2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

14 Haziran 139 çıktı
19 haziranda sağlık ocağı baktı ama bin üstü değer yazmış bin mi iki bin mi kaç belli değil sağlık ocakları max 1000 ölçüm yapıyormuş
Bugün 20 Haziran 4bin li çıkmış
Kafam karıştı benim de
Bu arada önce sol Yumurtaya baktı burdan yumurtlamışsın dedi aaa hayır dedim sağdan yumurta vardı çok şaşırdı o da sağa baktı evet burdan dedi ama ikisinde de olma ihtimali var gibi oldu sanırım solda da gelişmiş olabilir İnofolic mi yaptı bilemedim

Ayyy hayırlı olsun çok sevindim Bariz var. Bu koyulukta yanılma olm az artık.

Çok teşekkür ederim inşallah canım İnsan herkes duysun istiyor hemen ama tutacağım kendimi inşallah benim yarın otobüs yolculuğum var sizce bi sıkıntı olur mu korktum
Bugün tam da bu konuyla ilgili yazı okudum. Uçak, araba, otobüs yolculukları hamileliğin ileriki aylarında sıkıntılı olabiliyormuş. İlk aylarda sorun olmuyormuş.

Beta artışı gayet güzel gidiyor bence. İnofolic soldan yumurtlama yapmış olabilir yada cihazda bir problem var. Bence bir hafta sonra çok net göreceksin keseyi

melisaa93 benim kafa gitti sabah regenesis içmiştim şimdi bir daha içtim bi şey olmaz dimi tam yuttum ohaaaa sabah içmiştim oldum direk

melisaa93 benim kafa gitti sabah regenesis içmiştim şimdi bir daha içtim bi şey olmaz dimi tam yuttum ohaaaa sabah içmiştim oldum direk
Yok yok bir şey olmaz vitamin zaten fazlası idrarla atılır Bak şimdi e nabıza girdim kendi gebelik başlangıç sürecimi analiz ettim seninki gayet normal ilerliyor bence.
4+0 da beta 41.7
4+4 de beta 211,4
5+4 de kese göründü ama içinde var mı yok mu belli değildi
7+0 da beta 15000 üzeri
7+4 de kalp atışı

Kanama da yok sende zaten

Son düzenleme:
Kızlar merhaba bugün çatlatmayın 13.günü sabah lekelenmem başladı test yaptım tek çizgiydi 5 saat sonra bu şekilde olduğunu gördüm, tek çizgi çıktığı için tamamen çözülmek için 1 saat önce kiraz sağı çayı içtim, fakat şimdi bakıyorum teste silik çizgi var dikkate almalı mıyım yoksa kuruma çizgisi midir markası artımed 5 saat sonra çıktı

Eklentiler

• 3FD83293-1C53-4C8E-B7DA-482C9C1CA524.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 63
Benim bir öncekine 4+4 de görünmüştü hepsi birbirinden farklı tüm gebeliklerin demek ki her seferinde yeni bir deneyim yaşıyoruz bu sıpamız 5+0 da göstermedi halbuki öbürü aslan burcu olacaktı anasını hiç üzmemiş kuzum benim kova burcu bebesi fena çıktı allahtan seninki balık olacak

Çok geç çıkmış canım dikkate alma bence.Sabah tekrar yap :)

Yaa senin ilk bebiş baya hızlıymış sıpa aynen her gebelik birbirinden farklı :) ben bu ay hamile kalsam ne zaman oluyo bebiş ay heyacanlandım ama ben yüksek riskli gebelik grubundayım 36.haftada sezaryenle alınacak en geç :) hangi burç oluyoo :)

temmuzda hepimiiiiz hamileyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…