2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ovulasyon testinde belirgin bi koyulaşma yok
Testi yapmadan önce kıvamlı sarımsı bi akıntının geldiğini fark ettim. Bi ihtimaldi ama yok yani. Bu haftasonu yine de bi erken gebelik testi harcarım ama.

Çok hızlı koyulaşmış canım ya çok sevindim

Testi yapmadan önce kıvamlı sarımsı bi akıntının geldiğini fark ettim. Bi ihtimaldi ama yok yani. Bu haftasonu yine de bi erken gebelik testi harcarım ama.
Ovulasyon testinin resmini atarmısın canım bı bakayım

Maşallah çok güzel koyulaşıyor

Bu aynısı bana oldu hatta yazmıştım kıvamı çok yoğun sarı bir akıntı geldi yum 8 ya da 9. Günde bana hatta peçete de görünce çok şaşırmıştım baya koyuydu bence siz de gebesiniz mukus gibi şeyler salgılıyormuş içten

Kızlar ovulasyon testinde nasıl hamileliği anlıyorsunuz ya pco lu olarak hep koyu çıkıyor hep aynı bende

Siz kendinizi nasıl mutlu hissedeceksiniz öyle yapın. Hayırlısı kuzum. Ama aşılamayı hiç yaptırmadıysan öncesinde şu 1-2 ay aşılama yaptırıp olmazsa gitseniz daha iyi değil mi? Belki aşşılama ile tutabilir. Çoğu kişinin olmuyor olmuyor aşılama ile hamile kalıyorlar görüyoruz.

Cok şans yok dedi doktorum aşilamada bikaç yakınımda yaptirdi olmadi tüp bebel yaptirdilar oldu antalya tüp bebek merkezi çok iyi ditolar yakınım zaten 1-2saaat uzaklikta böyle bi karar aldık valla direk sonuca yönelik olsun istedik

Belki ya da bu ay aşilama yaptirabilirim ama doktorun gardına göre haraket edicem başka bi dr aşilama yapalimm demişti olmadi kendi doktorumdan çikinc onun yanına giderim bide

Hayırlısı o halde. Hissediyorum sonbahara gebe gireceksin

hakkınızda hayırlısı olsun inşallah gerek kalmadan hayırlı haberi alırısnız

Kızlar ovulasyon testinde nasıl hamileliği anlıyorsunuz ya pco lu olarak hep koyu çıkıyor hep aynı bende
En baştaki ve en sondaki Ovulasyon testi benim Ovulasyon zamanı bile böyle belirgin olmuyor ordan anlıyorum

Eklentiler

• 5C57CA8E-8599-4ABF-AB8D-41F3F23C400E.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 60
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…