2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

silik olması hiçbir şey değiştirmez sıkma canını, atıyorum bak:
az mnce yaptım ikisinide üstteki silik yani sonuçta
ve bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip ederse bi sorun cıkmazaa🩶
kendimize negatif basıp stres yapmaya gerek yok yemin edeirm ki
Benimde böyle siliklikte çıktı ama bugün erken gebelik testi yaptım onda da silikti hatta daha silikti kuşum 😭

ve bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip ederse bi sorun cıkmazaa🩶
kendimize negatif basıp stres yapmaya gerek yok yemin edeirm ki
bu arada sağlıkla gelsin minnak kuş 😍

Görünüşe göre değilim canım erken gebelik testi çok silik beta yokuşu çıkamamış😋Eki Görüntüle 3260709
ve bugün hamile olduğumu öğrendim rabbim nasip ederse bi sorun cıkmazaa
Benimde böyle siliklikte çıktı ama bugün erken gebelik testi yaptım onda da silikti hatta daha silikti kuşum 😭
ya ben ümitlendirip hayal kırıklığı oluşsun istemem de eski testlerime bakın benim
yani hicbir sey yokken silik cizgi cıkmıyo bence

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 63
Yarın sabah vereyim diyorum canım bilmiyorum içimden gelmiyor açıkçası herkes 6-7 haftada gitmiş net olmuş 5+5 de bebeğimi kaybettim o yüzden şimdi ayaklarım geri geri gidiyor :/
Cnm hiç öyle düşünme hiç gerçekten bak hersey allahdan dir kismet nasip ama sende de var bak okadar bekledin olcak cnm içini ferah tut

ya ben ümitlendirip hayal kırıklığı oluşsun istemem de eski testlerime bakın benim
Dün yaptığım gebelik testinde silik çıktı normal testte akşamına erken yaptım bi tık daha belirgindi ama bugün normal de yaptım erken de yaptım sanki silikleşmiş hatta yok bile diyebilirim karnımda tuhaf bi ağrı var adet sancısı gibi de değil genital bölgem ağrıyor bacak içlerim acıyor 4 gün kaldı adetime ümidimi kestim açıkcası

Dün yaptığım gebelik testinde silik çıktı normal testte akşamına erken yaptım bi tık daha belirgindi ama bugün normal de yaptım erken de yaptım sanki silikleşmiş hatta yok bile diyebilirim karnımda tuhaf bi ağrı var adet sancısı gibi de değil genital bölgem ağrıyor bacak içlerim acıyor 4 gün kaldı adetime ümidimi kestim açıkcası
mervos benim bu siteye attıgım testlere yakın cevrem “hicbir sey yok” dedi annem dahil. kimse görmediğini iddia etti, siz bana gösterdiniz var gibi duruyo olabilir dediniz. bana umut olan sizdiniz ama birbirimize şununda temennisini verdik “olsa da bizim olmasa da, can sıkmak yok aşarız” “bu yolda beraberiz” nelerin iyi olduğunu rabbim bilir bizim hakkımızda, tecrübelerimizi paylaşıcaz birbirimizle nasıl hamile kaldık vs bu ay tuttu tutmadı nasıl oldu vs. hamileysende tamam değilsende yani🩶 benimde silikti hep gördünüz yani, bat 3 gündü 6/7 aydır deniyorum, sürekli heveslenirdim hep regl olurdum hüsranla biterdi. ama ben şunun dengesini kuramamışım bu aya kadar, ne tam olarak ümitsizliğe kapılıyım ne de tam olarak kendimi kaptırayım. bunu bu ay algıladım sizin sayenizde. çevrem normalde kan testine gitmemin bile gereksiz olduğunu söylemişti pazartesiye aldığım randevuyu iptal etmiştim. kafanda soru işareti kalmasın silik çizgi (beta hormonu olmasa gözükmez diye biliyorum hic bembeyaz olur) hani kuruma çizgileri vs hariç. beta da düşük çıkarsa sana haziran ayında nasıl hamile kalırsın kesin onları konuşuruz. mesela istersen ben bu ay metodumu değiştirmiştim nasıl olduğunu anlatayım

Bunların hepsi predictor mu?

X