2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Merhaba amh testini siz mi istediniz doktorunuz mu yaptırdı sanırım bana hiç yapılmadı onun için yaptırmak istiyorum
Ben istemedim 1.5 yıl çocuk olmayınca doktor yaptı. keşke bilseydim de isteseydim o testi. Kaç kere doktora gittim kimyasalım oldu ama test yapmadılar. Bildeydim sürece daha erken başlardım, bence siz de isteyin. Adetli adetsiz farketmiyor kadın doğum doktorundan isteyebilirsiniz biraz geç çıkıyor sadece

Süreçlerinizin arası uzun muydu. Ben aralık ayında transfer yaptım ve şimdi yine başladık doktor farketmez demişti. Yanlış mı yaptık emin de olamıyorum hatta yarın opum var dua edin

Öneriniz var mı? Öncesi sonrası yapılması gerekenler? Ya da ben şöyle yaptım ve etkisini gördüm gibi birşey?

Masallah tebrik ederim saglıcakla kavustursun RabbimTransferden sonra kan sulandırıcı iğne veya hap(coraspin) kullandınız mı acaba?
Evet canım iğne yan etki yaptı ama coraspirin hap kullanıyorum günde 1 tane
Sağol kuzum benim 5 güne bırakıyorum Allahın izniyle
Ayyyy hadi bakalım bende 10 haftaya kadar iğne estrofem kullanıcam sonra bırakıcam 36 37.ci haftaya kadar coraspirin devam dedi
Ben kendim koymak istedim ilk denemm 2021 de ikinci 2022de son dememde Kasım 2023de oldu. Rabbim kolaylık versin güzel haberlerle gel inşallah

Şimdi opudan çıktım teşekkür ediyorum

Umarım gerek kalmadan sonuç alıriz. Doktora sorarım pahalı da bir iğneymiş

Merhaba kızlar pozitif aldıktan sonra ilaçların dozlarını yeni doktora mı soracağız nasıl yaptınız siz. yeni doktorunuz mu doz ayarlaması yaptı. Aydınlatır mısın beni lütfen. Aralıkta transfer oldum sonuç pozitif yeni doktor arayışındayım. Teşekkürler şimdiden

Benim doktorum aynı devam dedi tüp bebek doktorum açıklamalı kağıt yazmıştı zaten onu gösterdim aynen devam 10 haftaya kadar dedi hayırlı olsun bu arada

Bide kağıtta ne yazıyordu acaba sizce bende doktorumdan istemeli miyim
Tüp bebek doktorum ilaç sistemlerini yazdı kullanım şekli falan gösterdim evet bizde aynen böyle devam edeceğiz dedi canım o kadar tabi söyleyin elinizde kağıt olsun kafanızda rahat olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…