2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Üzülme, umutsuzluğa kapılma diyoruz ya belki orada hata yapıyoruz. Üzülmek de en insani duygumuz değil mi? Zaten şu an hormonların alt üstken üzülmeye hakkın da sebebin de var. Reglin bitince şöyle güzel bir duş sonrası yenilenmiş halinle, umut dolup güzel dualarla sıfırdan başla. Hepimiz buradayız ve aynı şey için çabalıyoruz. Reglin bitince umutsuz konuşmak yok ama ona göreeee 🤗🌸
Tamam anlaştık, ben şu iki gün dibi göreyim sonra çok daha yükseğe çıkacağım🫶🏻

Selam kızlar hepimize hayırlı zamanda güzel hamilelik haberleri diliyorum. İnşallah bat olmayacak ama 5 gün var. 8 9 haziran pik 10 haziran çatlama gördüm Çatlama 8 yumurtlama 10. Gündeyim. Beklesem mi test mi yapsam bilmiyorum varsa sanırım yarın ya da salı çıkar🙏🏻

Selam kızlar hepimize hayırlı zamanda güzel hamilelik haberleri diliyorum. İnşallah bat olmayacak ama 5 gün var. 8 9 haziran pik 10 haziran çatlama gördüm Çatlama 8 yumurtlama 10. Gündeyim. Beklesem mi test mi yapsam bilmiyorum varsa sanırım yarın ya da salı çıkar🙏🏻
Test yapacaksan da canim duyarlı bir test al predictor 6gun kala gibi diğerlerinde çıkmıyor

image.jpg
image.jpg kızlar aşırı heyecanlıyım şimdi test yaptım böyle çıktı hemen kan vermeye gittim

Kızlar Son 3 gündür ateşim 36.9.Bat bugün ama düzensiz adet olduğum pkodan dolayı. hep gecikir.Gebelik testmde yok yapamadım ezcamze de kapalı ama hafiften sancı başladı acaba umut varmı.Cuma beta verdim daha çıkmamış

Benim kanamam oldu.. az önce inanılmaz bir ağrı başladı lavaboya gittim koyu renkte kanama geldi. Bu ay vücudum o kadar değişik ki bildiğim her şeyi unutturdu bana. Ağrı geldiği an kan gelmezdi asla, birkaç gün süründürürdü. Üstelik bi önceki reglimin daha 22.günündeyim. 28 günde bir olan reglim asla şaşmazdı. Şok içindeyim mutsuzum bütün umutlarım tükendi karman çormanım..
Ah Özge şu an keşke kanamam gelse de kurtulsam şu ağrıdan diyorum :KK43:
Ama ne yapıyoruz adet olabilmekte bir şey demekki hala şans var deyip elimizden geleni yapıp takdiri Allah’a bırakmaya devam ediyoruz ❤️❤️❤️

Kuzum ben bu ay 21 günlük adet düzenleyici ilaç kullanıyorum ara verdi doktorum bebek işine ben ateşi öylesine ölçüyoruç yumurtlama olacak mı bakim diye içtigim ilaç yumurtlamayı baskılıyormuş bugün ölçmedim dügünümüz var yogunum giremiyorum pek. Zaten çocuk işinden vazgeçtim haketmiyor eşim
Çocuğu kendimiz için yapıcaz canım düşünme öyle.Eğer sen istiyorsan bu güzelliği yaşamak senin hakkın. Vakti gelirse tekmeyi basarız kocalara

Amh’ım çok düşük 0.68 benim. Öğrendiğimizde kaç doktora gittiysem bir an önce çocuk sahibi olmalısın regl olduğun her ay ihtimalin git gide azalıyor dedi. 7 aydır deniyorum. Bu ay aşılama şart demişlerdi akışına bırakmak istemiştim yine olmadı. Son çarem aşılama artık sanırım. İkimizin de babası yok, babalar gününde güzel bir hediye olur derken tam da bugün kanamam başladı. O kadar buruk o kadar kötü bir gün ki.
Ben de nefret ediyorum anneler günü babalar günü saçmalıklarından. İnstagramda paylaşılan bebekli kutlama fotoğrafları içimi acıtıyor. Bu insanlar nasıl bu kadar duyarsız duygusuz olabiliyor anlayamıyorum. Herkes istediği gibi yaşar kutlar ama gözümüze de sokmasınlar

Baya baya adet ağrısı canım. Bu şiddette ağrıyı ben 2 gün çeker sonra regl olurum bugün bir anda hem ağrı hem kan geldi. Çok koyu ama kahverengi diyemem asla 😞 hem tarih olarak hem gelme şekli olarak o kadar garip oldu ki ben ne yaşıyorum diyorum şu bikaç haftadır
Stres etkiledi bence seni canım

Kızlar Son 3 gündür ateşim 36.9.Bat bugün ama düzensiz adet olduğum pkodan dolayı. hep gecikir.Gebelik testmde yok yapamadım ezcamze de kapalı ama hafiften sancı başladı acaba umut varmı.Cuma beta verdim daha çıkmamış
Merhaba kız kardesimde pko vardı doktor bunun için folik asit verdi o ay hamile kaldı picos şu adı galiba

Ben de nefret ediyorum anneler günü babalar günü saçmalıklarından. İnstagramda paylaşılan bebekli kutlama fotoğrafları içimi acıtıyor. Bu insanlar nasıl bu kadar duyarsız duygusuz olabiliyor anlayamıyorum. Herkes istediği gibi yaşar kutlar ama gözümüze de sokmasınlar
Uff bugun bızde buruktuk.sabah babasına gttık esımın.gıderken konustuk keske benımde babalar gununumu kutlayan bırı olsa bana hedıye alsa sarılsa dıyo.Gercekten annesız babasız cocuksuz ınsanlar varken anneler babalar gununu ıcat edenın bokta nokta yanii

X