2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bende öyleyim canım. Sadece geçtiğimiz haftalarda Bi 3 gün mide yanması yaşadım o kadar. Göğüslerim büyüdü ve alt karnım şiş sadece o kadar. Rahat geçiyor benimde korkma hiç bir sıkıntı yoktur. Ne güzel rahat hamilelik yaşıyoruz sadece. Benimde haftaya cuma günü randevum var. İnşallah bende o günü bekliyorum.

İlk gebeliğimde doktorum yaptırmamı istememişti.
Tetanoz doğum esnasında hastanede kullanılan aletlerden tetanoz kapma ihtimali için yapılır demişti.
Biz de öyşe bir sıkıntı yok deyip yaptırtmamıştı

Çok şükür
Sen bebeğini görebildin di mi çok şükür ki Haftaya gittiğinde artık kocaman olmuş olur, dilerim ben de sevinçli haber paylaşırım sizinle
Hepimiz her kontrolden gülerek ayrılalım dilerim ki

Cabim benim de oyle cok bariz velirtim yok. Bende randevu zamabim gelene kadar panik yaptim bebege bisey mi oldu acaba burda kizlarin cogunun baya velirtisi var diye. Sali gunu randevum vardi cok sukur hersey yolundaydi bebegim hareket bile ediyodu hic oyle bisey hissetmedigim icin cok garip ve cok guzeldi sen de hayirlisiyla guzel haberler alicaksin musmutlu cikicaksin doktorun yanindan

A a a hiç olmadın o zaman canım doktora sorayım bende bakalım önericekmi saglık ocagına kalsa 2 doz diyor ama bazı doktorlar tek doz ddi hiç önermeyenini senden duydum smdide

Ohhh maşallah ona
Sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah,
Bana da o görüntüleri görmek ve hepimize sağlıkla kavuşmalar kısmet olsun

A a a hiç olmadın o zaman canım doktora sorayım bende bakalım önericekmi saglık ocagına kalsa 2 doz diyor ama bazı doktorlar tek doz ddi hiç önermeyenini senden duydum smdide
Olmadım kuzum, açıklaması o şekildeydi.
Devlet hastanesinde yapmayacaksın doğumu burda yapacaksın. Aletlerde sıkıntı yok demişti. Her doktorun ayrı kararı var sen de bir sor bakalım

geçiyor geçiyor ben geçen ayın 19.da gördüm en son. 1 ay olucak nasıl bekledim bir bilsen ahh . cumartesiye hiç bişi kalmadı :)
Bebeği görmüş olsam rahatlıkla beklerdim bir sonraki randevuyu ama şimdi riskli bi durum olunca acabalar kafada uçuşuyor.
Ama sabahı olmayan gece görmedim mecbur geçecek tabi zaman

merhaba arkadaşlar. 11+0 haftalık hamileyim. 2 gündür başım ağrıyor grip gibi hissediyorum kendimi. bu evrede bu şekilde rahatsızlık geçiren var mı yada korona geçiren var mı acaba?
Ben canım. Sata göre 11+1, usg ye göre 10+2 yim ben de. Oğlum kreşe başladı, geçen bi gün ateşlendi. O hemen atlattı ertesi gün ben mahvoldum. Burun akıntısı, boğaz ağrısı, vücudum çok kötüydü. Test yaptırmadım korona değildim bence. Bugün 3.gün baya toparlandım. Ama iki gün çok sarstı vücudum döküldü. Limonlu sıcak su içtim, ara ara dinlenmeye çalıştım, meyve falan yedim. Geçti gibi şükür.
Sana da çok geçmiş olsun

Kızlar yolk kesesinin altında sanki c şeklinde bebek ben görüyorum gibi doktor görmemiş olamaz di mi kendimi kandırıyorum sanki

Eklentiler

• 3A715E75-9D57-46EE-B36E-D9E0C4A1D876.png
    422,6 KB · Görüntüleme: 55
Kızlar yolk kesesinin altında sanki c şeklinde bebek ben görüyorum gibi doktor görmemiş olamaz di mi kendimi kandırıyorum sanki
Aslında dikkatli bakınca bana da bebek var gibi geldi yolk kesesinin orda ama tabi çok da anlamıyoruz. Sonuçta doktor gözden kaçırmazdı herhalde. Ama bence senin bebeğin görünecek hiç merak etme

Evet ben ilk 25 ağustosta gördüm.
1 ay sonra tekrar gel demişti ayın 23 üne aldım artık. Evet allahın izniyle büyümüştür
İnşallah sende güzel haberler alırsın.
Amin inşallah

Aslında dikkatli bakınca bana da bebek var gibi geldi yolk kesesinin orda ama tabi çok da anlamıyoruz. Sonuçta doktor gözden kaçırmazdı herhalde. Ama bence senin bebeğin görünecek hiç merak etme
İnşallah, hem sakinim hem gergin.
Okumadığım yorum kalmadı, sizlerin benim haftalarımda yaşadıklarınızı bile okudum.
Doktorların yazılarını okudum.
Kese 20 mm olmadan bebek görünmez diye..
Yaşacak olan doğuyor, yiyip içeceği varsa doğuyor o ayrı..
Ama kızımda 6+3 te kalp atışını duyduğum için bu sefer böyle bir şeyle karşılaşınca ister istemez üzülüyor insan.
Her mantıklı şeyi kendime söylüyorum ama kalbim de istiyor ki sağlıkla orda olmuş olsun
Bu süreçte desteğiniz için çok teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…