2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar kontrole geldim ben ama benim bebeğim gelişmiyor ya halâ 6+4 görünüyor. Kadın acilden doppler ultrasona girdim orda da göremediler((
Pazartesine kadar süre tanıdılar tekrar olmazsa kürtaj yapacaklar. 8+6 olması gerekirken aynı 6+4 kalbini de duyamadık. Cuma günü tekrar medipola muayene olacağım orası da onaylarsa bu dr dediklerini maalesef kaçışım yok.
Çok üzüldüm canım inşallah oradaki cihazda falan Bi sıkıntı vardır cuma günü hayırlı haberlerle gelirsin :KK43:

Kızlar kontrole geldim ben ama benim bebeğim gelişmiyor ya halâ 6+4 görünüyor. Kadın acilden doppler ultrasona girdim orda da göremediler((
Pazartesine kadar süre tanıdılar tekrar olmazsa kürtaj yapacaklar. 8+6 olması gerekirken aynı 6+4 kalbini de duyamadık. Cuma günü tekrar medipola muayene olacağım orası da onaylarsa bu dr dediklerini maalesef kaçışım yok.
Ah çok üzüldüm canım ama hala umut var bence, belki geriden geliyodur. Kalp atışı duyulmamıştır. Bilemiyorum ama zaman tanımakta fayda var 😔

KuZum allah tan umut kesilmez geriden geliyodur belkide ins güzel haberler gelir cuma günü 🙏🙏🙏

heyet toplanacakmış bakalım kalbi atıyor buda ultrasonu bakalım vajinal bakıldı
17E75392-1E1E-4C33-98FD-59B0E2DA117E.jpeg

Kızlar tüylenme durumunuz nasıl ? Benim ilk hamileliğimde çok geç çıkıyordu tüylerim bı aya kadar az az çıkıyordu .Bunda daha 2 aylık olmama rağmen üst bacaklarımda bile çıkmış tüy normalde sarışınım çok tüy problemim çok olmaz ama 2 hafta önce aldığım tüyler felaket şekilde çoğalmış gebelikten önce lazer epilasyona gidiyordum birde 🙄 saçlarımı kesmiştim 3-4 cm den fazla uzamış kıl yumağına döndürdü bu bebiş beni 😅

Kızlar tüylenme durumunuz nasıl ? Benim ilk hamileliğimde çok geç çıkıyordu tüylerim bı aya kadar az az çıkıyordu .Bunda daha 2 aylık olmama rağmen üst bacaklarımda bile çıkmış tüy normalde sarışınım çok tüy problemim çok olmaz ama 2 hafta önce aldığım tüyler felaket şekilde çoğalmış gebelikten önce lazer epilasyona gidiyordum birde 🙄 saçlarımı kesmiştim 3-4 cm den fazla uzamış kıl yumağına döndürdü bu bebiş beni 😅

Bende de tüylenme var. Ki lazerliyim yani. Tertemizdim ama tüylerim çoğaldı bu süreçte. Yine de lazerin ekmeğini yiyorum. Kıl değil de tüy olarak çıkıyor en azından. Zayıf şekilde. Ben sarışın değilim. Beyaz tenliyim.
İlk çocuğunuz kız mı erkek mi oldu?
Burdan da bi cinsiyet tahmini yapmaya çalışacağım😁

Evet belirti olması beni mutlu ediyo sorun değil hiç :) ama kusmasam daha iyi, sadece biraz bulansa o zaman daha iyi oluyo :)
Artık biter yavaş yavaş bunlar da
bende bulandıgında kussamda rahatlasam diodum bulantı daha çok rahatsız ediyor beni :KK76: hepsi geçiyor çok şükür bugunümüze

Ayy ben bugün hem cips yedim biraz hem de bir açma ve küçük vişne suyu 😢 ama arkadaşlarım da içimi rahatlattı. Abartmıyorsun her gün yemiyorsun çok nadir böyle yapabilirsin dediler. Çok canın çektiğinde ye, kendini kısıtlama. Ben de öyle düşünüyorum🙂 9 ay içinde en çok 3-4 kez yaparız herhalde🥹
ay ben haftada bir yapıyorum 9 ayda 3-4 az bence :halay::halay:sakınan göze çöp batar az az hepsinden devam :emir_bebek:

Tahmin yapacak var mı cinsiyet için ne olursa olsun aldırmam herhalde
Solda görünüyo ama vajinal bakılmış o zaman sağda oluyo canım, sağda olunca kız deniliyo.
İnşallah hayırlı sonuçlar olsun, ben inanıyorum senin bebişin çok sağlıklı 🤲🏼❤️

Ay malesef çok çabuk uzuyo tüyler. Çoğalma var mı daha pek fark edemedim onu ama gerçekten çabuk uzuyo

Bende de tüylenme var. Ki lazerliyim yani. Tertemizdim ama tüylerim çoğaldı bu süreçte. Yine de lazerin ekmeğini yiyorum. Kıl değil de tüy olarak çıkıyor en azından. Zayıf şekilde. Ben sarışın değilim. Beyaz tenliyim.
İlk çocuğunuz kız mı erkek mi oldu?
Burdan da bi cinsiyet tahmini yapmaya çalışacağım😁
ayy size atacağım bende fotomu. Herkes pc denmi giriyor. mobil varmı ?

Ben de epilasyonluyum tüylenme problemi yaşamadım umarım yaşamam 🙈

X