2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Tamam anlaştık, ben şu iki gün dibi göreyim sonra çok daha yükseğe çıkacağım

Selam kızlar hepimize hayırlı zamanda güzel hamilelik haberleri diliyorum. İnşallah bat olmayacak ama 5 gün var. 8 9 haziran pik 10 haziran çatlama gördüm Çatlama 8 yumurtlama 10. Gündeyim. Beklesem mi test mi yapsam bilmiyorum varsa sanırım yarın ya da salı çıkar

Test yapacaksan da canim duyarlı bir test al predictor 6gun kala gibi diğerlerinde çıkmıyor

Kızlar Son 3 gündür ateşim 36.9.Bat bugün ama düzensiz adet olduğum pkodan dolayı. hep gecikir.Gebelik testmde yok yapamadım ezcamze de kapalı ama hafiften sancı başladı acaba umut varmı.Cuma beta verdim daha çıkmamış

Ah Özge şu an keşke kanamam gelse de kurtulsam şu ağrıdan diyorum
Ama ne yapıyoruz adet olabilmekte bir şey demekki hala şans var deyip elimizden geleni yapıp takdiri Allah’a bırakmaya devam ediyoruz

Çocuğu kendimiz için yapıcaz canım düşünme öyle.Eğer sen istiyorsan bu güzelliği yaşamak senin hakkın. Vakti gelirse tekmeyi basarız kocalara

Ben de nefret ediyorum anneler günü babalar günü saçmalıklarından. İnstagramda paylaşılan bebekli kutlama fotoğrafları içimi acıtıyor. Bu insanlar nasıl bu kadar duyarsız duygusuz olabiliyor anlayamıyorum. Herkes istediği gibi yaşar kutlar ama gözümüze de sokmasınlar

Stres etkiledi bence seni canım

Merhaba kız kardesimde pko vardı doktor bunun için folik asit verdi o ay hamile kaldı picos şu adı galiba

Uff bugun bızde buruktuk.sabah babasına gttık esımın.gıderken konustuk keske benımde babalar gununumu kutlayan bırı olsa bana hedıye alsa sarılsa dıyo.Gercekten annesız babasız cocuksuz ınsanlar varken anneler babalar gununu ıcat edenın bokta nokta yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…