2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar ben Aralık 15 te dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün gebelik testi yaptım ve negatif ama paylaşan arkadaşlar var silik dahi olsa ikinci çizgi belirgin olan benim gibi teste çıkmayıp kanda gebelik elde eden varsa yazabilir mi
Çok erken yapmışsın transfer günü sayma bugün daha 4.gunun acele etme test gününü bekle

Ayyyyy ne kadar güzel 🤗🤗🤗🤗

Bende hasekiden randevu düşürdüm kendi doktoruö doğumla ilgilenemiyorum hastam çok ve tekim falan dedi 1200 muayene ücreti de Allah kolaylık versin ekonomik durumlar çok zor artık
Senin doktorunun muayene ücreti yine iyi benimki 3bin olmuş eşim ailem kendi doktoruma gitmemde ısrar ediyor ne bilim ya bakım aklıma uyan bir doktorla karsilasmazsam kendi doktoruma tekrar gidebilirim

Senin doktorunun muayene ücreti yine iyi benimki 3bin olmuş eşim ailem kendi doktoruma gitmemde ısrar ediyor ne bilim ya bakım aklıma uyan bir doktorla karsilasmazsam kendi doktoruma tekrar gidebilirim
Benim eltim çam sakuraya gitti psikolojisini bozdular resmen bebek için ben pek güvenemiyorum iyi güzel diyen çok ama işte herkes aynı olmuyor 3 kişi hasekide doğum yaptı çokta menunlardı hem yakında bakalım hayırlısı inşallah 🤗

Teyzleri bu da biziiz 🥰☺️ 5+5 kese ile uyumlu dedi drumuz🙏🏻 pzt bir kontrolüm daha olacak inşallah kalp atışını da duyarız 💕
Eki Görüntüle 3355396
Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Vajinal muayene ile mi bu görüntü? Benim 6 haftalık ama bu kadar büyük gözükmüyor. Karından muayene etmişti doktorum.

• Beğen
Reactions: ztt
Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Vajinal muayene ile mi bu görüntü? Benim 6 haftalık ama bu kadar büyük gözükmüyor. Karından muayene etmişti doktorum.
Ben de korkuyordum vajinal tehlikeli olur diye ama dr. tehlikeli olmadığını söyledi vajinal baktı

Ben de korkuyordum vajinal tehlikeli olur diye ama dr. tehlikeli olmadığını söyledi vajinal baktı
yok ya tehlikeli olacağını düşünmüyorum ben de. Rahim ile rahim ağzı arasında bile bir mesafe mevcut. Doktorun tercihi bence bu durum🤗 ben merak ettim sadece benim görüntü minicik de o yüzden sormak istedim

Benim eltim çam sakuraya gitti psikolojisini bozdular resmen bebek için ben pek güvenemiyorum iyi güzel diyen çok ama işte herkes aynı olmuyor 3 kişi hasekide doğum yaptı çokta menunlardı hem yakında bakalım hayırlısı inşallah 🤗
Doktorda şans işi canım ya bakalım daha önümüzde uzun bir yol var o zamana kadar iyi bı doktor bulurum inşallah

• Beğen
Off off bu lekelenmeler canımı çok sıkıyor kızlar hafif koyu akıntı ile açık kahve renginde ve iki gündür geçmedi bu gün ağrılarımda daha fazlaydı 🤦‍♀️😢
Uzan ayağının altını yüksek yap dikkat et kendine sakin olmaya çalış lütfen zor biliyorum ama Allah yardım etsin 🥺

• Beğen
Merhaba, çok geçmiş olsun. Bende aynı durumunyaşıyorum ve dün öğrendim. Allah sabır versin çok acı bişey. Kendime gelemiyorum. Dün kontrole gittik ve kalp atışı yoktu dünya başıma yıkıldı. 9 haftalık olmuştu neden bilmiyoruz. Perşembe günü alacaklar ve genetiğe yollayacak. Seni çok iyi anlıyorum. Sürekli ağlıyorum benmi bişey yaptım yanlış ters bir hareket. Allah kimseye göstermesin. Allah sabır versin.
Canım öncelikle çok geçmiş olsun birbirimizi çok iyi anladığımız çok zor bir süreç. Ben de bugün kürtaj oldum genetiğe gönderildi. İnşallah sebebi belli olur ve tedavisi ona göre yapılır bir daha bu acıları yaşamak zorunda kalmayız,🙏🏻 En azından hamile kalabiliyoruz ve eğer sebebi bulunabilirse tedavisi de bulunabilir. Ümidini kaybetme. Hayat devam ediyor. Belli ki bir sorunu vardı bebeklerimizin ve öyle dünyaya gelemiyorlardı. Dünyaya gelip eziyet içinde yaşamalarındansa belki de böyle olması onlar için daha iyi oldu. Cennette buluşacağız onlarla ve bize şefast edecekler. Dilerim sağlıkla bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günler de gelir

Canım çok üzüldüm Rabbim sabır versin çok zor bir durum, belki de genetik anlamda sağlıklı olmadığı için böyle olmuştur hayırlısıyla bir araştırılsın siz de ona göre bir yol çizersiniz Rabbim kolaylık versin 🤲🏻😔 , kolay şeyler değil sen hissettiklerinde o kadar haklısın ki , Rabbim bir daha hayırlısıyla kendiliğinden bir gebelik nasip etsin 😔🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım bugün işlem yapıldı ağlaya ağlaya girdim inşallah Rabbim bu gözyaşlarımı sevinç gözyaşlarına çevirsin o hastaneden kucağımda bebeğimle sağlıkla çıktığım günleri bana göstersin 🙏🏻🤲

Merhaba , ben yeni üyeyim ☺️ bende 13 aralıkta 2. Transferimi oldum 5. Gün embriyosu tek embriyo transfer edildi. Hiç belirtim yoktu, bugun 6. Günüm erken testlerden yaptım negatif çıktı sonuç ama az önce 1 damla bile değil kahverengi lekelenmem oldu, şimdide aşırı belim ağrıyor, yerleşme kanaması olabilirmi. Okuyorum birçok kişi 6. Gün test yapmış pozitifi görmüş ben negatifi gördüm ama değişirmi acaba. Heycanladım çok. Ümitlerim tükenmişti ama oluyor
Ayyyyy ne kadar güzel 🤗🤗🤗🤗

Bende hasekiden randevu düşürdüm kendi doktoruö doğumla ilgilenemiyorum hastam çok ve tekim falan dedi 1200 muayene ücreti de Allah kolaylık versin ekonomik durumlar çok zor artık
Sen hangi hastanede tedavi görüyordun

X