2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hayırlısı artık canım. Adet ağrısı gibi miydi ağrı? Koyu renk derken kahverengi gibi mi? Yerleşme kanaması gibi bişey olamaz değil mi?
Baya baya adet ağrısı canım. Bu şiddette ağrıyı ben 2 gün çeker sonra regl olurum bugün bir anda hem ağrı hem kan geldi. Çok koyu ama kahverengi diyemem asla hem tarih olarak hem gelme şekli olarak o kadar garip oldu ki ben ne yaşıyorum diyorum şu bikaç haftadır

Yumurtlamaya göre de çok erken oldu di mi? Hani 14 gün sonra olunurmuşya genelde. Enteresan yani

Kızlar şöyle efektli ve efektsiz artımed marka etken gebelik testi yaptım bugün bat günüm .. klasik adet belirtileri harici hafif mide bulantısı dışında bir belirtim yok.. ben bi karartı görüyorum ama o kadar az bi gölge gebelik belirtisi kabul edilir mi bilmiyorum ..

Eklentiler

• 52829EB8-13F8-4E0D-9B16-1D1283A9B45D.jpeg
    512 KB · Görüntüleme: 51
  • 8E5E5AB4-695E-4FD0-A8FD-1F31EF7F715B.jpeg
    447,9 KB · Görüntüleme: 51
  • F7E1BF75-DB47-4790-B4E3-8AD912C1BF16.jpeg
    582,3 KB · Görüntüleme: 52
  • C4A7DD73-7FD8-4007-95E5-E96F79E5A545.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 53
Canı gönülden diledim inşallah seneye kucağınızda olur bu yaşadığınız günleri de tamamen unutursunuz diye Rabbim kucaginizi tez vakitte doldursun

Canı gönülden diledim inşallah seneye kucağınızda olur bu yaşadığınız günleri de tamamen unutursunuz diye Rabbim kucaginizi tez vakitte doldursun
İçimi ferahlattı bu mesajınız… çok çok teşekkür ederimmm amin inşallah gönülden isteyen herkesin kucağı dolsun

O ozgeeeee1 vardır bunda da bir hayır. İçini ferah tut İnşallah en kıza zamanda duan kabul olur. Ben kaç gündür seni çok merak ediyordum ama nasipten öte yol yok. Sen şimdi kalbini ferah tut güzel düşün ki güzel olsun. Bence seneye bu zamanlar kucağında bebeğinle babalar günü hediyesini vereceksin,

Baya baya gölge görünüyor inşallah artarak devam eder

O ozgeeeee1 sarılalım mı sıkı sıkı? üzülme diyemiyorum ama yanındayız tüm kadınlar. Babalar gününe yetişmedi belki de anneler gününe yetişmek ister
Sarılalım o kadar ihtiyacım var ki o kadar bitik haldeyim ki, yarın kalkıp yine doktora gideceğimi bildiğim halde umutsuzluğa kapılmaktan vazgeçmiş hissinden alıkoyamıyorum kendimi.

İnşallah. Çok teşekkür ederim, sizlerle dertleşmek iyi geliyor. İnşallah hepimizin gönlündeki olur

Sarılalım o kadar ihtiyacım var ki o kadar bitik haldeyim ki, yarın kalkıp yine doktora gideceğimi bildiğim halde umutsuzluğa kapılmaktan vazgeçmiş hissinden alıkoyamıyorum kendimi.
Üzülme, umutsuzluğa kapılma diyoruz ya belki orada hata yapıyoruz. Üzülmek de en insani duygumuz değil mi? Zaten şu an hormonların alt üstken üzülmeye hakkın da sebebin de var. Reglin bitince şöyle güzel bir duş sonrası yenilenmiş halinle, umut dolup güzel dualarla sıfırdan başla. Hepimiz buradayız ve aynı şey için çabalıyoruz. Reglin bitince umutsuz konuşmak yok ama ona göreeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…