2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kimlerin 2. Gebeliği benim oğlum 2 yaşında bazen çok mu küçük acaba diye de düşünmüyor değilim ama beraber büyüsünler istedik sizin çocukların arası ne kadar
Merhaba benimde 29 Temmuz 20 doğumlu tam 2 yaşında bir oğlum var. Plansız bir gebelikti bu😂
Araları 34 ay olacak, endişeleniyorum.
Sizin bebeğiniz kaç aylık tam?
Ben hala emziriyorum azaltma aşamasındaydık günde 2 kez emiyor. Ama çok düşkün.
Bezi bırakmıştık.
Daha ben plansız ve yeni olduğu için daha ileriki aşamaları düşünmeye fırsat bulamadım tabi. Ama inanıyorum güzel olacak 🤍

Merhaba kızlar adetime 3 gün var test yapmak istedim ve sonuç çok silik bir ikinci çizgi çıktı il bebeğimde de böyle olmuştu çok silikti kesin yok dedik ama hamile olduğumu sonradan öğrenmiştim yine öyle çıktı bu şekilde öğrenen var mı hamileliğini sonuç pozitif olursa nisan anneleri grubunda olucam inşAllah
Günaydın canım🌺 ben çok silik çizgiyle öğrendim ve şansa o gün nöbete gidiyordum hemen test verdim HCG:27.89 çıkmıştı yani silik çizgi varsa hamilesindir, hayırlı olsun🙏😄🌺

Kimlerin 2. Gebeliği benim oğlum 2 yaşında bazen çok mu küçük acaba diye de düşünmüyor değilim ama beraber büyüsünler istedik sizin çocukların arası ne kadar
İkisi beraber büyürler. Benim büyük 13 olduğunda doğacak miniğim inşallah. Keşke küçükken yapsaydım diyorum. İnsan ne olacağını bilemiyor. Şuan ek hastalığım var korkuyorum nasıl olacak nasıl yapacağım diye. Aslında oğlum 9 aylıkken bir hamileliğim oldu ve kortizon tedavisi yüzünden doktorlar kürtaj olmamı istediler yoksa doğururdum. İçinizi ferah tutun siz annesiniz ikisine deçok güzel bakıp büyüteceksiniz.

kızlar size bir sorum olacak , geçtiğimiz pazartesi bebişimin kesesini gördük 10 gün sonra kalp atışı için cagırdılar bizi. Yani haftaya çarşamba . bugün 5+2 olduk , haftaya çarşamba 6 haftalık olucaz o zaman duyabilir mi kalp atışını ?

Merhaba benimde 29 Temmuz 20 doğumlu tam 2 yaşında bir oğlum var. Plansız bir gebelikti bu😂
Araları 34 ay olacak, endişeleniyorum.
Sizin bebeğiniz kaç aylık tam?
Ben hala emziriyorum azaltma aşamasındaydık günde 2 kez emiyor. Ama çok düşkün.
Bezi bırakmıştık.
Daha ben plansız ve yeni olduğu için daha ileriki aşamaları düşünmeye fırsat bulamadım tabi. Ama inanıyorum güzel olacak 🤍
Benim oğlumda 15 Eylül doğumlu biz bıraktık emzirmeyi

Kızlar günaydın. Birşey aklıma cok takıldı size danısmak ıstıyorum. Şimdi benim sat 4 temmuz gecen hafta cumartesi doktora gittim bana 6+1 dedi. Hesapladıgımda 6+1 adet tarıhımden once olmuyomu? Kafam karıstı. Gecen cumartesı 6+1 se suan bugun ıtıbarıyle tam 7. Ama sat 4 temmuz nasıl oluyor bu:) yardım lutfenn🙏
Hesaplama adetin ilk gününden itibaren oluyo canım. Uygulamaları kullanabilirsin. Adet başlangıcı hamile kaldığın ilk gün gibi sayılıyo

Benim de ikinci canım. Oğlum 2 ay sonra 3 yaşında olcak. Araları tam 3.5 yaş olcak. Sizin de çok güzel bence, beraber büyüsünler

Kızlar ben plansız gebe kaldım ilişki sırasında kanama şikayetiyle doktora gittim rahimde yara olduğunu söyledi ne olur ne olmaz diye bthcg ye bakıldı negatifdi fitil verdi adetime 2 haftadan az vardı içim rahat etmedi kullanmadım adetim gelmeyince de test yaptım pozitif çıktı dün gece bthcg 450 çıktı yarın gideceğim doktora . Fakat benim korkum yara düşüğe sebep oluyor diyenler var bide gebeliğe de engelmiş nasıl oldu anlamadım kimi site fitil kullanılmalı diyor kimi site bebeğe zararı olur diyor kafam çok karışık
Doktorunuz size verdiğinde hamile olmadığınızı varsayarak vermis testte negatif çıktığı için ama şu an hamile olduğunuz için Dr a danışmadan kullanmayın bence

Günaydın kızlar. Taşınma telaşesinden dolayı bir türlü gelemedim. En son kan vermiştim. E nabızdan sonucuma baktım bir daha da doktora gitmedim. Taşındığım yerde gideceğim bir ssvd doktoru vardı ona gidecektim. Taşındıktan sonra onun da başka şehire gideceğini öğrendim ve çok üzüldüm. Şimdi ssvd doktor arayışındayım. Bir doktorla başlayıp onunla devam etmek istiyorum. Bu arada da birkaç gündür şiddetli bir soğuk algınlığı yaşıyorum. Bugün gidip covid için test vereceğim. Covid bebeği etkiler mi sizce?
Çok geçmiş olsun canım. Doktor kontrolünde olursun öyle bi durum varsa. Bi sorun olmaz diye düşünüyorum

X