? :KK14:

Ben bebegim icin hic yararli bi sey yiyemiyorum y 😔😔 ne süt ne yogurt ne yumurta ne ceviz. Düşündüğüm an midem kalkıyor. Bu bebek nasıl büyücek gelisecek böyle kendimi cok kötü bi anne gibi hissediyorum 😔😔😔😔😔 cocuguma bakamiyomusum gibi herkes ye ye diyo ben tek lokma yiyemiyorum.
Şuan bebek semih bugüne kadar doldurduğun depolardan besleniyor, şuan yediğin hiçbir şey doğrudan bebeğe gitmiyor üzülme. 3 aydan sorma bulantı geçince dikkat edersin o zaman bebişin senden beslenmeye başlıyor 😊

Kızlar günaydın, nasılsınız? Beni sormadan söyliyim. Tayinimiz Hakkariye çıkmış bu durumda nasıl gideceğim nasıl geleceğim bilmiyorum, fikri olan var mı hiç? :KK14:
Hayırlı olsun canım biz de seneye tayinciyiz inşallah. Valla imkanin varsa her seyi kendi toplayan nakliyeciler var ya onlarla gidersin orda da ya kadin tutarsin tutabilirsen ya da yavas yavas esin yapar. Zaten bi sure izinli olur esin. Allah yardımcın olsun güzelim

Bende öyleyim genelde ne oluyorsa yedikten sonra oluyor. Yerken hatta fazla fazla yiyorum kendimi tutamayıp. Kötü olacagimi bildiğim halde az yiyemiyorum belki az yesem okadar olmaz. Az yemeyi denemek lazım yada az yağlı falan. Mesela azonce kahvaltı yaptım neguzel öncesinde birşeyin yoktu şimdi fena
Birebir aynı durumu yaşıyoruz. Ne oluyorsa yemekten sonra oluyor. Sanırım biraz daha az ve sık yemeliyiz

Screenshot_2022-05-28-13-53-20-681_com.miui.gallery.jpg
buda benim fasulyem :))
6+1 feyiz.Cinsiyet tahmini olan? :)

Tatlımm hiç düşünme bile ne nasıl olacak akışa bırak 🤗Her şey olacağına varcak strese sokma kendini. İnşallah oraya gitmende de vardır bir hayır 🤗🌸

Hayırlısı olsun canım, artık eskisi gibi değil doğu. Türkiyenin her yeri güzel kötü düşünme ❤️
Kötü düşünmüyorum ama 1 tane hastane varmış oda devlet hastanesi, ben kendimde doğuluyum ama hiç gitmedim inşallah güzel olur 🙏🏼

Hakkari merkez mi
Canım o hiç belli değil
Hayırlı olsun canım biz de seneye tayinciyiz inşallah. Valla imkanin varsa her seyi kendi toplayan nakliyeciler var ya onlarla gidersin orda da ya kadin tutarsin tutabilirsen ya da yavas yavas esin yapar. Zaten bi sure izinli olur esin. Allah yardımcın olsun güzelim
Benim çok eşyam yok Allaha şükür çoğunu kendim topladım mutfak eşyalarım kaldı sadece, kadın orda mecbur tutacağım annem ve kayınvalidem gelmeyi düşünüyor, eşim yapmaz 😅 teşekkür ederim 🙏🏼

X