2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Mart ayında kullandım
Eşime ve bna duzenli keçiboynuzu pekmezi ve ceviz özü kullandım
Ayrıca progestan başladım, bebiş tutunsun dıye ona rağmen tutunmadı, düştü

Hiçbişey yapasım yok 😔
Biz ne yaparsak yapalım vakti gelmedikçe olmayacak biliyorum ama önemli olan umudunu kaybetmeden çabalamak☺️ Sen elinden geleni yap gerisini Allah’a bırak. Üzüleceğiz ağlayacağız ama sonu güzel olacak inanıyorum ☺️

Artık en sonunda adet duzensizliği için ilaç istıcem doktordan
Aslında ilaç kullanmk istemıyorum ama
Adet duzenli olursa yumurtlamada duzenli olur
Ne yumurtlamam belli ne de adetim
Kimyasallardan dolayı döngüm 45 güne çıktı

27-30 gun döngüsü olanlara özenıyorum walla
Hamiş kalma ıhtımalleri daha yuksek, hemn adet oluyorlar, yeni döngü başlıyor
Bnım nrdeyse 2 ay beklıyorum
Hamiş ihtimalim yarı yarıta düşüyor diğer kişilere göre
Bide pcos var
Femara var evde, 5. Gun başlıyım dıyorum
Ovu testıyle takip edim dıyorum bu ay
Gün aşırı ilişki çok yorucu oluyor
3 aşırı bu ay denicem
2 kimyasaldan sonra yaş 39 olunca kasmıcam artık, salıcam..
Takviye falanda yok, eşim zten takviye kullanmamı istemıyor, ilaçmış vs bunlara karşı
canım ocean polystol benim adetimi baya düzene saldı, bi de kasık ağrılarıma falan da iyi geldi

Bnm 13.gün kızlae bn elendim sayılır bana kırmızı koyabilirsiniz onümüzdeki aya bakicam
Daha regl gelmedi ama iğne hariç 13.günde çikmadi çikanlarda kuruma sanirim

Eklentiler

• B142B1B6-D08D-44B6-AF3D-F81064E37200.jpeg
    B142B1B6-D08D-44B6-AF3D-F81064E37200.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 102
  • C6803BD2-11E9-458C-97CC-9210DAA3779D.jpeg
    C6803BD2-11E9-458C-97CC-9210DAA3779D.jpeg
    124,6 KB · Görüntüleme: 105
Kızlar içinizde bu “ocean marka d3 k2” olan d vitaminini kullanan vardı sanırım. Trendyoldan alsam güvenilir olur mu orijinaldir değil mi bir de 10 kilo başına bir damla mı içiyorduk
Bana doktor 10 kiloya bir damla demişti canım.ben eczaneden almıştım güvenilir bir satıcıysa sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Yorulmuş durumdayım 18 aydır istiyoruz bebek ama nasip olmadı olsun diye dua ediyorum Allah isteyen herkese nasip etsin
üzme canım kendini seni o kadar iyi anlıyorum ki bak bende hemen hemen 1 senedir deniyoruz ama bizimde olmuyo Allah geciktiriyorsa birşeyi güzelleştiriyodur diye bi söz duymuştum ne zaman umudumu kesmeyi düşünsem bu sözü getiriyorum aklıma

üzme canım kendini seni o kadar iyi anlıyorum ki bak bende hemen hemen 1 senedir deniyoruz ama bizimde olmuyo Allah geciktiriyorsa birşeyi güzelleştiriyodur diye bi söz duymuştum ne zaman umudumu kesmeyi düşünsem bu sözü getiriyorum aklıma
Allah yardımcımız olsun güzel sonuçlar görelim hepimiz 🙂

X