2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ya kızlar 6+6 da gittim doktora kese bebek var ama kalp atışı göremedik doktor haftaya kesin görürüz dedi. Vajinal baktığında bu haftada görünmesi gerekmez miydi? Cumartesi gidicem doktora ama aklım hep kalp atışında ya yine duyamazsak diye korkuyorum. Ters giden bi durum olsa kanama falan olurdu diyorum kendi kendime tecrübelerinizi yazar mısınız
ben 6+3 te duydum kalp atışını. Haftaya duyulacaktır :dua:

Kızlar günaydın,
Dr randevuma az kaldı, inşallah umutluyum bebeğimi görücem.
Ben hiç hamilelik belirtisi yaşamıyorum, kızımda da böyleydi, ne uyku ne mide bulantısı…sadece alt karnım çok hafif şişti ve sertleşti..
Kızıma hanileyken seviniyordum bu duruma rahat geçiyor diye ama şimdi henüz bebeği göremedim ya acaba yok mu içimde bebek diyorum.
Benim gibi hiç bir belirti yaşamayan var mı?

Ya kızlar 6+6 da gittim doktora kese bebek var ama kalp atışı göremedik doktor haftaya kesin görürüz dedi. Vajinal baktığında bu haftada görünmesi gerekmez miydi? Cumartesi gidicem doktora ama aklım hep kalp atışında ya yine duyamazsak diye korkuyorum. Ters giden bi durum olsa kanama falan olurdu diyorum kendi kendime tecrübelerinizi yazar mısınız
Canım ben de 7+2 de gittim kese var yolk kesesi var bebek yok😞
Bu hafta bebeği görmeyi umut ederek yaşıyorum.
Sen ne güzel bebeğini görmüşsün,
Kalp atışı için erken olabiliyor her bebek farklı..
Ben kızımda 6+3 te duymuştum kalp atışını ama bu bebeğimde 7+2 de henüz kendisini bile göremedim.
İçini ferah tut, duyacaksın kalp atışlarını inşallah🙏🙏🙏

Tabii hemen atıyorum. Burada vajinal bakılmıştı. Bebişin göründüğü ilk USG fotomuz bu canım ☺️. Bu arada Instagram'da gördüm dün karşıma çıktı en son ki attığım USG fotosuyla neredyse birebir ve kız olmuş 🥰
Evet bende gördüm Instagram'da kese şekli bebeğin duruşları bile aynı kız olmuş ikiside. Sanırım bu yukarı doğru dikey olan keseler kız bebekler 🤭 Benim kesemde bu şekilde ama ilk gittiğimde üçgen gibi duruyordu kesem her gittiğimde farklı 😅

Eklentiler

• Screenshot_2022-09-09-23-28-15-129_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2022-09-09-23-28-15-129_com.miui.gallery.jpg
    27,8 KB · Görüntüleme: 30
Canım ben de 7+2 de gittim kese var yolk kesesi var bebek yok😞
Bu hafta bebeği görmeyi umut ederek yaşıyorum.
Sen ne güzel bebeğini görmüşsün,
Kalp atışı için erken olabiliyor her bebek farklı..
Ben kızımda 6+3 te duymuştum kalp atışını ama bu bebeğimde 7+2 de henüz kendisini bile göremedim.
İçini ferah tut, duyacaksın kalp atışlarını inşallah🙏🙏🙏
ben sizde şu şekilde de olabileceğini düşünüyorum. Ben aynı hastane farklı usg cihazında aynı gün ölçümün farklı çıktığına bile tanık oldum. yanlış hesaplama ile haftayı büyük hesaplamış olabilir. Ben inanıyorum görüceksin meleğinizi :KK200:

ben sizde şu şekilde de olabileceğini düşünüyorum. Ben aynı hastane farklı usg cihazında aynı gün ölçümün farklı çıktığına bile tanık oldum. yanlış hesaplama ile haftayı büyük hesaplamış olabilir. Ben inanıyorum görüceksin meleğinizi :KK200:
İnşallah🙏🙏🥰
Ben yumurtlama tarihimi biliyorum çatlama gününü de , doktora gittiğim hafta yumurtlamaya göre 6 haftalıktım. Hcg değerim de 6 haftaya uyumluydu.
Ama doktor önemsemedi bu bilgiyi.
Umarım meleğim benimledir🙏

İnşallah🙏🙏🥰
Ben yumurtlama tarihimi biliyorum çatlama gününü de , doktora gittiğim hafta yumurtlamaya göre 6 haftalıktım. Hcg değerim de 6 haftaya uyumluydu.
Ama doktor önemsemedi bu bilgiyi.
Umarım meleğim benimledir🙏
bende biliyorum tam günü gününe ilişki tarihini bile ve doktor adet tarihimle hesaplayınca tutmuyor. Ama ilişki tarihime göre birebir tutuyor. Sizinde öyle bence. Cumartesi gidiosunuz dimi. Bende cumartesi gidicem

bende biliyorum tam günü gününe ilişki tarihini bile ve doktor adet tarihimle hesaplayınca tutmuyor. Ama ilişki tarihime göre birebir tutuyor. Sizinde öyle bence. Cumartesi gidiosunuz dimi. Bende cumartesi gidicem
Evet, cumartesi 10:30
İnşallah güzel haberler vermek nasip olur
Zaman geçmiyor sadece.. tek sıkıntı bu☺️

İnşallah sizden de miniğimizinn sağlıkla büyüdüğü haberlerini alırız, riskli dönem geçmiş gibi duruyor sizde de💗

madem hamile küloduna ya da pantolonuna geçen var o zaman sorucam
karnı ağrıyan var mı?
genişleme ağrısı gibi sızlama şeklinde ağrılarım oluyor benim
fazla oturunca bacak bacak üstün atınca daha çok :KK51:
Bende de var canım karın gerilme gibi ağrı ve benim baya karnımda çıktııı. ayrıca çok sık idrara çıkma bende geçen haftalarda bitmişti şimdi her gece 3 yada 4 te uyanıyorum çişe ve bir daha uyuyamıyorum 2 saat sabah zombi gibiyim işe kalkarken 😥

merhaba arkadaşlar. 11+0 haftalık hamileyim. 2 gündür başım ağrıyor grip gibi hissediyorum kendimi. bu evrede bu şekilde rahatsızlık geçiren var mı yada korona geçiren var mı acaba?

Kızlar selam izinliydim bu hafta sabah kalktım saglık ocagına gittim gebelik kaydımı açtırdım kan ve idrar verdim bilgilerimi aldılar 3 kere izlemeye cagırcaklar tarihleri verdiler birde 20-30 hafta arasında tetanoz aşısı olunuyormus normalde 2 doz dedi fakat bazı doktorlar tek dozu yeterli buluyormus doktorunuza danısırsınız ddi

X