2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Katılıyorum bu yüzden asla böyle şeyler sosyal medyada paylaşılmamali özel olarak arayıp kutlamak yeterli geliyor bana ben böyle düşündüğüm için de tepki topluyorum ama umrumda değil

Katılıyorum bu yüzden asla böyle şeyler sosyal medyada paylaşılmamali özel olarak arayıp kutlamak yeterli geliyor bana ben böyle düşündüğüm için de tepki topluyorum ama umrumda değil
Doğrusu bu zaten canım.Kırdıkları kalplerin farkında değiller. Görüp ağlayanların, üzülenlerin hakkına giriyorlar

Doğrusu bu zaten canım.Kırdıkları kalplerin farkında değiller. Görüp ağlayanların, üzülenlerin hakkına giriyorlar
Benim bugün iki kere kalbim kırık. Hem 2 kere kaybım var anne olamadım eşimi baba yapamadım. Hem de babamı kaybettim. Sosyal medyada iki açıdan da üzüleceğim fotolar hikayeler gördüm. Keşke benle kutlayabilseydim diye. Ama öyle olmuyor. Sabah hüngür hüngür ağladım. Rabbim babasını kaybeden herkese sabır versin mekanlarını cennet eylesin. Anne olmak isteyip olamayan herkesin de kucağını doldursun

Amin inşallah canım

Kızlar biliyorum bugün bebek sahibi olamayanlar için zor bir gün ama bende şuan hiç iyi değilim o yüzden yazmak istedim adetim 1 gün gecikti kan verdim 3 gün önce beta 5.95 çıktı bugün kan verdim 9.99 yumurtlamanın üstünden 12 gün geçti bugün değer az değil mi 2 katı bile olmamış çok üzüldüm

Daha yeni bence sizin hemen hemen 2 katı gibi geç döllenme de olmuş olabilir ve 12nci gün çok erken

Tamam canım sağol

Canım ben hiç anlamıyorum bu kan işlerinden, henüz o aşamaya geçemedim. Ancak sürekli 2 gün sonra 2 katı olmalı falan yazıyorlar. Bilemedim İnşallah artar değerin.

Eki Görüntüle 3263063 Kızlar bi bakabilir misiniz sizce bi gölgelik var mı bat 6 gün var
Valla kuzum Bat ına 6 gün varmış daha çok erken. Aşşşırı dikkatli bakınca bişi var gibi ama filtreleme falan yapmışsın. Normal şekilde pembeyi görene kadar hemen ümitlenme. İnşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…