2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

Ovulasyon testinde belirgin bi koyulaşma yok :KK43:
Testi yapmadan önce kıvamlı sarımsı bi akıntının geldiğini fark ettim. Bi ihtimaldi ama yok yani. Bu haftasonu yine de bi erken gebelik testi harcarım ama.

Üstteki dün alttaki bugün
Kızlar bir önceki hamileliğimde üstte olanda hiçbir çizgi olmamıştı bir gün sonra böyle belirgin olmuştu o yüzden umutsuzluk yok bir anda koyu çıkabiliyor.. kiminin yumurtlamanın 15-16 günü çıkan okudum konularda mesela bende de diğer hamileliğimde 11. Gün çıkmıştı silikler bu hamileliğimde 9. Günde silikler başladı herkesin süreç çok başka döllenme sürecimiz farklı olabilir pek nazlılar Rahime giderken bu kuzular 😅 bu minnoş da koç burcu annemi daha fazla sinir etmeyeyim diye biraz erken yerleşti demek bu sefer 🤣 bir önceki melek olan minnosum aslan burcu olacaktı biraz zorlamıştı o beni 😅😅 şimdi ki kova olacak nasip olursa insallah
Çok hızlı koyulaşmış canım ya çok sevindim 😍

Testi yapmadan önce kıvamlı sarımsı bi akıntının geldiğini fark ettim. Bi ihtimaldi ama yok yani. Bu haftasonu yine de bi erken gebelik testi harcarım ama.
Ovulasyon testinin resmini atarmısın canım bı bakayım

Yum 11. Gün bebişler bugün ki böyle.
Tam rahim ortasına iğneler batıyor ara ara onun dışında bas ağrım devam ilaç almıyorum..
Göğüsler hala şiş ve dokununca acıyor ( benim adet dönemimde hep böyle oluyor ekstra bir belirti değil eğer planlı yapmasaydım adet zannederdim)
Maşallah çok güzel koyulaşıyor 🧿

Bu aynısı bana oldu hatta yazmıştım kıvamı çok yoğun sarı bir akıntı geldi yum 8 ya da 9. Günde bana hatta peçete de görünce çok şaşırmıştım baya koyuydu bence siz de gebesiniz mukus gibi şeyler salgılıyormuş içten

Kızlar ovulasyon testinde nasıl hamileliği anlıyorsunuz ya pco lu olarak hep koyu çıkıyor hep aynı bende 😅😅

Kizlar bn giremediö adet oldum maalesef femea kullanicam bgn itibari ile birazdn hastaneye gidicem bu ay da olmazsa biz tüp bebeğe başlama karari aldık ya :KK43: aşilama falanda değiş direk tüp bebeğe yöneliyoruz aşilamada oran biraz dha azmiş A Afratafrac melisaa93 melisaa93
Siz kendinizi nasıl mutlu hissedeceksiniz öyle yapın. Hayırlısı kuzum. Ama aşılamayı hiç yaptırmadıysan öncesinde şu 1-2 ay aşılama yaptırıp olmazsa gitseniz daha iyi değil mi? Belki aşşılama ile tutabilir. Çoğu kişinin olmuyor olmuyor aşılama ile hamile kalıyorlar görüyoruz.

Siz kendinizi nasıl mutlu hissedeceksiniz öyle yapın. Hayırlısı kuzum. Ama aşılamayı hiç yaptırmadıysan öncesinde şu 1-2 ay aşılama yaptırıp olmazsa gitseniz daha iyi değil mi? Belki aşşılama ile tutabilir. Çoğu kişinin olmuyor olmuyor aşılama ile hamile kalıyorlar görüyoruz.
Cok şans yok dedi doktorum aşilamada bikaç yakınımda yaptirdi olmadi tüp bebel yaptirdilar oldu antalya tüp bebek merkezi çok iyi ditolar yakınım zaten 1-2saaat uzaklikta böyle bi karar aldık valla direk sonuca yönelik olsun istedik

Belki ya da bu ay aşilama yaptirabilirim ama doktorun gardına göre haraket edicem başka bi dr aşilama yapalimm demişti olmadi kendi doktorumdan çikinc onun yanına giderim bide

Cok şans yok dedi doktorum aşilamada bikaç yakınımda yaptirdi olmadi tüp bebel yaptirdilar oldu antalya tüp bebek merkezi çok iyi ditolar yakınım zaten 1-2saaat uzaklikta böyle bi karar aldık valla direk sonuca yönelik olsun istedik
Hayırlısı o halde. Hissediyorum sonbahara gebe gireceksin ❤️

Kizlar bn giremediö adet oldum maalesef femea kullanicam bgn itibari ile birazdn hastaneye gidicem bu ay da olmazsa biz tüp bebeğe başlama karari aldık ya :KK43: aşilama falanda değiş direk tüp bebeğe yöneliyoruz aşilamada oran biraz dha azmiş A Afratafrac melisaa93 melisaa93
hakkınızda hayırlısı olsun inşallah gerek kalmadan hayırlı haberi alırısnız

Kızlar ovulasyon testinde nasıl hamileliği anlıyorsunuz ya pco lu olarak hep koyu çıkıyor hep aynı bende 😅😅
En baştaki ve en sondaki Ovulasyon testi benim Ovulasyon zamanı bile böyle belirgin olmuyor ordan anlıyorum

Eklentiler

• 5C57CA8E-8599-4ABF-AB8D-41F3F23C400E.jpeg
    5C57CA8E-8599-4ABF-AB8D-41F3F23C400E.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 60
X