2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Hocaya filan gideyim dedim de izmir merkezdeyim hiç hoca filan da yok dua okuyup yatıyorum ama korkuyorum aynı şeyleri tekrar yaşarım diye
Kuzucum hocaya gitsen ne olacak ki. Büyü falan yapacak halleri yok ya. Onlarda en fazla dua yazıyo üstünde taşı diyor. Bunu kendin de yapabilirsin her gün sık sık duanı oku. Evinde duaları bulundur. Arkadaşların dedikleri gibi yüksek sesle dualar çalsın evinde. Önemli olan iç huzur. Şunu da unutma Allahtan başka ilah yok. O istemedikten sonra aslaaa hiç bir varlık bizlere bir şey yapamaz. Engel olur evelallah.

Anlat anlat yumurtlama yaklaştı benim yeni yöntemler deneyebilirim

Anladım eskiden yokmuş böyle bişey demek ki çünkü doğumu bekliyorlarmış iğne için ilk çocuk olduğu için çok sorun edilmiyormuş. Her türlü iğne olucam o zaman ben şuan…

Bu Predictor 2 defa yaktı beni. Hatta burada başka arkadaşlara da silik çizgi çıkarttı ama gebelik yoktu. Senin paylaştığında baya baya koyu pembelik var hamilesin canım gözünaydın.

Burada tam bat günü çok hafif silik çizgiyle öğrenen oldu kuzum. BAzen yumurta çatladı diye düşünüyoruz ancak geç çatlıyor ve geç döllenme olabiliyor. Bekle bakalım Bat'ını.

O konuda içim rahat korkmuyorum onlardan ama rüya da korkuyor oluyorum tabi haliyle hep kovalamaca halinde oluyor rüyada çünkü günlük zamanda korkum yok şükür

aminnn, inşallah hamilesiniz ve adet olmazsınız, evrene mesajlarımızı düzgün gönderelim))
İşte budur. Bir şeyi isterkenki kurduğumuz cümle bile çok önemli. Allahım kaza bela verme diye dua edilmezmiş mesela. Allahım sağlık, huzur, sıhhat ver diye edilirmiş. Yani olabildiğince negatif kelimeler yok.

Anlat anlat yumurtlama yaklaştı benim yeni yöntemler deneyebilirim
Bak bir ay şahit oldum kim doggy pozisyonunu denediyse hamile kalmıştı. Doktorlar da öneriyorlar. Baş aşağıda popo yukarıda kalacak. İlişkiden sonra da bir 5 dk durabilirsen dur öyle.

O konuda içim rahat korkmuyorum onlardan ama rüya da korkuyor oluyorum tabi haliyle hep kovalamaca halinde oluyor rüyada çünkü günlük zamanda korkum yok şükür
O zaman psikolojik de olabilir. Belki bilinç altına kendin sokuyorsun sürekli korkmak istemiyorum diye ve ister istemez rüyana yansıyor. Uyumadan öcne özellikle komik şeyler izle, güzel hayaller kurarak uyu bak o iyi geliyor.

Bak bir ay şahit oldum kim doggy pozisyonunu denediyse hamile kalmıştı. Doktorlar da öneriyorlar. Baş aşağıda popo yukarıda kalacak. İlişkiden sonra da bir 5 dk durabilirsen dur öyle.
Onu denedik bir kez hem çok canım yandı hemde normalde dışarı pek sızıntı olamazdı o zaman boşa gitti yarısı resmen eşimde normal pozisyonda daha ileri gittiğini hissettiğini söyledi. Üf her şeyi de açıkça yazdım

Kizlar markasını değiştirdim baktim koskocaman tertemiz 1 tane çizgi var kismet hayırlısı artik nasibimiz kısmetmiz bukadar

Eklentiler

• 16866689404796318184272275933016.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 39
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…