2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Henüz öyle bişey söylemediler
Tebrik ederim kalp atısını duymayı da nasip etsin rabbim . Yolk sac için 5+4 çok erken daha . Bir sonraki muayenede yolk sac da görünür . Zaten su an doktor vajinal bakmıştır karından görünmez . Biz de ilk keseyi görüşümüz 5+5 idi . Sağlıkla ilerlemeyi ve kucagına almayı bekleyen herkese rabbim nasip etsin 🙏🙏 inşallah vatana millete hayırlı evlatlarımız olur

Canım çok geçmiş olsun , ben domuz gribi kapmışım lütfen ihmal etme doktora git , ateşim 39 oldu acile zor yetiştik , kaç gündür de günde 3 parol alarak ancak kontrol edebiliyorum , en azından serumla vs yardımcı oluyorlar

Canımm bize de haber ver Rabbim hayırlısını versin bakalım güzellikler tek mi çift mi 🤗🤗😍

Canımm Allah korusun kötü düşünme , lekelenmeler hep kötüye gitmiyor ki Allaha şükür , sen kendini üzme 💐
Aaaa çok geçmiş olsun aman dikkst et canısı 💖💖💖 tek kese göründü kalp atışı başlamış 10 gün sonra net olur dedi artık gerisi takdiri ilahi 5+4 dedi burada adet başını değil 10kasım değil 12 Kasım baza alınmış başlangıç diye

Tebrik ederim kalp atısını duymayı da nasip etsin rabbim . Yolk sac için 5+4 çok erken daha . Bir sonraki muayenede yolk sac da görünür . Zaten su an doktor vajinal bakmıştır karından görünmez . Biz de ilk keseyi görüşümüz 5+5 idi . Sağlıkla ilerlemeyi ve kucagına almayı bekleyen herkese rabbim nasip etsin 🙏🙏 inşallah vatana millete hayırlı evlatlarımız olur
Amin amin Allah razı olsun ne güzel yazmışsınız öyle yolk saç ne oluyo benim ilk sürecinde pozitif olması 🙈🙈🙈🙈

Amin amin Allah razı olsun ne güzel yazmışsınız öyle yolk saç ne oluyo benim ilk sürecinde pozitif olması 🙈🙈🙈🙈
Canım yolc sac kesenin içinde bebek var mı yok mu o oluyor yani boş gebelik mi değil mi öyle anlaşılıyor. Göremediğim için sordum ama arkadaşın dediği gibi daha erken olabilir ☺️ doktor da kalp atışına çağırdıysa endişelenme. Benim 5+5’te veya 5+6’da aşağıdaki gibiydi ilk randevumda

Eklentiler

• IMG_5245.png
    IMG_5245.png
    418,9 KB · Görüntüleme: 57
Canım yolc sac kesenin içinde bebek var mı yok mu o oluyor yani boş gebelik mi değil mi öyle anlaşılıyor. Göremediğim için sordum ama arkadaşın dediği gibi daha erken olabilir ☺️ doktor da kalp atışına çağırdıysa endişelenme. Benim 5+5’te veya 5+6’da aşağıdaki gibiydi ilk randevumda
Çok küçük bi nokta var kalp atışı olmaya başlamış dedi doktor

Eklentiler

• IMG-20231221-WA0011.jpeg
    IMG-20231221-WA0011.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar bugün doktora gittim kese için. Çok şükür keseyi gördük. Ama doktorum hiç bir bilgi vermedi tek söylediği bakın bu kese oluşmuş hayırlı olsun ama önemli olan kalp atışı eğer atış olmazsa düşük demektir. Herşey olabilir ilacını içmeye devam et dedi. Yolk sac da vardı boyunu ölçtü ama hiç bir bilgi vermedi sinirlendim bende.

• Beğen
Reactions: ztt
Kızlar çok şükür bende de her şey yolunda doktorun ultrasonunun ses çıkartma yeri bozukmuş sadece pıt pıt kalp atışını izledim zaten dün duymuştum kalp atışını bi sonraki randevu 11-12. Haftanda olur artık dedi doktor arayışına çıkcam bakalım lekelenmeyi dert etmeyin bende de var ama kese etrafında çok şükür hiç bir şey yoktu estrofemi bıraktım artık progesteronu 10. Haftamda bırakcam aspirinede yeni doktorum ne zaman bırak derse o zaman bırakıcam 🥰❤️

Aaaa çok geçmiş olsun aman dikkst et canısı 💖💖💖 tek kese göründü kalp atışı başlamış 10 gün sonra net olur dedi artık gerisi takdiri ilahi 5+4 dedi burada adet başını değil 10kasım değil 12 Kasım baza alınmış başlangıç diye
Teşekkür ederim canımın içi siz de dikkat edin kendinize ♥️🫶🏼 ay maşallah canım benim Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip eylesin hepimize 🫶🏼💐🤗

X