2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Hmm o benim cahilliğim değerin değişkenliğini idrak edemedim henüz. O kadar bi anda oldu ki bilgileri hazmedemedim daha. Bende de hiç tahlile gerek duymadı 10 gün sonra kontrole gel bir şeye bakmaya gerek yok dedi.
O zaman kesin görürsün zaten 6+0da

Ay estağfurullah canım. İnşallah fazla bekletmeden göstersinler kendilerini

2. Bebisine hamile olup sezeryan olcak var mı aramızda benim 12 nisan gözüküyor doğum tarihi ama daha erken olcak muhtemelen Allah nasip ederse

2. Bebisine hamile olup sezeryan olcak var mı aramızda benim 12 nisan gözüküyor doğum tarihi ama daha erken olcak muhtemelen Allah nasip ederse
İlk bebis ama sezaryen olmayı planlıyorum ve acaip korkuyorum diğer sezeryan dan bu sezaryene kaç yıl olacak acaba sizin

İlk bebis ama sezaryen olmayı planlıyorum ve acaip korkuyorum diğer sezeryan dan bu sezaryene kaç yıl olacak acaba sizin
5 buçuk yıl olcak bende korktuğumdan sezeryan olmuştum ama şimdiki aklım olsa normal doğumu bi denerdim

ayy konumuz doğuma mı geldi
o konuları hiç açmasak zira ben de normal doğumun nasıl bir şey olduğunu hayal edemiyorum bişeye benzetemiyorum
çok ağrılı sancılı işkence gibi birşeye benziyor

Been :) ilki sezaryen bu da sezaryen olur. Benim aslında sata göre 5 nisan görünüyo doğum ama 5 gün kadar geride diye hesaplarsam 10 nisan gibi oluyo doğum. Yani tam nisanın ilk günleri ya da martın son günleri doğum olur gibi nasipse
Senin de nisan başı olur herhalde canım

Yaa şartlar elverirse normali dene kuzum ya. Ben çok istemiştim de şartlar elvermedi içimde ukde kaldı :)

5 buçuk yıl olcak bende korktuğumdan sezeryan olmuştum ama şimdiki aklım olsa normal doğumu bi denerdim
Baya geçmiş bir sıkıntı olacağını sanmıyorum bunu normal doğurabilirsin aslında
ayy konumuz doğuma mı geldi
o konuları hiç açmasak zira ben de normal doğumun nasıl bir şey olduğunu hayal edemiyorum bişeye benzetemiyorum
çok ağrılı sancılı işkence gibi birşeye benziyor
Eninde sonunda konu oraya gelecek işte sabah kız kardeşim aramış abla Dio bu girişin birde çıkışı var seni en çok orda merak ediyorum diyee

Yaa şartlar elverirse normali dene kuzum ya. Ben çok istemiştim de şartlar elvermedi içimde ukde kaldı :)
Aslında normal isterim de ben daha bekarken bile normal doğum yapan kadınlara hep hayran kalırdm o kadar korkuyorum ki anlatamam gerçi sezaryen de o kadar kolay değil
Aradan uzun zaman geçtiyse normal yapabilirsiniz diye biliyorum

Doğucağı zaman tam 3.5 yıl olmuş olcak diğer sezaryenden sonra. Ama bi çok doktor ssvd yapmıyo, doktor değiştirmem herhalde. Tabi henüz konuşmadım da bu konuyu doktorumla, bakalım zaman ne göstericek :)

38+5te aliyolar ya bi sorun çıkmazsa hesapladim 3 Nisan gösteriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…