2023 Kasım Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben uyumak istemiyorum gece uyuyamıyorum sonra 🤭 bu gece baya huzursuz oldum sanırım gaz sıkışması yaşadım karın ağrısından öldüm öldüm dirildim resmen daha uyuyamadım sabaha kadar
Yaa o gaz sıkışmasını ben de çok yaşıyorum. Akşam biraz yürüdüm geldim acayip rahatlattı. 5 dk kestirsem yeter bence :KK49:

• Beğen
Reactions: ztt
Yaa o gaz sıkışmasını ben de çok yaşıyorum. Akşam biraz yürüdüm geldim acayip rahatlattı. 5 dk kestirsem yeter bence :KK49:
Benşm gece oldu 3 4 gibi eşim kortu karnım ağrıyor falan deyince sonra biraz karnımı ovaladım yürüdüm evn içinde lavaboya gidince rahatladım ama yoktu öyle bi ağrı yeminle şimdi sırtım ağrıyor iğne batıyo sanki kemiklerim ayrılıyor resmen

• Beğen
Benşm gece oldu 3 4 gibi eşim kortu karnım ağrıyor falan deyince sonra biraz karnımı ovaladım yürüdüm evn içinde lavaboya gidince rahatladım ama yoktu öyle bi ağrı yeminle şimdi sırtım ağrıyor iğne batıyo sanki kemiklerim ayrılıyor resmen
Bunları yaşaman çok normal, belirtiler de var. Ben de bir önce ki gün aynısını yaşadım. O yüzden dün akşam yürüyüşe gittim yemekten sonra bir çık yürü rahatlayacaksın.

Bunları yaşaman çok normal, belirtiler de var. Ben de bir önce ki gün aynısını yaşadım. O yüzden dün akşam yürüyüşe gittim yemekten sonra bir çık yürü rahatlayacaksın.
Ayyyy teşekkür ederim canım olmazsa öyle yaparım gün içerisinde yürüyüş yapıyorum akşam halim olmuyor ama çıkarım olmazsa böyle zor olur yoksa

Bence bekle benim 10 gün pozitif oldu 10.4 le bide 8 haftaligim suan 4 gün kalmış şunun surasinda
Benim 7. Gün bugunde kahverengi lekelenmem var belim aşırı ağrıyor regl olacakmışım gibi. 7. Gün kanka çıkar dedim ama kanda da negatif çıktı. Böyle olup sonra pozitife dönen varmı, bir umut işte bekliyor insan yinede

• Beğen
Bende coook agladım dun de bugünde sonra baktımkı benle aynı sorunu yaşayan cok kısı varmışş, uzmeyım kendımı dedım bekleyım bakalım.
Bende leke felan gelmedı ama agrı var.
Ben de acıbadem kayserıde tedavı goruyorum canım.
Belimde aşırı ağrı var , bugunde biraz kahverengi lekelenmem oldu. doktor yerleşme kanaması olabilir dedi,kan testi yaptırdım ama negatif çıktı.

• Beğen
Merhaba hanımlar doktorumun hemşiresi az önce mesaj attı progynex 25mg igne yazmış aranızda kullanan varmi ve transferden kac gun once kullandınız

• Beğen
Teyzleri bu da biziiz 🥰☺️ 5+5 kese ile uyumlu dedi drumuz🙏🏻 pzt bir kontrolüm daha olacak inşallah kalp atışını da duyarız 💕
IMG_4157.jpeg

Teyzleri bu da biziiz 🥰☺️ 5+5 kese ile uyumlu dedi drumuz🙏🏻 pzt bir kontrolüm daha olacak inşallah kalp atışını da duyarız 💕
Eki Görüntüle 3355396
Ayyyyy ne kadar güzel 🤗🤗🤗🤗
Yok canım kendi doktoruma gitmiyorum doktorum her zaman arayabilirsin dedi gelmesen bile şuan cam sakura Hastanesi'ne gidiyorum orda arkadaşım var kadın doğum hemşiresi bakalım ilerliyen zamanlarda ne olacak
Bende hasekiden randevu düşürdüm kendi doktoruö doğumla ilgilenemiyorum hastam çok ve tekim falan dedi 1200 muayene ücreti de Allah kolaylık versin ekonomik durumlar çok zor artık

• Beğen
Kızlar ben Aralık 15 te dondurulmuş embriyo transferi oldum bugün gebelik testi yaptım ve negatif ama paylaşan arkadaşlar var silik dahi olsa ikinci çizgi belirgin olan benim gibi teste çıkmayıp kanda gebelik elde eden varsa yazabilir mi

• Beğen
Benim 7. Gün bugunde kahverengi lekelenmem var belim aşırı ağrıyor regl olacakmışım gibi. 7. Gün kanka çıkar dedim ama kanda da negatif çıktı. Böyle olup sonra pozitife dönen varmı, bir umut işte bekliyor insan yinede
Bende kan verdım 3.59 cıktı Sımdı ogrendım benımde morelım bozuldu bıraz ama 2 gun sonra tekrar verıcem ıns yukselır 😔

• Beğen
X