2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tatıle bıle gıtmek ıcımden gelmedı ucak bıletımı bıle almıstım yandı 1.300 tl dusun yanı.canım cok sıkıldı moralım bozuk ust uste mıgrenım tutuyo kac gundur.nedense asırı etkılendım bu kez ( cok heveslenmıstım kesın oldu dıye

İnşAllah vardır canım Senin sonucu çok merak ediyorum

Bu acıyı eksikliği yaşamayan anlayamıyor işte. Hadi bizi kimse görmüyor ama daha kaç ay oldu da unutuldu depremde yok olan aileler

Ah Özge şu an keşke kanamam gelse de kurtulsam şu ağrıdan diyorum
Ama ne yapıyoruz adet olabilmekte bir şey demekki hala şans var deyip elimizden geleni yapıp takdiri Allah’a bırakmaya devam ediyoruz
Doğru diyorsun canım benim.. burdaki arkadaşların söylediği çok güzel bir söz var bana çok iyi geliyor ‘Allah bir şeyi geciktiriyorsa güzelleştiriyordur’

Hep birlikte çok yükselmiştik. Birbirimizi heveslendirdik, bunu yaşıyorsan bizim de hatamız var galiba.Destek mi oluyoruz dert mi oluyoruz bilmiyorum

Benim babam olmadığı için bu günlerde ne hissedilir çok iyi bilirim o yüzden mesela anneler gününde de ben paylaşmam. Herkesin bir eksik yanı var, ona dokunmamak gerektiğini düşünüyorum hassas günlerde

Kaçıncı günün canım
Yarın adet olacaktım canım
Yaa gerçekten mi sizi de tebrik ederim bekliyorum heyecanla birazdan çıkacak

Canım yazılarını okudum tesadüfen..
Amh çok düşük ise aşılama değil direk tüp bebek mi denesen acaba ? Bir kaç doktora daha görünmeni tavsiye ederim .
İki aşılama denemiş birisi olarak yazmak istedim.
Çünkü aşılama için alacağın iğneler vs de az para değil ve tutma ihtimali %10 gibi birşey.
Ben 4senedir bu yoldayım..
Üç gebeligim oldu, kimyasal ,dış gebelik,mol gebelik..
İki aşılama,bir tüp bebek transfer oldum en son tüp bebek le mol gebelik geçirdim ve kürtaj oldum..
Yani birazcık aşılama oranı düşük diye yazmak istedim.insallah hiç birine gerek kalmadan gelir bebeğin umudunu asla kaybetme..
Amh vs sadece bir sayı.. neyin ne olacağını yanlız Allah bilir..
Umudunu kaybetme adaşım sormak istediğin olursa her zaman Yaz

Benim de babam yok varken yok sanırım o daha kötü.. Ama ben bu durumu kabul ettim , sinir olup , kaçıp , kin beslemek , ya da üzülmek yerine bu duyguyla beraber yaşamaya devam etmeye karar verdim ve o günden beri babayla ilgili hiç bir şey canımı acıtamıyor heveslendiğim oluyor ama bir ev eşyasına heveslenmek gibi yaşıyorum :).. ama tabi gerçekten baba gibi babalarımızı katmıyorum bu duruma .. onlar içinde; yani aramızdan ayrılmış değerli babalar içinde diyorumki iyiki var olmuşlar , keşke hep var olsalarmış ama doğanın kanunu işte gittikleri yerde Rabbim rahmeti ile muamele eylesin

Aynen öyle.Ayrıca paylaşınca n’oluyo anlamıyorum ben.Ben bugün babamın fotosunu paylaşsam kutlama mesajı yazsam ne olmuş olacak? Düşünüyorum mantıklı bir açıklama gelmiyor aklıma. Aynı şekilde diğer paylaşımlarda saçmalıktan öteye gitmiyor.Herkes sadece egosunu tatmin etmeye çalışıyor

Nacizane tavsiyem şu olur size defalarca klomen çatlatma iğnesi kullandım bütün tesler rahim filmi vs yapıldı en son amh degerime bakıldı ve direk aşılama tutmazsa tüp bebek dedi doktor. Mayıs ayında aşılama için randevu aldık eşimin acil yurtdışına gitmesi gerekiyordu aradık iptal ettik. Uçağına 3 gün vardı ve ben aman diyip saldım herşey Allah'tan dedim ve o ay oldu şimdi kız kardesimle aramda 6 ay var o 3 yıl ben 1 yıl tedavi gördük tam vazgeçtik oldu. Demem o ki beyninizi bir bosverin rahatlatın ben tedavi görürken millete bebek battaniyesi öruyordum. Ve hep Rabbim hakkımda hayırlı olanı gönlüme razı eyke dedim.

Canım iyi ki yazdın, çok teşekkür ederim. İki farklı doktora göründüm önceliğimiz aşılama olur iki kez tutmazsa tüp bebeğe geçeriz dediler. Sanırım ezbere bir sıralama uyguluyorlar. Maddi manevi ne kadar yıpratıcı olacağıyla pek ilgilendiklerini sanmıyorum. Ama dediğin gibi benim de kafama hiç yatmıyor, olumsuz sonuçları da okudukça iyice soğudum. Sen iki aşılama oldum demişsin, tuttu mu peki?
Kaybın için çok üzüldüm, Allah sabrını versin canım. İnşallah kucağımıza aldığımız günleri görürüz
Adaş mıyız bir de çok sevindim

Tamam bak ne güzel doktorlarda bir an önce demiş. Asla çocuk sahibi olamazsınız dememiş. Harika haber bu. Dediğin gibi olmadı aşılama yöntemiyle en kötü tüp bebek ile denersiniz kuzum. Allahtan ümit kesilmez.Bozma moralini sakın. inşallah güzel haberi yaz bitmeden alırsın.

Hep birlikte çok yükselmiştik. Birbirimizi heveslendirdik, bunu yaşıyorsan bizim de hatamız var galiba.Destek mi oluyoruz dert mi oluyoruz bilmiyorum
Yok askım olurmu dert hiç.hep beraber heveslenmıstık hep bırlıkte yukseldık o yuzden .Allahım yuzumuzu guldursun hepımızın.hak edıyoruz

Aynen. Benim de babam ben 27 yaşındayken vefat etmişti. O zamandan beri hep buruk geçer. Yine de hayat devam ediyor mesela bugün eşimin babasının yanına gittik aldık çıkardık yemek yedik. Ama kalkıp fotoğraflayıp sosyal medyada hava atmadık.

Aynı canım durumumuz :) 10 yıldır yoksa eğer, yoktur yani :) baba gibi babaların, hem annelik hem babalık yapan annelerin, çocuğu olmadığı halde o şevkat duygusunu içinde barındıran kimsenin ayağına taş değmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…