2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Evet canım eşimden gıcık aldım 3 gün sonra gönlümü aldı barıştık bu ay boş geçiyoruz zaten tatlım adet olunca gidicem doktorum ne tavsiye edecek bilmiyorum
Oluyor ya öyle arada. Kışın benim hormonlara bişi oldu galiba eşime aşırı sinirlendim. tuzu karabiber şişesine, karabiberi tuz şişesine koydu diye yeri göğü inlettim, sen nasıl sorumluluk alcaksın da baba olacaksın da djskfhldjgjşhkş

Elenatal 1 ben kullanıyorum memnunum

Kızlar ya hekimler sıkıntı yok diyor ama bilirsiniz annelerimiz büyükler falan hep ilk 3 ay/12hafta çok dikkat edin derler. Yani ilişki olsun yolculuk olsun her konuda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Kızlar hormon sonuçlarıma bakar mısınız nasıl sizce durum ben hiç anlamıyorum, doktorla da yarın görüşücem merak ettim

Eklentiler

• IMG_2716.png
    99,1 KB · Görüntüleme: 64
Kızlar ya hekimler sıkıntı yok diyor ama bilirsiniz annelerimiz büyükler falan hep ilk 3 ay/12hafta çok dikkat edin derler. Yani ilişki olsun yolculuk olsun her konuda. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
benim doktorum da ilk ve son 3 ay ilişki olmasın demişti canım. ağır kaldırma, uzanma, halıyı ayağınla çekerek düzeltme bile dediler :)

Zorluğun sonunda kolaylık vardır derler.. çok çok güzel günler seni ve eşini bekliyor tatlı bebişinle inşallah çokta iyi anne baba olursunuz
İikiz mi olacak yoksa ayyyy

Zorluğun sonunda kolaylık vardır derler.. çok çok güzel günler seni ve eşini bekliyor tatlı bebişinle inşallah çokta iyi anne baba olursunuz

İikiz mi olacak yoksa ayyyy
öyle gerçekten canım bunu düşünerek ayakta kaldık :) zor günleri geride bıraktık bugünümüze çok şükür :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…