2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Çok erken yumurtlamisim kendiliğinden bende anlamadim adetim normalde 20 si falan daha var baya olsa çıkardı galiba ya olurmu öyle şey kırılmam

Kızlar takvime göre bugün yumurtlama günüm. Ama dün akıntım vardı test yapmadığım için net tarihi bilmiyorum erken olmuş olabilir. Ama dünü değerlendiremedik, bu akşam değerlendircez geç mi kaldım

Akşam bi duygusallaştım ama bu sabah geçti şimdi. Yani aslında tek çocuk da olur bana kalsa ama 2.de olsa çok güzel olur kardeşi olması güzel olur. Bi dahaki ay yürüyüş+biraz daha sağlıklı beslenmeyle deneriz bakalım. Sonraki ay dr.

D Dr X dmlcm kızlar ben hiç kan vermedim. Yumurtlamadan sonra 10. gün silik çizgi sonra 12. Gün biraz daha belirgin çizgi gördüm. Köydeydik ve testte yoktu elimde. Dönünce adeti 2 gün geçmişti. Testim koyu çıktı, gün içindeki idrar olmasına rağmen. Sonra bir kere daha yaptım iki gün sonra o da gün içindeydi hatta koyuda çıkmadı. Ama kafamı bulandırmadım. 6+2 de gittik doktora keseyi bebeği kalp atışını hepsini gördük duyduk çok şükür. Adet geçikmesinden sonraki hafta agrılarım oldu ama kanama veya lekelenme olmayınca sorun etmedim. Kimyasalımda baştan beri lekelenmem vardı sonra kanamaya dönüştü... Böyle bir şey yoksa strese girmeyin canlar

Ben de nerdeyse 6.haftaya yaklaşırken doktora gitmiş olcam 2 gün sonra inş güzel haberler veririm. Peki belirtilerin ağrılarının tamamen geçtiği bi dönem oldu mu ben 3 gündür hiç hamile gibi değilim sadece göğüs hassasiyeti var

Merhaba kizlar. Ultrasona gore suan 6+2 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara garip bir agri giriyor kasik bolgesindeki agrilari normal karsiliyordum ama bu garip geldi neyden olabilir bileniniz var mi?

Evet tüp bebekle oldu mikroçip yapıldı. Bir ayla maalesef olmuyor uzun bi süreç bence beslenme. Bu ay hacamat yaptırdım hayıt otu içiyorum bakalım sonuc ne olacak

Çok teşekkür ederim
Ben de aynı durumdayim bi ara sanki kahve leke oldu gibi ama danıştığımda değil dediler insallah benimde sizin gibi olur bende bekliyorum biraz daha hepsini bir öğreneyim diye çok teşekkür ederim bende dün Ovulasyon testi yaptım gebelik testim yoktu belirginleşme artmıştı

Karın ağrısı yok ama mide yanması ve bulantı var. Özellikle de boş mideyi kusturuyor kerata

Adetinize kaç gün var? Ben de az önce elimde kalan son ovulasyonu yaptım 2.idrarla. Pik görürsem bugün bi değerlendirme daha olur. Az da olsa koyulaşma olursa sevinirim tabi. Adete bi hafta var yumurtlamaya göre.

Benim de aynı öyle sadece göğüste ağrı ara ara da kasik ta ağrı oluyor inşallah oğlum bı zarar vermeden sağ salim dogururum

Yum 11. Gün bebişler bugün ki böyle.
Tam rahim ortasına iğneler batıyor ara ara onun dışında bas ağrım devam ilaç almıyorum..
Göğüsler hala şiş ve dokununca acıyor ( benim adet dönemimde hep böyle oluyor ekstra bir belirti değil eğer planlı yapmasaydım adet zannederdim)

Eklentiler

• 0643CE8E-6417-48D1-8DC5-98D5746E208C.jpeg
    201 KB · Görüntüleme: 96
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…