2023 MAYIS/HAZİRAN AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🌸🌸

O kadar söylenerek muayene etti ki ve odasinda bekleyen 3 kişi vardır haliyle garip oldum ve zaten sorduğum sorulara cevap alamadım muayenede beyaz akıntin var dedi neden olabilir dedim bilmiyorum dedi. Benim sürekli akıntim oluyo her gün dedim kadınsın olacak tabi dedi. Alttan muayeneyi ultrasonu falan nerdeyse zorla yaptirdim çünkü muayene etmek istemiyo gibiydi o moral bozukluguyla da soramadım. Kist yok dedi tabi doğru mu bilemiyorum.
Başka bir doktora git mutlaka öyle bir doktordan tedavi bekleme zaten kaliteli bir tedavi yapacağını sanmıyorum . Doktora Çok sinir oldum 😠 malesef öyle doktorlar var . Hayır bu kadar bıktıysan yapma bu mesleği yokyapacaksan da doğru düzgün yap insan hayatı söz konusu 😠 . Demi ama. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin 🙏🏻

Kuzum yaaa bir de aşırı halsizlik oldu normalfe enerji patlaması yaşayan bir insanım. Ayy uykum geldi oldum baya 3-5 gün
Bir video var yuhum gelir deyip olduğu yerde uyuyor hep 🤣 gebelikte kadınları ona benzetiyorum o an o uyku nerde olursa olsun uyunur 🤣 ama tatlı şeyler bunlar ❤️

Çıkar diyorlar genelde. 10.günde bile öğrenen var 😂 keşke batı bekleyebilsek ya
Bana bu akşam bi üzüntü çöktü yaa. Bence ben hamile değilim ☹️
Şimdi düşünüyorum önümüzdeki ay ne yapmam lazım. Tutunacak gibi olup tutunamadıysa kaliteli yumurta için yiyecekler dışında günlük yürüyüş yapsam. İşe yarar mı ki bilmiyorum.
Yaş 35. Ondan kaynaklı bişeydir belki ya da hormonlar. Gerçi ben 35 hissetmiyorum ama yumurtalar kaç hissediyor acaba?
Keşke daha erken başlasaydık çalışmalara. Ha deyince olmuyormuş.

Selamlaaaar 🌸

Kulübe ben de katıldım. SAT 3 Haziran. 5 yıllık ilişkimizin evlilikteki 1,5 senesinde artık karar verdik bebişe.

Denedik hemen olacak gibi geliyordu fakat günlerdir gizli gizli burayı okurken "nasıl ya bebek işi bu kadar zor mu" duygusuna kapıldım.

Umarım hepimizin gönlüne göre olur. Tam zamanında, hayırlısıyla kavuşuruz evlatlarımıza. ❤

Bana bu akşam bi üzüntü çöktü yaa. Bence ben hamile değilim ☹️
Şimdi düşünüyorum önümüzdeki ay ne yapmam lazım. Tutunacak gibi olup tutunamadıysa kaliteli yumurta için yiyecekler dışında günlük yürüyüş yapsam. İşe yarar mı ki bilmiyorum.
Yaş 35. Ondan kaynaklı bişeydir belki ya da hormonlar. Gerçi ben 35 hissetmiyorum ama yumurtalar kaç hissediyor acaba?
Keşke daha erken başlasaydık çalışmalara. Ha deyince olmuyormuş.
Olmazsa doktora görünürsünüz gerekli testleri yaptırırsınız en azından bi sorun varsa öğrenmiş olur ona göre ilerlersiniz ama yine de gönlünüzü ferah tutun içinizi karartmayın daha çok erken bunları konuşmal için ☺️

İyi geceler kızlar eşimle gezmeye gitmiştik dayanamadım eve dönerken nöbetçi eczaneye soktum adamı yumurtlamadan sonra 9 gün adete 6 gün var erken gebelik testi aldım yaptım ben görüyorum hayal görmüyorum dimi 7 dakika içinde çıktı

Eklentiler

• IMG_1387.jpeg
    IMG_1387.jpeg
    54,1 KB · Görüntüleme: 103
  • IMG_1401.jpeg
    IMG_1401.jpeg
    38,6 KB · Görüntüleme: 99
İyi geceler kızlar eşimle gezmeye gitmiştik dayanamadım eve dönerken nöbetçi eczaneye soktum adamı yumurtlamadan sonra 9 gün adete 6 gün var erken gebelik testi aldım yaptım ben görüyorum hayal görmüyorum dimi 7 dakika içinde çıktı
Ben gördümmm inşallah vardır sabah ilk idrarla tekrarlarsan net belli olur canım 😍

Eki Görüntüle 3259863 merhaba hanımlar benim reglim 20 si daha 8 9 gün var ama yumurtalmaa doktor takibiyle reglin 7. Günü gibi oldu uzerinden 13 gün falan geçti yok sanırım dimi pozitife döner mi yaşayan varmı ?
Gibi mi oldu yoksa kedin 7. Günü mü yumurtladin canım eğer öyleyse bat 20 si olmuyor ama gere batina 8 9 gün varsa çıkmaması normal eğer dediğin givi yumurtlama 7. Günde oldu ve üzerinden 13 gün geçtiyse olsaydı çıkardı :KK43: sebepsiz yere umitlendirmek istemedigimden böyle konuştum inşallah kıracak bir şey dememisimdir :)

X