2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

ne güzel maşallah :)

Kızlar bat ı 18/19 Haziran olup herhangi
Bir belirti yaşayan var mı ..?
Hamile olup yaşayan da var hamile olup belirtisiz olan da
Benim belirtiler adetle çok aynı (göğüs ağrısı hassaslığı şişkinlik vs adetle çok aynı bat 18
Siz de var mı herhangi bir belirti

Çok belli darısı başımıza

Üstteki dün alttaki bugün
Kızlar bir önceki hamileliğimde üstte olanda hiçbir çizgi olmamıştı bir gün sonra böyle belirgin olmuştu o yüzden umutsuzluk yok bir anda koyu çıkabiliyor.. kiminin yumurtlamanın 15-16 günü çıkan okudum konularda mesela bende de diğer hamileliğimde 11. Gün çıkmıştı silikler bu hamileliğimde 9. Günde silikler başladı herkesin süreç çok başka döllenme sürecimiz farklı olabilir pek nazlılar Rahime giderken bu kuzular bu minnoş da koç burcu annemi daha fazla sinir etmeyeyim diye biraz erken yerleşti demek bu sefer bir önceki melek olan minnosum aslan burcu olacaktı biraz zorlamıştı o beni şimdi ki kova olacak nasip olursa insallah

Eklentiler

• BD87EABD-406F-4563-84B8-484754AF5F70.jpeg
    161,4 KB · Görüntüleme: 87
Ben gördümmm inşallah vardır sabah ilk idrarla tekrarlarsan net belli olur canım
Normal gebelik testi yaptım onda çıkmadı canım erken gebelik testinde gece çıktı şimdi ona da baktım oda baya ince kuruma çizgisi filan değildir demi ama ilk 10 dakika içinde çıktı

Merhaba kizlar. Ultrasona gore suan 6+2 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara garip bir agri giriyor kasik bolgesindeki agrilari normal karsiliyordum ama bu garip geldi neyden olabilir bileniniz var mi?
Kasık üstü karın ise sindirim yavaşlıyor hamilelikte bağırsak gazı olabilir

Benim de 9. Gün aynısı böyle çıktı teste devammmm hepinizi alıyorum Şubat annelerine valla

Hiç geç değil değerlendirin bol bol kuralı yok gün olarak tutmuştur bile belki suan çoktan ama yine de devammm ilişkiye

Normal gebelik testinde benimde çıkmıyor bugün yumurtlamamın üstünden ya 10 gün geçti yasa 8 ama erken gebelik testinde silik çıktı canım hayırlısı olsun inşallah hakkında
İnovita marka benimki bunlar erken gebelik testi değil mi ki ben öyle sanıyordum

İşte o da belirti benim de yumurtladıgım bölge ağrıyordu muhtemelen döllendiği için ilerlerken kasıyor tüpü diye düşünüyorum benim de sağ taraftı
Canım benimde dün silik çıkmıştı bugün daha testi tekrarlamadım ama evde yürürken kaşıkta bir kasılma yaşadım bir kaç saniye kitlesi resmen beni bugün bat günü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…