2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Amin canım bugün işlem yapıldı ağlaya ağlaya girdim inşallah Rabbim bu gözyaşlarımı sevinç gözyaşlarına çevirsin o hastaneden kucağımda bebeğimle sağlıkla çıktığım günleri bana göstersin 🙏🏻🤲
Amin canım benim kalbim duam seninle , Rabbim tüm bu üzüntülerini hayırlısıyla mutluluğa çevirsin bu günleri de unuttursun size 🤲🏻❤️ Rabbim bebeğinize bundan sonrasında kolaylıkla kavuştursun 🤲🏻🤲🏻

Off off bu lekelenmeler canımı çok sıkıyor kızlar hafif koyu akıntı ile açık kahve renginde ve iki gündür geçmedi bu gün ağrılarımda daha fazlaydı 🤦‍♀️😢
Normal canm dün dr bana bu haftalar yerleşme lekelenmeleri görmek normal dedi görürsem korkmıyım diye. Dr kontrolün ne zaman yine de muayene ol için de rahat eder

• Beğen
Reactions: ztt
Arkadaşlar bişey soracağım. Şuan salgın var snaırım öğrencilerim hasta eşim hasta herkes hasta. Maske ile durdum ama yine de bugun boğaz ağrısı ve burun tıkanıklıgı ıle uyandım. Sanırım ilaç kullanamıyoruz değil mi? Ne yapsam bilemedim halsizim baya da

Arkadaşlar bişey soracağım. Şuan salgın var snaırım öğrencilerim hasta eşim hasta herkes hasta. Maske ile durdum ama yine de bugun boğaz ağrısı ve burun tıkanıklıgı ıle uyandım. Sanırım ilaç kullanamıyoruz değil mi? Ne yapsam bilemedim halsizim baya da
Ben dikkat ettiğim halde sabahları öyle uyanıyorum çok kötü balgam atıyorum acayip hiç bişi yokken bi anda oluyor anlamıyorum

Arkadaşlar yardimm lütfen bilgisi olan varsa sevinirim Benim ilk defa günüm 27 gecikti 1 hafta önce doktora gittiğimde temiz cikti ve progestan 4 ampul vuruldum idrar testleride negatif acaba geç döllenme olabilir mi birde ben progestan i adet için vuruldum sanıyorum ama tutunma için mış 10gun sonra kontrol var beklmeke çok zor bu şekilde gebe olduğunu öğrenen var mı

• Beğen
Reactions: ztt
Evet yarın test gunum. Zaten doktorumda verecektık testı cunku sonuc Ne cıkarsa en azından ona göre orada hareket edecez😔
Bütün dualarıö seninle canım Rabbim müjdeli haber almayı nasip etsin 🌺 çok çok umud vaat ettirmek istemem çünkü ne olur durum belli değil ama ben negatif görüş kanda pozitif gördüm hep kendime dediğim şey bu oldu
birde 24ünde 12 gün oluyor sana neden erken gidiyorsun doktora

Bütün dualarıö seninle canım Rabbim müjdeli haber almayı nasip etsin 🌺 çok çok umud vaat ettirmek istemem çünkü ne olur durum belli değil ama ben negatif görüş kanda pozitif gördüm hep kendime dediğim şey bu oldu
birde 24ünde 12 gün oluyor sana neden erken gidiyorsun doktora
13 unde transfer oldum o gunde sayılıyomus canım bana 10 gun sonra kan yap demıslerdı. Sana 12 gunmu dedıler canım

Kızlar ben de 2 seferdir kahverengi leke var, şimdi doktoruma yazdım. Benim ilk kimyasal da da böyle olduğu için biraz korkmaya başladım :KK43:
Canm değerin artık çok yükselmiştir senin kaç hafta oldu artık kimyasala dönüşmez ilk hafta oluyor o genelde
Teyzelerrrrrrt bende bugün 14.10'da bebişimi-leri görücem kalbim yerinden çıkıcak gibi nasıl bir heyecan anlatamıyorum resmen 🤭🤭🤭🤭
yaa bize de göster merakla bekliyoruz 🥰
şuan herkes hasta canm bizde de eşim oğlum ben öksürük var oğlumun ateşi çıktı şükür uzun sürmedi. İlaç parol dışında kullanma demişti bana ama influenza için sormadım açıkçası çok kötü değilim diye
Bu gün hastaneye geldim şimdi sıra bekliyorum tüp bebek doktorumla son randevum bu ☺️
Hadi bakalım haber et bizi de 🤗

X